Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

gdzie idziecie dziś na imprezę?

Polecane posty

Gość luka w baku
ja tam daję wygrywać facetom, niech się cieszą, że są tacy niezwyciężeni, potem pozwalam się też pocieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revusiu - rozumeim że dla ciebei kobeita to dziecko do niańczenia, ale prawda jest neistety inna, choćby na studiach, faceci są lepsi w majsterkowaniu, ale jak trzeba bystrości to zabawa ich przerasta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revusiu - rozumeim że dla ciebei kobeita to dziecko do niańczenia, ale prawda jest neistety inna, choćby na studiach, faceci są lepsi w majsterkowaniu, ale jak trzeba bystrości to zabawa ich przerasta nie uważam żeby kobietę trzeba było niańczyć - tylko czasem dać sie ograć , gdy jest odpowiedni moment...czyżby studenci byli mało bystrymi mułami? lecz jeśli chodzi o delikatność - to kobieta jest jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyżby studenci byli mało bystrymi mułami?" takie ougólneinie jest krzywdzące, prawdizwie madry mężczyzna nie boi się oddać honory zwyciezcy :) szczere honory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna ma oddać honory , ale ma prawo być wkurwiony i nic Ci do jego wkurwienia,ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo np. miałam doktorka raz mu zwróciłam uwagę to przez cały semestr po mnei jechał, rozumiem zranione ego, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorki , profesorki itp - też mi przykłady statystów z tytułami 💤 to mają być mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mezczyzni z lopatami i w rowarch, tak revolver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam na konferencji i poznalam z bliska srodowisko, ludzie mysla stereotypowo, a tacy mlodzi doktoranci to superfaceci, iteligentni, obyci, szarmancki i zaradni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glitch podaliśmy akurat teraz skrajności - łopata i profesor gardzisz ludźmi z łopatami? rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gardze :P ale mama zawsze mi mowila - ucz sie, bo jesli nie to pozniej juz tylko lopata. i jakos teraz uwazam to za zlo, te lopate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glitch ja wiem , ze mężczyzna dla kobiety to przede wszystkim zaradny businessman - który niczym się nie pobrudzi tak jak jego kobieta...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lopate? chyba nie sluchalam mamy, skoro nie wiem, ktore jest wlasciwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lopate? chyba nie sluchalam mamy, skoro nie wiem, ktore jest wlasciwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magistrzy np.jadą z koksem na ulicach itd czasy się zmieniają i główki spadają....papierki nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem , ze mężczyzna dla kobiety to przede wszystkim zaradny businessman - który niczym się nie pobrudzi tak jak jego kobieta... aaaaa, jakie Ty glupoty od razu gadasz! nie moge tego zdzierzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierek nei czyni człowieka madrym, ja lubie facetów którzy niczego sie nei boją, jak trzeba to pogłówkuja innym razem pomogą mi coś udźwignąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, jakie Ty glupoty od razu gadasz! nie moge tego zdzierzyc businessman to tylko przykład - ważne , ze zaradny i to zdzierżysz bez problemu ...a jak zaprzeczysz - oszukasz siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
businessman to tylko przykład - ważne , ze zaradny i to zdzierżysz bez problemu ...a jak zaprzeczysz - oszukasz siebie trzeba bylo tak od razu! wiadomo, nikt nie chce byc niedorajda zyciowa i nikt tez nie chce sie z kims takim zwiazac. czy to nienormalne? ale piszac, ze "niczym sie nie pobrudzi tak jak jego kobieta" no to wybacz. od razu woybrazilas sobie pare lalusiow, ktorym kasa splywa na konto od jednego i drugiego tatusia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy taki prawnik to nudziarz straszny, ale taki chłopak co ma włsną działalnosc to imponuje (choc ten ktroego kiedys spotkalam mimo ze fajna branza i obrotny i wyksztalcony to tez nudizarz :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem...tak naprawdę to wolicie drani , przy których macie emocje jak w pralce - lecz wybieracie często innych z powodów ekonomicznych - często są nudni i mlaskający pod nosem w restauracji przy kolacji...ale to nieważne.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewalam sie, ze bedziemy tu szufladkowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×