Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domu :)

Jakie kupić żelazko?

Polecane posty

Gość pani domu :)

Jakie żelazko polecacie? Szukam czegoś trwałego i dobrego, ale też w miarę niedrogiego. Podawajcie nie tylko markę, ale również dokładną nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam philipsa jest ok
philipsa mam steamglide któreś i jestem zadowolona , tefala odradzam psują się za rok dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozniowaaaaaaaaaaa
mama philips 4410 dla mnie super w porównaniu do 6 letniego boschA 1500w top stanowczo za mało a te philips ma 2400 i prasowanie to bajka szybko i sprawnie i zadowolona jestem z efektów mocne uderzenie pary polecam kierowałam się opiniami z neta bo tak wiele tych żelazek że ogłupieć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu :)
Prozoniowa chyba skuszę się na tego philipsa, bo poszperałam trochę w necie i znalazłam dużo pozytywnych opinii na jego temat. Jednak często jako wada pojawiała się wysoka cena :( Dlatego mam do ciebie pytanie: Gdzie kupiłaś to żelazko i w jakiej cenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozniowaaaaaaaaaaa
żelazko mam od tygodnia kupilam za 154 z przesylka na ole ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam philipsa 4410
Kupowałam prawie rok temu . W RTV EURO AGD . Płaciłam albo 159 albo 169. Nie pamiętam już ale trafiłam na fajną promocje wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Jakie żelazko? Z jak największą mocą, żeby szybko się nagrzewało i poradziło sobie z trudnym prasowaniem. Moim zdaniem 2000W to minimum. Ja mam Zelmera 2400 i jestem bardzo zadowolona, nagrzewa się ekspresowo. Teraz mam model z ceramiczną stopą, ale muszę powiedzieć, że nie widzę zbyt dużej różnicy w prasowaniu w porównaniu do starego żelazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, moc jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Całkiem duży wybór żelazek widziałam na http://www.electro.pl/zelazka,162.html Może znajdziesz coś dla siebie. Ja chcę kupić żelazko do 150 zł. Więcej nie chcę wydawać bo i tak prawie wcale nie prasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak popieram, Braun sprawdza się w wielu sytuacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×