Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość różowa pomarańcza

KARMIENIE PSA

Polecane posty

Ja karmię moje psy albo świeżym, sprawdzonym mięsem wołowym lub wieprzowym albo karmą z naturalnych składników. Jest to karma dla psób seniorów https://uniqnordicgold.pl/mimer/ , ponieważ moje psy już są w takim wieku, że potrzebują takiej karmy, a poza tym dba ona o stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O psa trzeba dbać – również jeśli chodzi o jego zbilasnowaną dietę. To duże wyzwanie, bo na rynku jest wiele rodzajów karm suchych a tylko niejktóre są porządnej jakości. Zerknij na produkt https://www.maxandmrau.pl/product-pol-442 , opracowany z myślą o psach po sterylizacji i nie dopuszczający do ich utycia. Bardzo dobry i wysokojakościowy produkt dla Twojego pupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zainwestować w specjalną wodę alkaliczną dla zwierzęcia, myśmy kupili naszej kotce Lourdes Detox Aqua. Alkaliczna jest o tyle lepsza że się lepiej przyswaja w organizmie, oczyszcza i odkwasza. Widzę efekty głównie po jakości sierści, która u naszego persa zawsze była takim znakiem szczególnym i rozpoznawczym a mocno zaczęła się psuć w pewnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas na karmy gotowe ? Są one jednocześnie z mięsem , warzywami itp. U nas był podobny problem , kupiliśmy karme mokra z Bozity i je aż mu się uszy trzęsą i nie wybrzydza. Fakt ze mięsne muszę mu kupowac ale maja tam dodatki jak np. ryż i warzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaIzzabella
Jakiś czas temu zaczęłam kupować karmę Bozita i muszę przyznać - rewelacja. Psiakowi wiadomo smakuje, ale skład super, same zdrowe składniki, pełnowartościowe. Ja jestem pewna że maluch zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u nas karmienie to tylko Bozita . Jest bez konserwantów i GMO . A Szwecka firma dobrze zadbała o jakość karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenna88
Ja sprawdzałam w moim zoologicznym jej nie ma, pewnie najlepiej zamówić ją przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zamówić bozite na krakvecie albo na zooplus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenna88
Dzięki. W takim razie szukam. Podpowiedzcie tylko którą wybrać? Od czego zacząć kiedy zmienia sie karmę, w jaki sposób najlepiej to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies nie trawi ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pies po zjedzeniu ryzu, czy makaronu choruje, wymiotuje i ma rozwolnienie. Za to ugotowane i ugniecione ziemniaki bardzo lubi i nigdy nie ma potem problmow zoladkowych. Najczesciej gotuje mu tak ok 2 godz kurczaka z ok kg marchewek, potem wyrzucam wszystkie kosci, zostaje mieso i wszelkie chrzastki, marchewke ugniatam widelcem i mieszam z miesem. Czasem dodaje wlasnie ziemniaki jak sama mam na obiad, to gotuje wiecej dla pieska i dodaje o jej jedzenia. Rowniez inne warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może jest uczulony. Radzę mu zmienić karmę. Najlepiej na jakąś bezbożową. Może być np. Bozita. Nie dość, że nie zawiera żadnych zbóż to ma dużo mięsa w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas właśnie się sprawdziła , dużo z was ja polecało i się skusiłam. Zero alergii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie weterynarz powiedział jak mam karmić psa i się stosuje do jego wytycznych. Niczego nie brakuje mojemu psiakowi jest aktywny i lubi się bawić. Daje mu suchą karmą, suplementy z https://gamedog.eu/pl/ no i co zostanie z obiadu to czasem też się daje. Na zdrowie mojego psa nie narzekam. Zauważyłam że jak bierze suplementy to sierść ma ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruder
psy to jednak miesożercy a wiec nie dziwue sie ze nie chce jesc warzyw, moj ma to samo, czasem uda mi sie cos w niego wcisnac ale jest ciezko, najczesciej dobrzucam mu marchewke do mokrej karmy bozity z indykiem. zgniatam ja i dobrze mieszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie psa do ważna sprawa . Pies tez musi dobrze jeść . My wybraliśmy bozite i na prawdę jestem zadowolona bo widze ze psu smakuje i do tego ma dobry skład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie jeśli wy uważacie że karma pedigree jest dobrą karmą to współczuję waszym psom. Wystarczy przeczytać skład i widać że ma tylko 14 procent mięsa a reszta to jakiś syf, co prawda jest lepsza niż karmy markietowe bo tamte mają tylko 2-4 procent mięsa więc już zupełnie dno, ale jest kilka marek np Brif co mają w składzie 50 procent mięsa i cenowo też nie jest tragicznie. I to nie jest reklama marki Brit ( jak zresztą tu takich pełno) tylko nóż się w kieszeni otwiera że ktoś pisze że pedigree jest dobrą karmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta bozite można kupić ? U mnie w zoologicznym nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie żadnych marketowych karm to najwiekszy szajs na swiecie!!!! to tanie karmy ale bezwartosciowe. w przypadku mojego pupila numer jeden to teraz bozita. zamowilam na probe na allegro i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannaa
Tez nie kupuję w marketach. Bozitę zamawiam, skłąd ma super, zero domieszek, sztucznych dodatków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można ja kupić ? Może pytałaś weta czy to na prawdę dobra karma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annknanna
Bozita to jakość sama w sobie. Nie ma co kogokolwiek pytać, wystarczy porównać jej skład a każdej innej przykładowej karmy, kupionej w markecie. Zresztą nawet nie ma co porównywać. To zupełnie coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujecie ta bozite ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są może jakieś próbki ? Czy coś tej bozity ? Nie wiem czy Borysowi będzie smakowało wiec chciałam wypróbować najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dobrze ze lubi mieso. psy to zwierzeta miesozerne. jesli podajesz mu dobra karme to nie masz sie co martwic o to ze czegos mu moze brakowac. oczywiscie mozesz probowac jakos przemycic te warzywa dodajac je do karmy. ale najpierw zadbaj o dobrej jakosci karme ktora dostarczy mu niezbednych skaldnikow i mineralow. my podajemy bozite i jestesmt bardzo zadowoleni. psaik zdrowo rosnie, nie choruje i jest bardzo aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka_Lu
Ja mam szczeniaka i właśnie kolega mi polecił taką specjalną z Bozity karmę dla szczeniąt z kurczakiem, kupuję ją i muszę przyznać że jestem miło zaskoczona składem, w markecie tak dobrej karmy się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/bozita/bozita-original-bez-dodatku-zboz polece taka karme. ja podaje swojemu psu i bardzo chetnie ja je. widze tez ze ma po niej wiecej energii, chetniej sie bawi i zauwazylam znaczaca poprawe siersci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×