Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Świadomość społeczństwa.

Polecane posty

A no czytałem przy okazji rocznicy 13 grudnia 2011roku(wprowadzenie stanu wojennego) że ponad 50 % polskiego społeczeństwa wierzy że stan wojenny był wprowadzony w interesie nas wszystkich. :D Ostatni wyrok sądu(póki co nie wiem czy już prawomocny, stanowi kompletnie o czymś przeciwnym). No nie wiem ile czasu potrzeba by wyrok stał się prawomocny, co za tym idzie nieodwołalny. Ale jak w tym świetle wygląda te 50% Polaków? Z ostatecznym wyrobieniem sobie opinii(mimo tego zawsze będę się skłaniał ku temu co orzekł ostatnio sąd) zaczekam na ostateczne uprawomocnienie się wyroku. No I sam tow, Kania, uprawiony do takich stwierdzeń(był na świeczniku komunistycznej władzy) mówi jednoznacznie że zagrożenia sowiecką interwencją, w grudniu 1989 roku, nie było. :classic_cool: Ba nawet PiSożerca Niesiołowski tak mówił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoją droga to
ciekawe czy jak herr jaruzerski umrze a stanie sie to już niedługo to jakie reakcje beda po jego śmierci. nie zdziwiłbym sie jakby sporo osób płakało że umarł jeden z najwybitniejszych polaków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałęsa też, ale on też był przekonany że interwencja rosyjska była realna. Pewno i tak myślał JPII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu śmierci Stalina też płakało wielu Polaków, to nic nadzwyczajnego. Poza tym żyje jeszcze wielu komunistów w Polsce, którzy realnie zawdzięczają wiele Jaruzelskiemu( i innym) by po nim płakać. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×