Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość //Dagmara//

Moje wymagania co do faceta, czy to zbyt wiele????????

Polecane posty

Gość //Dagmara//

Cześć, napiszcie szczerze czy to są jakieś duze wymagania -około 185cm wzrostu -nie za chudy -musi posiać pracę -nie może być na utrzymaniu rodziców -ma mieć prawko, dobrze by było jakby miał też samochód -czuły -z poczuciem humoru -inteligentny I jak???? oczywiście kolejność jest przypadkowa, więc się nie sugerujcie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
Przystojny_33 dziękuję za odpowiedz;). Też mi sie wydaje, że nie sa to jakies wygórowane warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania to sobie
mozesz miec a i tak zaden sie nie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
dlaczego uważasz, że żaden sie nie zaiteresuje??? jakoś do tej pory nie miałam problemów z zainteresowaniem płci przeciwnej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania to sobie
to po co te idiotyczne pyt? czyzby jedno z wymagan nie zostalo spelnione? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
Nie chodzi o to ze nie zostało spełnione;). po prostu teraz chce uważniej dobierać swoich partnerów;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
mario100 szkoda:(. Toja kobieta ma dobrze;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze sa... niemadre. Po pierwsze, troche nieladnie miec WYMAGANIA w stosunku do kogos. WYMARZONE CECHY brzmi inaczej. Powiedz, czy skreslilalbys czlowieka za to, ze ma akurat 180cm wzrostu albo chwilowo jest bezrobotny? Po drugie, skupilas sie na takich rzeczach, ktore sa malo istotne, bo latwo je zmienic. -nie za chudy - a co, jesli niedawno chorowal i schudl? skreslasz? -musi posiać pracę - czy nie sadzisz, ze w obecnym swiecie "najlepszym" zdarza sie przez jakis czas nie posiadac pracy? A co jesli zaklad upadl? Albo odszedl, bo w jego firmie byl mobbing, ale wciaz ma oszczednosci i aktywnie szuka nowej pracy (jest zaradny). -ma mieć prawko, dobrze by było jakby miał też samochód - a Ty masz prawko? Masz samochod? A co jesli do tej pory nie mial czasu / nie mial potrzeby zrobic prawa jazdy albo woli jezdzic rowerem / motocyklem? Prosze zastanow sie nad tym. Dziwie sie, ze nie wspomnialas o tym, ze powinien byc wiernym czlowiekiem, albo dazyc do samodoskonalenia... to jak rozumiem w obliczu ok. 185 cm wzrostu jest niewazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donaldir Tuskin
A ile masz lat autorko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poważnie Dagmara partnera nie dobiera się wg określonych kryteriów, to coś musi między Wami zaiskrzyć i tyle. Stawiając warunki możesz pozostać sama, przykre to troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
25lat, Gdynia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
mario100 rzut beretem;) gdybyś nie był zajęty zaprosiłabym Cie, żebyś sobie jodu powdychał i nie tylko;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
Marzę też, żeby mój facet potrafił gotować. Najlepiej moją ulubioną potrawę- gotowany makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialistka i tyle
zamiast szukac cech: wierny szanujacy szczery dbajacy o ukochana kreatywny to ona: samochod prawko praca ty faceta czy szofera i sponsora w jednym szukasz? a pozniej sie dziwic, ze faceci pisza i mowia o kobietach, ze sa "pustymi materialistkami" ktore chca faceta traktowac jak "dojna krowe". wstyd mi za takie osoby z mojego rodzaju... juz wiem dlaczego mowi sie "baby to huje",inaczej takich nazwac nie mozna... Nadia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby ugotować makaron to nie trzeba być mistrzem kuchni, to wymaganie do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
Do materialistka i tyle - wcale nie jestem materialistka, ale interpretuj to jak chcesz;). Dla mnie facet musi byc też zaradny zyciowo. Poza tym jakbyś nie zauważyła wymieniłam też cechy charakteru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnięty facet
- mam 180 -za gruby też nie jestem -mam -mieszkam z rodzicami ,więc pewnie odpada choć sam bym się utrzymal -mam i to i to -czuły jestem -z poczuciem humoru to zależy jakie lubisz -inteligentny ...ale nie towarzystko : ) mam wysokie IQ abstrakcyjne ,ale towarzyskie niskie ,a Tobie zapewne chodzi o to 2gie : ) gotować umiem i nawet lubię ,ale to taki miły dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
telefon dotykowy, miło mi że kolejny facet twierdzi, że wcale nie mam wygórowanych wymagan, dziekuję;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
a jak to w praktyce wygląda ? będziesz chodzić z lista czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //Dagmara//
własnie do swojej listy koniecznie dopisuje umiejętność gotowania! to dla mnie jest duuuuży plus dla faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×