Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
Nie dyskryminowałabym nikogo za długość włosów (można zawsze zapuścić! :D), tylko mówię jak jest według mojego gustu :) Moje są krótkie jak na dziewczynę. Jeszcze niedawno miałam włosy jak niektórzy moi koledzy. I tak, farbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
No, bo glany są stworzone raczej do koncertów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, z tym, że ja się obracam wyłącznie w środowisku związanym z moją subkulturą. Nie mam innych znajomych. Więc dla mnie to dziwne, że spośród kilkudziesięciu facetów, żadnemu się nie spodobałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnteligentny tępak
skoro tak sie dogadujemy to moge ci polozyc reke na kolano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie dołuj mnie. On robi zdjęcia telefonem wszystkiemu co jest wokół i ma pewnie jakieś moje" Lubi robic zdjęcia powiadasz? hehehe jak jest naprawde zboczony to się potem masturbuje w domu nieustannie :D :D :D. Troche mi sie humor poprawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Skoro Rhv się obraca w takim środowisku to w sumie nic dziwnego, ze tam szuka. A ja akurat znałam wiele związków z wymieszanymi subkulturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolling, to są najlepsze buty na świecie i są kompletnie uniwersalne. Uwielbiam je. Ale niekoniecznie pasują do ołówkowych spódnic, żakietów i tym podobnych ciuchów, a tak się teraz ubieram. Więc obcasy to trochę konieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Lubi robic zdjęcia powiadasz? hehehe jak jest naprawde zboczony to się potem masturbuje w domu nieustannie . Troche mi sie humor poprawił 😭 nie musiałeś mi tego mówić. Naprawdę, sama się domyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ale obcasy też są fajne :D No i wiadomo, że najlepsze na świecie, na zimę mam jedynie glany i Martensy (czyli też jakieś tam glany) :) Ale tych klasycznych za cholerę nie chciało mi się sznurować mimo, że to 10tki tylko były. A Ty jakie masz, może 30stki? :D Bo goci lubią w takich pomykać chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiałeś mi tego mówić. Naprawdę, sama się domyśliłam. hehe Na pewno pomyślałaś tylko masturbacji, a nie o nieustannej masturbacji :D. Nie no może nie jest taki zboczony, chociaz który facet nie jest zboczony? A ten który zadaje się z samymi dziewczynami to w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Rhv się obraca w takim środowisku to w sumie nic dziwnego, ze tam szuka. No tak rozumiem, ale teraz jej samotnosć nie wydaje mi się już ani troche dziwna. A wcześniej się zastanawiałem, jak to możliwe , że sie nie całowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Po prostu wychowywał się z samymi siostrami i jest z nimi zżyty to bardziej pasuje mu towarzystwo dziewczyn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 :) Ale sznuruję tylko jak zakładam miniówkę, jak mam długie spodnie, to chodzę w rozwiązanych :) Ja na zimę mam same obcasy, wtedy najczęściej wkładam spódnice. W lecie raczej sandały, jakieś koturny, obcasy tylko na większe imprezy w klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
poczekaj chwileczke, musze wypiac ojcu bo mam kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
20 to i tak fajnie :D Ja mam obsesję, ze zawsze muszę mieć zawiązane, więc bym nie przeżyła. Dobrze, że Ty chociaż nie miałaś :P No tak, nie samymi glanami człowiek żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
z jestem, no zajebal mnie w pupalka, niemam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Nie dyskryminowałabym nikogo za długość włosów (można zawsze zapuścić! ), tylko mówię jak jest według mojego gustu Dyskryminowąc , może nie dyskryminujesz, ale partnera byś nie chciała na pewno, z tak krótkimi włosami. Nic nie mam do tego, tylko mi się trochę płakać chce :( Moje są krótkie jak na dziewczynę. Jeszcze niedawno miałam włosy jak niektórzy moi koledzy. NIe powiedziałbym, żeby włosy do ramion były krótkie u dziewczyn, chyba że u emo. Dla ciebie normą jest jak chłopak ma długie włosy. Mi by 1000 zł dawali i bym nie zapuścił. Ale za 5 juz bym się zastanawiał... NIe wiem dla mnie faceci z długimi włosami są troche dziwaczni, ale miałem paru takich kolegów. I tak, farbuję A jaki masz naturalny kolor? Po co sobie włosy niszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu wychowywał się z samymi siostrami i jest z nimi zżyty to bardziej pasuje mu towarzystwo dziewczyn. Aha albo niezły z niego cwaniak :D Tego bym tez nie wykluczał, pewnie liczy na coś wiecej gdy jedna z jego "przyjaciółek" Jest rozbita po rozstaniu. Zawsze moze mu sie cos wiecej trafic niz przytulanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
powiem ci tak szczeze ze strasznie wala mi nogi jak sciagam glany, w domu to tam huj bo ojciec gratow nie myje ale jak sciagam w gosciach to impreze zdycha i musze wypierdalac, nawet do kotlowania sie nie sciagam bo odstrasze i bede musial szukac jakiegos zapijaczonego a takiemu to ledwo dyga wiec nie ryzykuje bo nie bedzie rzniecia, sory ale nie nudze cie tym tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Raz spodobał mi się taki facet, miał krótkie włosy, ale i tak wydawał mi się atrakcyjny, ale jak zobaczyłam potem jego zdjecie w długich to myślałam, że padnę. :D W ogóle mu nie pasowały, więc w sumie dobrze, ze ściął "NIe powiedziałbym, żeby włosy do ramion były krótkie u dziewczyn, chyba że u emo. Dla ciebie normą jest jak chłopak ma długie włosy." No nie wiem czy normą, bo nie obracam się w środowisku z określonymi subkulturami. Może raz w życiu poznałam chłopaka, który pasował mi z wyglądu w jakimś stopniu, ale potem mi się zmienił gust :P "NIe wiem dla mnie faceci z długimi włosami są troche dziwaczni, ale miałem paru takich kolegów." Dla mnie to norma. "A jaki masz naturalny kolor? Po co sobie włosy niszczyć?" Mam taki blond ciemny. Zwyczajnie nie pasuje mi ten kolor, w ciemnych wyglądam o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IT, nie wiem, dla mnie to takie oczywiste nie jest. Rozumiem gdybym znała 20 takich osób, ale że stykam się z 200-300 takimi osobami mniej więcej, to dziwi mnie Twoje myślenie. Raczej w autobusie się dziewczyn nie podrywa, a imprezuję wśród ludzi o podobnych gustach muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Aha albo niezły z niego cwaniak Tego bym tez nie wykluczał, pewnie liczy na coś wiecej gdy jedna z jego "przyjaciółek" Jest rozbita po rozstaniu. Zawsze moze mu sie cos wiecej trafic niz przytulanie " Liczy, albo nie liczy. Nie zmienia to faktu, ze na pewno nie postrzega tak wszystkich swoich koleżanek, bo nie wydaje mi się, żeby wszystkie były dla niego atrakcyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to norma. NIeźle, u mnie w miescie to są raczej nieliczne wyjatki, chwała im za to ze sa indywidualistami, ale dla mnie facet w długich włosach...no cóż nie czaje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnteIigentny tępak
ze mna jest tak ze szmata ze mnie ale chyba was to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×