Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emAgieiKa

wymagania dzisiejszych kobiet wobec facetów

Polecane posty

Gość emAgieiKa

W dzisiejszych czasach jesli się jest przeciętnym facetem, zdobycie kobiety graniczy z cudem... no chyba, że mamy się zaspokajać bazylami, których nikt nie chce, dosłownie nikt... czyli nawet prawiczki wolą już życ all time "czysto" niż wyruchać takiego paszteta tak czy owak, oto dzisiejsze wymagania kobiet: -wysoki -sylwetka sportowa albo dobrze zbudowany -przydała by się fajna twarz, albo "piękniś, lovelasek" albo taka "męska, twardziela" -z ciekawą, dobrze płatną pracą -który ma mieszkanie i samochód -z pasją... którą oczywiście realizuje - no i szereg cech typu: odważny, zaradny, pewny siebie, inteligetny, towarzyski czyli generalnie opis typowego samca alfa... kozaka, który rucha co chwile nowe laski, który zdradza, który się bawi zyciem.. a potem jedna z drugą narzeka, że taki gość albo ją zostawił, albo zdradził, albo wyruchał już pół miasta przed nią.. no to ja się pytam, na chuj kurwa szukacie takich osób skoro później płaczecie że faceci to swinie? kurwa jestescie popierdolone i nielogiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [pojhvbnmk,uli;op;lkmjnb
co wy panowie z tym ruchaniem!"" czy to nie oby kompleksy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Wysoki, dobrze zbudowany, z pasją, odważny, zaradny, pewny siebie, inteligetny. Co w tym niezwykłego? "czyli generalnie opis typowego samca alfa... kozaka, który rucha co chwile nowe laski, który zdradza, który się bawi zyciem.. a potem jedna z drugą narzeka, że taki gość albo ją zostawił, albo zdradził, albo wyruchał już pół miasta przed nią.. no to ja się pytam, na ch*j k**wa szukacie takich osób skoro później płaczecie że faceci to swinie? k**wa jestescie popie**olone i nielogiczne.. " Ktoś tu ma kompleksy i jest życiowym nieudacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emAgieiKa
kya.. a nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emAgieiKa
// Wysoki, dobrze zbudowany, z pasją, odważny, zaradny, pewny siebie, inteligetny. Co w tym niezwykłego? // absolutnie nie... natomiast my analogicznie powinnismy szukac tylko takich kobiet: szczupłych, z duzym jedrnym cyckiem, zajebistym tyłkiem, piekna buzią, pewną siebie, zaradną, inteligetną... znajdziesz taką? to ci dam nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
A takie kobiety nie istnieją? Każdy szuka kogoś kto w 100% mu odpowiada. Dla mnie "Wysoki, dobrze zbudowany, z pasją, odważny, zaradny, pewny siebie, inteligentny" to żadne niestandardowe cechy, które wcale nie oznaczają, że facet je reprezentujący to "kozak, który rucha co chwile nowe laski" :) Jeśli podobają ci się kobiety szczupłe, z dużym cycem etc. to takich szukaj. Jaki w tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaangelika
emAgieiKa ja taka jestem ,sorry....musze złamać twoją teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emagieka
// Jeśli podobają ci się kobiety szczupłe, z dużym cycem etc. to takich szukaj. Jaki w tym problem? // no jesli mi znajdziesz taka jaka opisalem, z dobrym jedrnym cycem, zajebistym tyleczkiem, gładką skórą, piekna twarza , ktora do tego wszystkiego jest pewna siebie, inteligetna i wierna.. to tak jak pisalem, dam ci nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
A to ja mam ci ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emagieka
no ja takiej nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
To może czas zastanowić się nad sobą? Chyba wiesz, że każda kobieta szuka jak najlepszego dla siebie mężczyzny. Nie musi mieć koniecznie super pracy i auta - jak uważają ci, którzy nie mają czym kobiecie zaimponować ;) Ale szukają kogoś kto będzie dobrym materiałem na jej mężczyznę. I odwrotnie, facet szuka kobiety najlepszej dla siebie. To ty musisz szukać ideału (bo ideały istnieją), nikt tego ze ciebie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaangelika
jeśli macie takie wymagania (tylko)to się nie dziwie ,że będąc z kolegą na zakupach,po przyjeździe do mieszkania on nie potrafił uwierzyć ilu facetów(lasek też) się na mnie gapiło.P.S.nie chodzę wyzywająco ubrana (żeby już większej uwagi nie zwracać) acha a cyc to naturalny i po urodzeniu dziecka taki sam jędrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda....
no wiesz takie wymagania maja albo nastolatki które jeszcze żyją marzeniami albo na prawdę atrakcyjne dziewczyny które mogą wybierać;) te mniej atrakcyjne zazwyczaj nawet jak maja takie marzenia to juz raczej nie jest to dla nich wymaganiem.. i pytanie czy ciebie to dziwi?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zgodze
---> emAgieiKa ja jestem kobieta a sie zgodze ze tak jest. Swiat schodzi na psy...Fajni faceci maja pod gorke. Moi koledzy zaluja,ze juz jestem zajeta bo niestety wiekszosc kobiet ma teraz "takie" wymagania jak zostaly przedstawione na poczatku postu...Gdzie tu wzmianka o cechach,ktore powinny na prawde byc wazne dla kobiety, ktora szuka "potencjalnego kandydata na meza"? brak mi slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zgodze
ja jestem atrakcyja i moge przebierac w facetach, ale po co szukac takiego typka jak mozna miec porzadnego faceta o zlotym sercu a nie koniecznie pieknego. Cechy osobowosci sa wazniejsze niz super wyglad. Majac do wyboru "pieknego chama" a " sredniego" z kompletem cech ktore daja mi szczescie, wybieram dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaangelika
to na zakończenie dodam że tego idealnego faceta też posiadam (materialne kwesie pomijam) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak być egositą
"czyli generalnie opis typowego samca alfa... kozaka, który rucha co chwile nowe laski, który zdradza, który się bawi zyciem.. a potem jedna z drugą narzeka, że taki gość albo ją zostawił, albo zdradził, albo wyruchał już pół miasta przed nią.. no to ja się pytam, na ch*j k**wa szukacie takich osób skoro później płaczecie że faceci to swinie? k**wa jestescie popie**olone i nielogiczne.. " -----------a po ch*j mi jakiś weneryk, albo zarażony wirusem HPVC, lub HIV( nie obrażając osób zarażonych) facet, który jedynie zdradza, manipuluje uczuciami, nie potrafi tworzyć żadnych zdrowych relacji. Dziękuję nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdewfwe
skoro taki ktoś jest nie dla ciebie to ja cie prosze jedną z druga nie patrzcie na wysokich dobrze wygladajacych gosci przy kasie poniewaz taki jest kazdy... rucha sporo, mial wiele panien, zdradza itp.. dlatego bo wlasnie laski same wchodza mu do lozka , a faceci z reguly nie odmawiają atrakcyjnym kobieotm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
"powinny na prawde byc wazne dla kobiety, ktora szuka "potencjalnego kandydata na meza"?" Hm... szukać idealnego męża? Czyli jakiego? Przykładnego tatuśka? Partner ma być kandydatem na FACETA, dobrego FACETA a nie męża. "wiekszosc kobiet ma teraz "takie" wymagania jak zostaly przedstawione na poczatku postu..." Czyli to żeby facet był inteligentny, zaradny itd to nie powinno się liczyć? Haha dlatego jest tyle nieudanych, toksycznych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak być egositą
'skoro taki ktoś jest nie dla ciebie to ja cie prosze jedną z druga nie patrzcie na wysokich dobrze wygladajacych gosci przy kasie poniewaz taki jest kazdy... rucha sporo, mial wiele panien, zdradza itp.. dlatego bo wlasnie laski same wchodza mu do lozka , a faceci z reguly nie odmawiają atrakcyjnym kobieotm' ----a skąd ty wiesz, na co ja patrzę i kto mi się podoba, ja zabrałam głos w sprawie zaliczających i to moja opinia. Nie wiem, która część tak bardzo zbulwersowała ciebie, ta o chorobach wenerycznych, czy to, że ciągła zmiana partnerek, zaliczania co raz to nowych obiektow, a najlepiej prze******u połowy miasta , świadczy na pewno nie dojrzałości do tworzenia więzi emocjonalnej, bliskości z kobietą, a o przedmiotowym trakowaniu siebie i kobiety. Tylko proszę nie pisz, że nie wiem, że sex nie jest ważny- oczywiście, że jest, ale człowiek poza zaspokajaniem potrzeb seksualnych potrzebuje też zaspokajania potrzeb emocjonalnych, tj. bliskości, pewności, że dla kogoś jest ważny, wyjątkowy, że ktoś inny go kocha, rozumie, że jest ktoś na kogo może liczyć, ktos kto go wspiera, troszczy się o niego..itp. ,a gdzie jest na to miejsce między jedną laska dziś, a kolejną, lub kolejnymi jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Ja powiem coś w skrócie.. Obecnie nawet jak masz 4 tyś jak ja... to dla kobiety źle bo cie w domu nie ma. Jeśli jesteś i zarabiasz 2,5 to też źle :) Powiem tyle że idealny zawód dla kobiety to nauczycielka. Bo po 1 dużo wolnego po 2 gie 2,5 tys netto wzwyż. No chyba że lekarz albo dentysta. A o kobietach powiem linkiem : http://www.milanos.pl/vid-60349-Jak-poderwac-kobiete-swoich-marzen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
Tak, chcemy, żeby był parę cm wyższy od nas, zaradny i miał pasje:) Co w tym złego? To nie są zbyt wysokie wymagania, faceci też jakoś nie biorą każdej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
"Tak, chcemy, żeby był parę cm wyższy od nas, zaradny i miał pasje Co w tym złego? " Właśnie, ja też nie rozumiem dlaczego faceci tak narzekają. Przecież takie cechy to nic niespotykanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
faceci narzekaja bo kobiety wymagfaja czego czego same nie sa w stanie zaoferowac mezczyznom gdyby faceci mieli wzgledme kobiet takie sama wymagania jak kobiety wobec facetow to na swiecie bylo 5 razy wiecje singli kobieta wyamga zaradnosc od faceta, gdyby facet wymagal tej zaradnosci od kobiety to by nie bylo sie z kim wiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie poznaje sporo wolnych dziewczyn wolnych ale 99% z nich to ponizej przecietnej. Uroda średnia nazwijmy to tak, zarabiaja duzo mniej niz ja lub bezrobotna, długi, własne bezsensowne wydatki. A wymagania każda księżniczka. Kiedys nawet mi jedna powiedziala ze cytuje " nie jestem jej pierwszym" :D Czyli na takim przykładzie widac ze miara sukcesu jest dzisiaj ilu facetow zaliczylo taka laske. No ma powodzenie musze przyznac bo ja ktos zalicza i pozniej kolejna . Choc szczerze jak dla mnie poczulem sie zazenowany ze w ogole rozmawiam z jakas puszczalska lafirynda. Pozniej zaczela mnie ustawiac :) Usmialem sie co niemiara. Szczerze to wole byc sam niz z jakims przecietniakiem bo utrzymywac przecietnego pasozyta nie zamierzam. Bo ani to ładne ani pracowite za to bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chce wyzszego, bo facet statystycznie jest wyższy. Na tej samej zasadzie chce bardziej zaradnego czy inteligentnego. Problem w tym że z tym chceniem trochę przegina ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagać to sobie może, ale tylko czas marnuje i ryzykuje ze potem to jej nikt nie zeche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety przeginają to fakt. Najlepiej to wygląda na przykładzie wzrostu. Jesli kobieta nie chce faceta pon. 185 to oznacza że 75% z nich z automatu idzie w odstawkę. Jak potem jeszcze dochodzą wymagania typu umieśniony, zaradny i ładna buźką do tego to z 25% wybór ogranicza sie do 5% facetów o których jest olbrzymia konkurencja i tak przecięniara nie ma szans. Potem tylko płacz i zgrzytnie zębami? Faceci potrafią bardziej rozsądnie podchodzic to tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, chcemy, żeby był parę cm wyższy od nas, zaradny i miał pasje Co w tym złego? " Rany boskie, gdzie takie spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×