Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiwneOczy71

Sukienka-przeróbka:D

Polecane posty

hej w sobote ide na studniówkę i porzyczyłam sukienke od siostry koleżanki sukienka lezy na mnie świetnie ale jest jedno ale... jest ona za kolano prawie że do łydki a mi w takiej długości nie jest zbyt dobrze i teraz tu się nasówa moje pytanie jak tu zrobić żeby nie ciąć tej sukienki ale troszke skrócić tak żeby ta dziewczyna która mi pozyczała się nie zorientowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłożyć na taką taśmę która przykleja się od ciepła żelazka. Do kupienia w pasmanterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu przepraszam za te błedy ale jak pisze dużo to z czasem nie zwracam na to uwagi;p postanawiam poprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LittleMee aa bo ja chce z tej długości do łydki skrócić tak do kolan albo i przed ;) czy ten materiał nie odpada ?i potem łatwo to odczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze przejedziesz żelazkiem to będzie się trzymać. To taki klej w taśmie. Potem wystarczy pociągnąć i się odklei albo pomoczyć. Ale jeśli materiał jest gruby i będzie go dużo, to sukienka będzie się źle układała, więc na razie radzę w ręku podfastrygować i zobaczyć, czy to będzie dobrze wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem rewelacja
ja taka tasma przylepiana na zelazko latalam dziure w spodniach i ta tasma po praniu nigdy sie nie odkleila, wiec nie sluchaj tej durnej porady bo zniszczysz sukienke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od spodni z materiału się odklejała, więc uważam, że to nie metoda na stałe podłożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że zostanie Ci za dużo materiału i będzie to źle wyglądało. No i tak jak pisałam, zawsze możesz zrobić to domowym sposobem, po prostu delikatnie podkładając sukienkę w ręku. Wystarczy dobrać odpowiednią nitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a jeśli będziecie potrzebowały jakiś dodatków krawieckich to polecam wam firmę Bottonex, tam dostaniecie niemal wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×