Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

xderr - w tym wieku można się nie przejmować. Ja się zbliżam do 25 i jeszcze się nie całowałam nawet. Więc ciężko jest nie myśleć i się wyluzować, kiedy większość koleżanek wychodzi za mąż po kilkuletnich związkach. A ja nawet w internecie nie mogę znaleźć faceta, nawet na kilka randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skazana na samotność JA też jestem skazany na samotność , bo się nie nadaje do związków. Postanowiłem sobie , że nigdy nie będę miał żony a tym bardziej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
u mnie to wygląda tak, że samotna jestem od wielu wielu lat, było kilka porażek, rozczarowań, odtrąceń. A teraz nikt się już mną nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
I T ale dobrze Ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skazana na samotność - przynajmniej masz jakieś doświadczenia, masz co wspominać. A mną się nigdy nikt nie interesował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
Bo mnie to bardzo boli, że zostanę sama, ale jednak z drugiej strony wiem, że nie będę już nigdy stworzyć związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xderr
Być może - ale bolało mnie, że moje koleżanki od dawna są już w związkach a ja jedyne czego doświadczyłam to upokorzenie W domu też wiecznie tylko awantury a ja gdzieś z boku, jak się rodzice rozwiedli to już całkowicie zwątpiłam w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - nie mam pojęcia. Mam znajomych, ludzi, którzy mnie lubią, więc mój charakter chyba nie jest najgorszy. Wychodzę na imprezy, nie zamykam się w domu. Jestem zadbana, maluje się, ubieram stosownie do figury. Więc to chyba sprawa wyglądu jednak - jestem po prostu brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
a propos popędu to chyba mi zanikł przez lata samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banty+ raczej czarnowidz bo samotność jest smutna. A właściwie kim ty kurwa jesteś :D zeby mnie tak bezczelnie oceniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x derr "jak się rodzice rozwiedli to już całkowicie zwątpiłam w miłość" Dokładnie jak ja. POtem jeszzcze matka związała się z alkoholikiem i była z nim przez parę lat. To było straszne...ten ich związek. Ludzie z obawy przed samotnością, męczą się i duszą w monotonii i przykrej rzeczywistości związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
te brzydkie czasem mają przystojnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovanion ja nie jestem ładna, ale nigdy nie pomyślałam, że to będzie miało wpływ na moje życie. chyba najważniejsze, żeby móc się dogadać nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już nie wiem. Gdybym wyła wrednym debilem, to nie miałabym znajomych, bo ludzie by ode mnie uciekali. A jednak faceta nie mam, więc w czymś jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
urody nie mają, ale mają coś innego...spryt, przebiegłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinkyy :D po prostu rozbawia mnie gdy ktoś z góry przewiduje co będzie za ileś tam czasu. jeżeli czujesz się samotny tu i teraz... rozumiem, ale nie zakładaj, że tak będzie zawsze. swego czasu tez tak robiłam i baaardzo sie pomyliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak - mówisz, że będziesz już sam mimo iz masz dopiero 21 lat. ja mam 23 lata, jestem sama a mimo to nie zakładam, że tak będzie już zawsze, też miałam swoje przejścia, ale to wszystko dodało mi tylko siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion No to już nie wiem. Gdybym wyła wrednym debilem, to nie miałabym znajomych, bo ludzie by ode mnie uciekali. A jednak faceta nie mam, więc w czymś jest problem. NIekoniecznie by od ciebie uciekali, nawet jeżeli jesteś wrednym debilem, to oni nie muszą cię znosić na co dzień tak jak twój potencjalny partner życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
Nie każdemu dane jest żyć w parze, mieć dzieci, rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×