Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealnaPaniX

Ranking biustonoszy - zapraszam

Polecane posty

Gość idealnaPaniX

Zróbmy ranking dziewczyny: Jaką bieliznę polecacie?Jakie marki?A może kupujecie staniki na bazarze i też jesteście zadowolone? Oceńmy ceny marek i jakość bielizny. Kupujecie w sklepach czy przez internet?Z jakich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia..
do tej pory kupowałam na bazarze 75 D jednak miska zawsze była źle dopasowana kupiłam profesjonalny biustonosz gorteks za 70 zł to dla mnie drogo ale mam rozmiar 75 F a to ogromna różnica przy małym biuście można kupić biustonosz na targu nawet za 6 zł ale przy większych piersiach to niemożliwe teraz testuję ten nowy jeszcze go nie prałam, bo miałam go dopiero 2 razy na sobie, ale rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia.. co Ty, właśnie na targu kupisz duże rozmiary. Moja teściowa ma duży biust i tylko na targu kupuje za 20 zł :D Ja kiedyś w H&M dużo biustonoszy kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
JA NAJBARDZIEJ ZADOWOLONA JESTEM Z PARU ESOTIQ ale i te nie zawsze sie trafia fajne. nie znalazlam jeszcze stanika idealonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
i nigdzie nigdy nie ma mojego rozmiaru!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala miseczke A TO MOGE KUPOWAC PRZEZ INTERNET ALE JA MA; 70D MUSZE MIERZYC,a nie w slepo kupowac, a zreszta w pl, to sa same buble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam do tej pory na bazarze bo najtaniej ale miałam dosc wylażących drutów,plastików i rozciagnietych ramiaczek Miseczki po pierwszym, gora drugim praniu robiły sie za duze Kupiłam ostatnio biustonosz w Triumphie i Esotiq Zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenko
a jaki jest twój rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no ja mam 70 c, tez trudno znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia..
widocznie u nas nie ma bo D jest największe owszem są większe ale dla starszych pań bez fiszbin i takie proste kroje a taki mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pań z dużym biustem polecam biustonosze Freya, jak dla mnie super, tanie nie są ale coś za coś. Przenajmiej mam idealny biust(onosz):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
triumph najgorsza firma jezeli chodzi o bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenko
ja ostatnio kupiłam na wyprzedaży w marks & spencer, 2 sztuki za 80 zł, leży idealnie, nie czuję go, mam mały biust i pasują mi sztywne miski ale bez poduszek, do tej pory zwykle biustonosze miały za szeroki obwód i za duze miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia..
każdy ma inny biust i w każdym staniku inaczej leży ja mierzyłam ok. 10 staników w rozmiarze 75 F i tylko 1 leży idealnie więc różnią się krojem i każdy inaczej eksponuje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
triumph ma miski dla piersi typu grucha:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuulka
ja polecam esotiq i hamana, zawsze dopasuję idealnie (noszę 70D) a przez wkładki lub stałe wypełnienia stanika pasuje idealnie i powiększa biust oczywiście przy dobrze dobranym rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no wybor odpowiedniego stanika to kilka dobrych godzin poszukiwan i przymierzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka Hehe Ja nie mam typu grucha a kupiłam jeden całkiem fajny:) Ponosze to zobaczymy Ja ogólnie to nie wiem jaki rozmiar noszę:(Zawsze kupowałam 75B Ostatnio jednak Pani zajmująca się dobieraniem biustonoszy wyliczyla i wymierzyla za mam 65D Byłam wczoraj w sklepie zmierzyłam 65D i był za mały LEdwo dopięłam a miseczki też były za małe No nic myślę - zobaczę większy 70D ani 70E nie mieli - podobno nie ma takiego rozmiaru Więc zmierzyłam swój "stary rozmiar" 75B Miseczki w miarę ok ale obwód mógłby być mniejszy Czyli 70 Szkoda tylko,że nie ma staników 70B - przynajmniej ja nie znalazłam w zadnym markowym sklepie z bielizną Na bazarze tez takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuulka
adalis86 ja kiedyś też nosiłam 75B (do dupy) teraz noszę 70 D i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi wychodzi z tych wszystkich przymiarek że 70 w obwodzie byłyby idealne A miseczka?Z wyliczeń wychodzi,że D a z praktyki że B Duża różnica więc nie wiem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuulka
adalis86 jeśli kupisz mniejszy obwód to i miska będzie mniejsza dlatego czym mniejszy obwód tym większa miska musisz zmierzyć obwód pod biustem i od niego odjąć ok 10 cm (ja mam 77 i kupuję na 70) potem mierzysz obwód całego biustu i na tej podstawie dowiesz się jaka miska (ja mam ok.89-90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuulka
esotig kupuję w sklepie firmowym a jeśli chodzi o hamanę to przeważnie na allegro (są dosyć drogie i w sklepach nie widziałam) ale jak dopasowałam swój rozmiar to zawsze pasują (chodzi oczywiście o te dwie firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam sklepy li parie. A jezeli chodzi o markę to jakiś czas temu przekonałam się do polskiej firmy delia. Mają duzą rozmiarówkę. Z sieciówek to esotiq mi bardzo przypadł do gustu, ale ciężko 70g albo 70 h dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaziennnnkaaaa
ja w cubusie, duże wygodne miseczki za b.przystępną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×