Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Czy któraś z was prała...

Polecane posty

Czy któraś z was prała siedzisko z leżaczka FP: Zwinna jaszczurka http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/T2518/Lezaczek-Zwinna-Jaszczurka-Fisher-Price,-T2518 lub Cudowna Planeta http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/T4145/Lezaczek-Cudowna-Planeta---Fisher-Price,-T4145 Mam ten pierwszy, wypadało by mi go już wyprać, tylko się zastanawiam jak po praniu będzie wyglądał i czy się nie zbiegnie. Ma ktoś już takie doświadczenie za sobą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowalalalaa
o też bym chciala to wiedzieć co prawda jeszcze go prać nie będę bo i tak moje dziecko ie chce w nim siedzieć ;/ ale kurzy się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowalalalaa
ja nawet ni ewiem czy wgl można go całkowicie zdjąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się dać, bo inaczej by wyszło że wydałyśmy ponad 200 zł za jednorazowe siedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prałam wielokrotnie w 40 stopniach. Nic się z materiałem nie dzieje. Nie da się zdemontować tylko kawałka plastiku który jest wszyty w tym siedzisku, ale to nie problem. Bałam się że to może jest jakaś tektura wszyta ale uprałam i okazuje się że to plastik albo coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! :D Jak jak narazie tylko odpięłam to siedzisko i zastanawiałam się właśnie co z tym plastikiem, czy się nie połamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prałam, absolutnie nic sie nie stalo pralam w temp.40 stopni,wszystko fajnie sie wypralo:) aha, tez pralam z tym plastikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cudowną planete i prałam już kilka razy. Z tym, ze ja akurat na programie zimnej wody. Wirować też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×