Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doriskaaawq

Ciąża, tabletki, krwawienie

Polecane posty

Gość doriskaaawq

Cześć dziewczyny! ;-) Mam do Was pytanie, chodzi mi o waszą opinię, nic poza tym. Otóż na początku listopada zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną - tabletki madinette, krwawiłam/plamiłam przez całe opakowanie, 1 grudnia dostałam krwawienie z odstawienia i niestety, ale spóźniłam się z zakupem kolejnych opakowań i przez cały grudzień nie byłam zabezpieczona, a mimo to uprawiałam seks do końca. Nie jest tak, że ja i mój partner boimy się wpadki, bo tak nie jest, w razie co jesteśmy gotowi na ten scenariusz, ale wracając. Pod koniec grudnia zrobiłam test, wyszedł negatywny, 31 grudnia dostałam okresu i rozpoczęłam ponownie branie tabletek, tym razem Novynette. No i mam taki problem teraz, czuję wyraźny ból jajników codziennie, o różnych porach, a wczoraj miałam 2-3 godzinne krwawienie, a dzisiaj już po nim nie ma śladu. Czy któraś z Was miała podobny problem? Nie wiem co mam myśleć, czy te bóle i krwawienie spowodowane jest hormonami czy innymi czynnikami? Chciałabym się lekko zorientować, do lekarza się wybiorę jeśli będzie taka potrzeba ;-) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co
mysle,ze zanim rozwiazemy ta lamiglowke powinnas zaczac stosowas Yasmin,potem Cilest,potem Yaz i Micrognynon i zobaczymy co sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle i krwawienia mogą wynikać z zamieszania jakie wywołałaś w organizmie takimi manewrami z tabletkami anty, ale ja na Twoim miejscu powtórzyłabym jeszcze test ciążowy, po upływie minimum 14 dni od ostatniego stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriskaaawq
w łeb się puknij, kretynie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co
może zostań testerem firm farmaceutycznych- i sprawdzaj,czy zajdziesz niewlasciwie stosujac ich produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriskaaawq
moniak tak ciężko wyczuć te 14 dni od zapłodnienia, bo robię to niemal codziennie, mam nadzieję, że to nic groźnego, pozdrawiam i dziekuję za jedyną metoryczną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 14 dni od ostatniego stosunku przez rozpoczęciem brania kolejnego opakowania tabletek, bo co z tego że 31 grudnia wyszedł negatyw jak robiłaś to codziennie przez cały grudzień? mogło być jeszcze za wcześnie na test, weź sie wstrzymaj na troche i wyklucz tą ciążę porządnie np. testem z krwi bo być może jesteś w ciąży i nie powinnaś brać tabletek hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×