Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealnaPaniX

Ranking biustonoszy - zapraszam

Polecane posty

uuuuuuuuulka Widzisz wychodzi 65 pod biustem i miseczka C lub D Wczoraj w esotiq mierzyłam 65 C Nie dalam rady w nim oddychac a cycki mi sie z niego wylewały........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ludzie ale na nią
adalis bo powinnaś zmierzyć różne rozmiary i modele, każdy inaczej leży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Polska Firma Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ludzie ale na nią
no a mierzyłaś kiedyś np miskę E? F? te kalkulatory kłamią, mi wychodził zupełnie inny wynik niż mam stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
a szczegolnie komplet clodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny a jak kupujecie biustonosz przez internet to w takim rozmiarze jak macie czy sprawdzacie tabele rozmiarów na stronach?Widziałam ładne staniki na e-lady Wg ich tabel mam rozmiar 70A lub B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ludzie ale na nią
ja ostatnio przymierzyłam równe 30 staników w sklepie i pasował na mnie jeden :D jestem szczupła, mam duży biust i naprawdę duży problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
kiedys babki dobraly mi rozmiar w sklepie z bielizna i z rozmiaru 80C skoczyłam do 65F - warto skorzystac z takiej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwymyslonegoniku90
ja mimo, że wcześniej zawsze kupowałam jakieś na bazarze, teraz kupuje wyłacznie w Esotiq, kupuje co pół roku na wyprzedazy, jako, że w malym mieście i malo kto sie zna zawsze sa rozmiary! A ceny na wyprzedaży do 40 zl, więc super i wzorki też są bardzo ładne!.Noszę 70 albo 75 albo C albo D i jestem mega zadowolona. Nie rozciągają się super trzymają biust, a nie takie z bazaru co podniesiesz rece a stanik masz juz pod szyją. Mam już ich chyba 6, czyli pierwsze jakies 1,5 roku, troche urósł mi biust od tego, ale nadal pasują i nie widać w ogole sladów urzytkowania! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adalis jeżeli mogę Ci coś polecić to idź do dobrego salonu z bielizną (czytaj taki, który ma rozmiary inne niż 75B) i przymierz biustonosz w rozmiarze 65D. Nie 70 w obwodzie, nie 60 tylko 65. Poczujesz różnice od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuulka
adalis86 ja wolę jak jest bardzo dopasowany, bo podczas użytkowania , stanik rozciąga się (i wtedy zawsze podnosił mi się do góry ), nie cierpiałam tego. Teraz przynajmniej się trzyma. Ale wg mnie w Twoim wypadku na pewno nie większy obwód niż 65. Miska prawdopodobnie D. Zapinaj na ostatnią haftkę a z czasem zobaczysz, że się rozciągnie. Jeśli chodzi o esotiq to często mają też wyprzedaże i można kupić fajny stanik za dwadzieścia parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt Nigdy nie mierzyłam misek E czy F zawsze myslałam że to sa rozmiary bardzo duzych piersi Wg kalkulatorów i wszelkich możliwych stron o brafittingu wychodzi,że mam 65D Musze koniecznie zmierzyć tak istanik bo kurczę wychodzi 10 cm różnicy w obwodzie!Noszę 75 a powinnam 65?Jaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwymyslonegoniku90
*użytkowania miało być, jejku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że ona jest z tobą
adalis, idź do naprawdę dobrego salonu z bielizną i poprzymierzaj. tylko tak się przekonasz. bo te kalkulatory to można o kant doopy rozbić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczna
Brafitting nie jest przereklamowany tylko trzeba mieć pieniądze po prostu, bo dobry stanik kosztuje ok 160 zł - dla mnie to dużo. Ja po tym jak dowiedziałam sie o brafittingu kupiłam kilka biustonoszy z Marks&Spencer, potem jeden z La Senzy (z rozmiarówki w polsce niedostępnej w ich sklepach ;/) ale wiadomo, że bez mierzenia.... nie trafiłam z rozmiarem i tez fasonami. Teraz kupuję w Esotiqu, ostatnio kupiłam 65E i jest dobry, mam też 65D, ale w miseczkach jest troszkę przymały. Adalis, do ciaśniejszych obwodów trzeba sie przyzwyczaić. Moze spróbuj 65D albo E w Esotiqu, wydaje mi sie, ze to lepsze niż 75B. Pamiętam jak w liceum miałam koleżankę z biustem wiekszym od mojego i taką prawie płaską - obie nosiły 75B i obie mówiły, że to dla nich idealny rozmiar. U nas w kraju mało kobiet wie jak dobrać sobie stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam w esotiq wczoraj i były fajne promocje Chyba się tam dziś wybiorę - specjalnie żeby zmierzyc ten 65D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to ja muszę kupowac staniki szybko:PI mierzyć góra 3:PBo po podrażnieniu piersi zaraz mi mleko zaczyna napływać:PA żeby kupić biustonosz muszę go zmierzyć nie ma bata....Z tym dobieraniem stanika przez specjalistkę poczekam zatem aż skończę karmić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę:) Wybiorę się do sklepu po południu i zobaczę:)Obym tylko znalazła te 65D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wąteczku
Podbijam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko la senza
te z delikatnego materialu. szalenie wygodne i trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuje u
Brafiterek , bo jestem bardzo szczupła i mam duzy biust . Dobrze dobrany biustonosz odciaza kręgosłup i serce . Niestety cena to 200+ Dlatego kupuje 1 góra 2 w roku . Kiedyś to był koszmar , były tylko bazary , a wszystkie miseczki wbijaly mi sie w biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w esotiq i kupiłam stanik w rozmiarze 65D Jestem średnio zadowolona bo myślałam,że skro znam swój rozmiar prawidłowy to teraz kupię stanik idealny. Wzięłam do mierzenia 5 staników w rozmiarze 65D.Tylko ten który kupiłam był dobry w obwodzie i w miseczce. Pozostałe albo za ciasne - nie szło zapiąć albo miseczki za małe no nic myślę to zobaczę inne zblizone rozmiary 70C nie było więc nie wiem jak by leżał A 65E albo się nie zapinały (za ciasne) albo miseczki były za duże albo (zdziwienie) za małe! Także po długich przymiarkach wzięłam jeden 65D ale zadowolona jestem średnio bo spodziewałam się że będzie wyglądał i leżał idealnie a jest taki 8/10:P Z przyzwyczajenia zmierzyłam też "stare" 75B i nie wyglądał tak źle jak niektóre niby moim rozmiarze:/ Także mogę śmiało powiedzieć - 75B to chyba rozmiar uniwersalny;) I wiem też jedno - nie da się w moim wypadku kupić stanika on-line Bo musze je mierzyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - w sklepach gdzie doradzają brafitterki ceny biustonoszy są wysokie. Dla mnie i tak przeskok z tych max 20 zl bazarowych do tyc h100zł to duzy skok Tym bardziej,że uwielbiam kupowac staniki:)A nie mam aż tyle kasy by kupować kilkanascie sztuk rocznie za 200+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumaczcie miiiiii
bo nie rozumiem tej rozmiarowki :-O kolezanka jest bardzo szczupla pod biustem 55-65 dokladnie nie pamietam,w kazdym razie mniej jak 70, miseczke tak wizualnie ma w rozmiarze b, a powiedzialabym ze moze i a, ale jak kupuje stanik to na metce jest rozmiar e albo i f normalnie jakies jaja druga znajoma ma rozmiar 70 f i jej cycki przy cyckach tej pierwszej w porownaiu to tak jak cytryna do arbuza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Adalis może jak znajdziesz chwilkę dłuzszą wybierz się do dobrego salonu gdzie są brafitterki i niech dobiorą ci rozmiar. Kupować w sumie nie musisz;-) Ja online też nic nie kupuję, bo mam duży biust a często przy większych rozmiarach są długie fiszbiny, które zwyczajnie mnie cisną w mostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn zamawiających biustonose Gorteks Zamawiacie taki rozmiar jaki nosicie czy wg rozmiarówki na stronie?Według tej tabeli? Piekne są te staniki:) A można je gdzieś kupić w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam zawsze na bazarze ale bardzo ciężko kupic większą miskę z małym obwodem. ja mam 75D na bazarze byla dobra miska to jest z obwodem 85 czy 90. ostatnio mialam dosc ciaglego kupowania i wymieniania i tak nie kupilam dobrego rozmiaru. udalam sie w koncu do sklepu i kupilam biustonosz GAIA (leona) 75D ROZMIAR, FASON SUPER .podaje linka z moim modelem http://www.gaia.com.pl/biustonosz-leona-art-867.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×