Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 r贸偶owa pomara艅cza

KARMIENIE PSA

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
My zrobili艣my tak samo . Gwarancja jakosci to super sprawa . My pr贸bowali艣my dw贸ch karm z bozity i ta druga mu dopiero zasmakowa艂a .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JustynnaOpo
My trafili艣my od razu, ale dobrze wiedzie膰 偶e jest taka opcja. Kupuj臋 Bozity karmy od niedawna i mam czasem ochot臋 poeksperymentowa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dla mnie wa偶ne jest to 偶eby karma by艂a wysokiej jakosci , bez koserwantow i GMO wiec mojej psinie kupuje w艂a艣nie bozite . I nawet kiedy艣 s艂ysza艂am jak moj wet poleca艂 ja innemu w艂a艣cicielowi psiaka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A gdzie kupujecie karm臋 bozita? Widze ze sk艂ad maja bardzo dobry wiec chcia艂bym ja wypr贸bowa膰 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dla mnie jako teraz psiej mamy najwa偶niejsza jest karma dla psa jaka kupuje bo to p贸藕niej odbija si臋 na zdrowiu psiaka . Postawi艂am na karm臋 bozite . Z regu艂y kupuje bozite naturals oryginal ale czasem wybieram inny smak . Wiem ze moj pies je dobrze i zdrowo .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Polaaa

Jak dla mnie bozita ma du偶o dobrych sk艂adnik贸w w sobie i witamin . Kupuje r贸偶ne rodzaje wiec jakos urozmaicam mu to jedzenie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dominika8987

Mam psa od niedawna i chcia艂abym mu kupowac karmy dobrej jako艣ci, z pewnym sk艂adem, na co zwraca膰 uwage i gdzie takie pe艂nowarto艣ciowe karmy kupi臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annnkanana

My od jakiego艣 ju偶 czasu kupujemy tylko Bozity karmy, najlepiej smakuj膮 te https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/robur/聽 z mi臋sem renifera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AndrzejWwa

Te偶 zastanawiam si臋 nad t膮 karm膮, mamy psiaka od niedawna, jeszcze si臋 uczymy co i jak, ale przede wszystkim chcemy zdrowo go karmi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

ja, zanim wzi臋li艣my psa, du偶o czyta艂am na temat zdrowego od偶ywiania, ruchu i og贸lnych potrzeb takich zwierz膮t, jest mi teraz du偶o 艂atwiej odczyta膰 jego zachowanie

co o jedzenia to szuka艂am karmy, kt贸ra b臋dzie zdrowa i nie doprowadzi do oty艂o艣ci, da mu energi臋 i zapewni l艣ni膮c膮 sier艣膰 (dow贸d zdrowia psa), na t膮 chwil臋 podajemy mu karm臋 Bozita, sk艂ad por贸wnywa艂am tygodniami i jest lepszy od innych, du偶o witamin i zwierz臋cego bia艂ka. P贸ki co, psiak wygl膮da na zdrowego i szcz臋艣liwego, wi臋c my艣l臋, 偶e jest dobrze 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

my podajemy karm臋 w kt贸rej jest du偶o warzyw np firmy Bozita, kolor mu zacz膮艂 pasowa膰, potem przekona艂 si臋 te偶 do niekt贸rych warzyw, akurat marchewk臋 wsuwa 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

my艣my te偶 du偶o przeszli z jedzeniem naszego psiaka... od pocz膮tku du偶o czytania, pr贸bowania co mu smakuje, a do tego nauki samodyscypliny, bo a偶 czasem 偶al nie da膰 jakiego艣 ciastka jak tak patrzy... 馃槈聽ale my艣l臋, 偶e dbamy o niego jak najlepiej umiemy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

uwa偶am, 偶e powinno si臋 dba膰 o jedzenie swojego zwierzaka tak samo jak o swoje

d艂ugo przegl膮da艂em oferty r贸偶nych producent贸w i ostatecznie zdecydowanie najcz臋艣ciej kupuj臋 karmy Bozita

szwedzka marka, dbaj膮 o jako艣膰, wystarczy przeczyta膰 sk艂ad

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jonasz

Jak sami nie jeste艣cie pewni to najlepiej zwr贸ci膰 si臋 do profesjonalisty. My mamy dobrego weterynarza w Reha Wet w Pile i zawsze s艂uchamy si臋 jego rad bo dobrze si臋 sprawdzaj膮.聽 A z karm膮 r贸偶nie bywa, zalezy od psa, czasem musz膮 by膰 jakie艣 szczeg贸lne karmy bo np. zwierzak na co艣 choruje, u nas tak by艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Duten

Warto zadba膰 o dobra jako艣c karmy, no i te偶 o to 偶eby zawsze psiak mia艂 dost臋p do wody pitnej czystej i 艣wie偶ej. U nas jeszcze do tego korzystamy z takiego sprayu Dental od Selecta htc 偶eby nie osadza艂 si臋 pieskowi kamie艅 naz臋bny. To bardzo wa偶ne bo psy tak samo jak i my moga mie膰 problem z zebami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaja

A s艂ysza艂y艣cie o 偶ywieniu BARF? T nic z艂ego, kiedy pupil je wy艂膮cznie mi臋so dla ps贸w, wr臋cz przeciwnie - ma to wiele zalet dla zdrowia czworonoga. My od jakiego艣 czasu stosujemy wy艂膮cznie tak膮 diet臋 i widzimy ogromn膮聽r贸偶nic臋, cho膰by w wygl膮dzie sier艣ci czy samopoczuciu psiaka. Trzeba jednak zwraca膰 uwag臋 na jako艣膰 karmy. My zaopatrujemy si臋 w tym sklepie:聽https://www.lubiezwierzaki.pl/dieta-barf-dla-psa i mo偶emy go 艣mia艂o poleci膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Podajemy psiakowi mokra karme Josera Meat Lovers, bardzo dobra karma monobia艂kowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×