Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość brydzka101
moi drodzy pociesze Was, heheh 21, 23 czy 25 lat to nic w porownaniu z ponad 30-stka;))) naprawde jesteście w pieknym wieku, jeszcze jest czas, chyba trzeba dzialac i uzbroic sie w cierpliwosc oraz byc czujnym;)) no i tymbardzije z braku drugiej połówki nie łapac tego co pod reka z obawy przed staropanienstwem lub starokawalerstwem, ale tez dawac szanse tym niezbyt-idealnym;))) a tym samym to będzie szansa dla nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - jest bardzo dobrą selekcją! co nie zmienia faktu, że jesteś sama bo to Ty rozdajesz karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał3- jak dla mnie facet mógłby nawet nie mieć penisa i też byłoby dobrze. Nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banty jesteś sympatyczny buziak :) i nie wierzę ze długo pozostaniesz sama. Chyba ze mieszkasz w lesie w jakiejś dziupli i tylko sowy zabiegają o twoje względy :D Albo problem tkwi w twoim charakterze :) albo masz pecha. Bo śmiali faceci zabiegają o ciebie z wiadomych celach a tacy zwykle są próżni strasznie i zero skruchy. Brzydkie dziewczyny mają łatwiej bo wiążą sie z brzydalami którzy doceniają to co mają. Bo od życia za wiele nie dostali w sensie dużo kobiet nie mieli. A cwaniaki rwią laski i nie szanują je bo mogą szybko mieć inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
brydzka niestety to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
brydzka101 - niestety,dla mnie nie ma szansy, 20 czy 30 lat - jaka to różnica skoro już i tak nie urosnę? R - nie idzie Ci to bajkopisarstwo, przestudiuj posty Brovara i ucz się od mistrza fantasy z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzka101
bauty jesteś piekna dziewczyną, myśle ze mozesz oniesmielac mężczyzn a oni tłumacza to wymaganiami;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak piszesz póki jesteś dziewicą, jak nią przestaniesz być to jak każda zmienisz faceta na takiego co ma 20cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzka101
to ile masz tego wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę sam do końca. Jeśli w najbliższym czasie nic się nie wydarzy to będę szukał dziewczyny której zapłacę żeby stracić prawictwo. Przynajmniej to zrobię. Ile bym musiał zapłacić 1000zł starczy ale nie chcę żeby to była dziwka. I żeby miała wiek podobny do mojego 20-25. Co mi szkodzi przynajmniej będę wiedział jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh - jak panienka weźmie pieniądze za seks to już jest dziwką:D ale jak was czytam to mi się wydaje, że wam to nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał3 - ja raczej będę dziewicą do końca życia, więc nie sądzę, żeby mi się to zmieniło. Poza tym, seks to nie jest najważniejsza rzecz na świecie. ytytytyt - mam propozycję dla Ciebie. Odwal się ode mnie. Nie chcesz zaakceptować rzeczywistości, to żyj sobie w swoim świecie, z którym każdy niski facet jest sam. Powodzenia i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
R. - fajną masz rzeczywistośc, chyba z ckliwych filmów. odwalę się, nie ma sprawy, tylko nie kłam więcej w tak bezczelny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinkyy w lesie nie mieszkam :D ale to racja, że trafiam na bezczelnych cwaniaków a nie jestem desperatką aby z takowymi się zadawać. przez straciłam wiare w normalnych facetow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest dziwką ale nie taką co stoi przy drodze albo leży w burdelu. Raczej chodziło i takim nie placi sie tyle kasy. Rhov nie jestes ciekawa jak to jest uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae Też kiedyś byłem optymistą , ale życie sukcesywnie dawało mi do zrozumienia, żebym się nie łudził. Ja w jakimś długim związku nigdy nie byłem, ale swoje (marne, ale jednak) doświadczenia z dziewczynami posiadam. Bauntyy "Tępaku, powiedz na jakies podstawie stwierdzasz, że mam duże wymagania? Proszę mi to natychmiast wytłumaczyć." Na podstawie tego, że jestes niezwykle atrakcyjna i zdecydowana większosc mężczyzn nawet nie zagada, bo taka piękna kobieta nie będziesz chciała byle kogo.Ale powtarzam, że nie ma w tym nic złego. Jakbyś nie miała dużych wymagań, to byś miała multum partnerów, ale większość by na ciebie nie zasługiwała. A co do reszty wypowiedzi, to masz raczej rację. Ale punkt widzenia , zależy od puntu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh - przepłaciłbyś. i jak naprawdę tego chcesz to idź jak najszybciej. kiedyś znajoma opowiadała mi o takim chłopaku, co ok 30 chciał żeby go rozprawiczyła. smutna to była historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Michał3- jak dla mnie facet mógłby nawet nie mieć penisa i też byłoby dobrze. Nie zwracam na to uwagi. *** Rhov ale ty jesteś dziewicą więc jaką wiarygodnośc mają twoje opinie w trym względzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - po pierwsze, w polskim nie ma zwrotu "nie kłam mnie" i warto byłoby to wiedzieć. Po drugie, nie chcesz przyjąć prawdy, nie przyjmuj. Mnie to naprawdę zwisa. Ale nie oskarżaj mnie o kłamstwo, bo nie znasz mnie i Twoje kompleksy każą Ci negować wszystko co piszę. Masz do tego prawo. Ja wiem, że mówię prawdę, a reszta mi lata. Skoro nie potrafisz przyjąć żadnej rady i poszukać powodów samotności gdzieś indziej, to żyj z tym. Nie będę dyskutować z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile można za to zapłacić i czemu to był smutna historia i dlaczego jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
R - zainwestuj w okulistę, bo nigdzie nie użyłem zwrotu "nie kłam mnie". to raz. kompleksów nie mam, już to pisałem. a powód samotności znam od dawna, dzięki za taką radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - to też napisałam, że dla mnie osobiście nie ma to znaczenia. Chociaż jak spojrzałam na linijkę, to jednego jestem pewna - coś, co ma 20 cm na pewno się "tam" nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh za młoda jestem? a ile masz lat? może to ty jestes dla mnie za mlody ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh - dlatego, że im później zaczynasz, tym większe prawdopodobieństwo, że coś nie wyjdzie, zwłaszcza, jeśli dusisz kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - faktycznie, nie napisałeś. Przepraszam w takim razie, źle przeczytałam. Nie, nie masz kompleksów, tylko twierdzisz, że jesteś niski i nie wierzysz, że jakikolwiek niski facet może mieć atrakcyjna dziewczynę. Tak, przemawia przez Ciebie doświadczenie i wiedza, z pewnością. No, chyba, że dla Ciebie atrakcyjna jest tylko modelka high fashion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to jest uczucie gdy nago przytulasz się do dziewczyny i czujesz ją całym ciałem, jakie w dotyku są piersi, jakie usta jak to jest się całowac jak kobieta zachowuje się w trakcie jak pachnie jak smakuje cipka jak to jest masować jej ciało. Jeśli nie moge mieć dziewczyny i do końca życia będę sam to chociaż chcę wiedzieć jak to jest i to jeszcze teraz dopoki jestem w miare mlody bo za pare lat moze mi nawet nie stanie. Nie mam nic do stracenia dlaczego nie mialbym zaplacic za to. Skoro inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion - dla mnie atrakcyjna jest każda, jestem tylko kurduplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh - uczucie zajebiste, ale pierwszy raz jest śmieszny:P tzn z perspektywy czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×