Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość różowa pomarańcza

KARMIENIE PSA

Polecane posty

Gość gość
My zrobiliśmy tak samo . Gwarancja jakosci to super sprawa . My próbowaliśmy dwóch karm z bozity i ta druga mu dopiero zasmakowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynnaOpo
My trafiliśmy od razu, ale dobrze wiedzieć że jest taka opcja. Kupuję Bozity karmy od niedawna i mam czasem ochotę poeksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ważne jest to żeby karma była wysokiej jakosci , bez koserwantow i GMO wiec mojej psinie kupuje właśnie bozite . I nawet kiedyś słyszałam jak moj wet polecał ja innemu właścicielowi psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujecie karmę bozita? Widze ze skład maja bardzo dobry wiec chciałbym ja wypróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jako teraz psiej mamy najważniejsza jest karma dla psa jaka kupuje bo to później odbija się na zdrowiu psiaka . Postawiłam na karmę bozite . Z reguły kupuje bozite naturals oryginal ale czasem wybieram inny smak . Wiem ze moj pies je dobrze i zdrowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaa

Jak dla mnie bozita ma dużo dobrych składników w sobie i witamin . Kupuje różne rodzaje wiec jakos urozmaicam mu to jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8987

Mam psa od niedawna i chciałabym mu kupowac karmy dobrej jakości, z pewnym składem, na co zwracać uwage i gdzie takie pełnowartościowe karmy kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

My od jakiegoś już czasu kupujemy tylko Bozity karmy, najlepiej smakują te https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/robur/  z mięsem renifera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejWwa

Też zastanawiam się nad tą karmą, mamy psiaka od niedawna, jeszcze się uczymy co i jak, ale przede wszystkim chcemy zdrowo go karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja, zanim wzięliśmy psa, dużo czytałam na temat zdrowego odżywiania, ruchu i ogólnych potrzeb takich zwierząt, jest mi teraz dużo łatwiej odczytać jego zachowanie

co o jedzenia to szukałam karmy, która będzie zdrowa i nie doprowadzi do otyłości, da mu energię i zapewni lśniącą sierść (dowód zdrowia psa), na tą chwilę podajemy mu karmę Bozita, skład porównywałam tygodniami i jest lepszy od innych, dużo witamin i zwierzęcego białka. Póki co, psiak wygląda na zdrowego i szczęśliwego, więc myślę, że jest dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my podajemy karmę w której jest dużo warzyw np firmy Bozita, kolor mu zaczął pasować, potem przekonał się też do niektórych warzyw, akurat marchewkę wsuwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myśmy też dużo przeszli z jedzeniem naszego psiaka... od początku dużo czytania, próbowania co mu smakuje, a do tego nauki samodyscypliny, bo aż czasem żal nie dać jakiegoś ciastka jak tak patrzy... 😉 ale myślę, że dbamy o niego jak najlepiej umiemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uważam, że powinno się dbać o jedzenie swojego zwierzaka tak samo jak o swoje

długo przeglądałem oferty różnych producentów i ostatecznie zdecydowanie najczęściej kupuję karmy Bozita

szwedzka marka, dbają o jakość, wystarczy przeczytać skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonasz

Jak sami nie jesteście pewni to najlepiej zwrócić się do profesjonalisty. My mamy dobrego weterynarza w Reha Wet w Pile i zawsze słuchamy się jego rad bo dobrze się sprawdzają.  A z karmą różnie bywa, zalezy od psa, czasem muszą być jakieś szczególne karmy bo np. zwierzak na coś choruje, u nas tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duten

Warto zadbać o dobra jakośc karmy, no i też o to żeby zawsze psiak miał dostęp do wody pitnej czystej i świeżej. U nas jeszcze do tego korzystamy z takiego sprayu Dental od Selecta htc żeby nie osadzał się pieskowi kamień nazębny. To bardzo ważne bo psy tak samo jak i my moga mieć problem z zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

A słyszałyście o żywieniu BARF? T nic złego, kiedy pupil je wyłącznie mięso dla psów, wręcz przeciwnie - ma to wiele zalet dla zdrowia czworonoga. My od jakiegoś czasu stosujemy wyłącznie taką dietę i widzimy ogromną różnicę, choćby w wyglądzie sierści czy samopoczuciu psiaka. Trzeba jednak zwracać uwagę na jakość karmy. My zaopatrujemy się w tym sklepie: https://www.lubiezwierzaki.pl/dieta-barf-dla-psa i możemy go śmiało polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajemy psiakowi mokra karme Josera Meat Lovers, bardzo dobra karma monobiałkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×