Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Chyba sobie zamówię prostytutkę na urodziny ...

Polecane posty

Aburabi, może Ty wyślesz jakieś kolejne "seksowne" zdjęcie?:P Student, jak napisałam jest w profilu. Ale ja juz sprawdziłam co chciałam sprawdzić. Chyba, ze zależy Ci bym oficjalnie napisała to na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjaśniłam, że Twoje zdjęcie nie jest mi już do niczego potrzebne. Więc po co chcesz wysyłać? Ja raczej się nie odwdzięczę, nawet Cię nie lubię za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wilczyco... Tyle czasu go zwodzisz, a teraz tak bezceremonialnie kosza mu dajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A za co mnie nie lubisz? Nie moja wina, że nie masz długich nóg." Bo gdyby miała długie nogi, na pewno by Cię lubiła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iPhone, widzę z kulturą masz tyle wspólnego co z ortografią...nie musisz Studentowi tak chamsko pokazywać jego śmieszności. Nie zwodzę, nie ukrywałam co chcę zweryfikować. Nie wiem Student co masz na myśli jako długie nogi, ale cieszę się, ze nie mam nóg jak kobieta 175 cm bo bym wyglądała nieproporcjonalnie i śmiesznie względem tułowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notabene, skąd mym musiała jechać to jest dość znane na kafe. I chyba Ci się palce na klawiaturze omskły bo źle wybiłeś literki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca iPhone, widzę z kulturą masz tyle wspólnego co z ortografią...nie musisz Studentowi tak chamsko pokazywać jego śmieszności. Nie zwodzę, nie ukrywałam co chcę zweryfikować. Nie wiem Student co masz na myśli jako długie nogi, ale cieszę się, ze nie mam nóg jak kobieta 175 cm bo bym wyglądała nieproporcjonalnie i śmiesznie względem tułowia. nie pisz głupot i nie wymyślaj już...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clota
Dziwna jesteś jeśli nie widzisz że on jest troszkę upośledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zamówić koledze na urodziny panienkę, czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kolega jest patologicznym śmieciem, to dobry prezent dla czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Datezone
Chcesz poznać kogoś na jednorazowy darmowy seks? Zapraszamy do rejestracji na www.datezone.com !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×