Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość //Dagmara//

Moje wymagania co do faceta, czy to zbyt wiele????????

Polecane posty

...w dodatku mówią, że jestem przystojny. Niestety moje życie osobiste leży w rozsypce... Albo nie mogę sprostać Waszym wymaganiom albo trafiam nie na te kobiety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco111111111111111111
"Jesli chodzi o prawo jazdy, istnieja przeciwskazania (o ile wiem padaczka / " Takie małe wyjaśnienie co, do padaczki. Padaczka nie dyskwalifikuje posiadania prawa jazdy. Dyskwalifikuje napad padaczkowy, ale tylko na dwa lata. Dziennik Ustaw z 28 kwietnia 2011 Nr 88 poz. 503 SPOSÓB OCENY STANU ZDROWIA OSOBY CHOREJ NA PADACZKĘ W CELU STWIERDZENIA ISTNIENIA LUB BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO KIEROWANIA POJAZDAMI 5. Osobie, u której rozpoznano padaczkę, przyjmującej leki przeciwpadaczkowe, ubiegającej się o prawo jazdy kategorii A, A1, B, B1, B+E, T albo posiadającej prawo jazdy kategorii A, A1, B, B1, B+E, T, można wydawać prawo jazdy albo przedłużać okres jego ważności po przedstawieniu opinii neurologa potwierdzającej brak napadów padaczkowych w ciągu ostatnich 2 lat leczenia. Po tym okresie osoba podlega badaniom kontrolnym przez lekarza neurologa co pół roku przez okres 2 lat, następnie co rok przez kolejne 3 lata, a następnie w zależności od wskazań lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×