Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Chcieli mi dac smieszny mandat w Polsce

Polecane posty

Mozecie mi wytlumaczyc fenomen kretynizmu polskich funkcjonariuszy? :classic_cool: za wjechanie na zakazie niedotyczącym tylko autobusów i stanie (z włączonym silnikiem) w niedozwolonym miejscu zaśpiewali mi 1000 złotych :D i jeszcze mimo, iż powiedziałam dzień dobry to gość się zastanawiał czy mówię po polsku czy nie. Co za banda kretynów :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffff6666
murzynem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
wiesz ja dostalam za wjechanie pod zakaz od strazy 500 zl i 500 zl jest za postoj na przystanku wiem ceny z kosmosu tez nie wierzylam w ich istnienie i co dali ci ten mandat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Jest nowy taryfikator, ale raczej nie aż taki. Zresztą ostatnio banda rusko-polska w przebraniu naciągała samochody na zagranicznych tablicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee wiesz, chinolem jestem :classic_cool: chociaz moze to tylko dlatego, ze mam samochod na niemieckich blachach? Kto wie?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca 😘 AUUUUUUUUUUUU :classic_cool: Pola z Krakowa jak mi zaspiewal tego tysiaka to mu wybuchlam smiechem w twarz. To bylo niekontrolowane :classic_cool: sprawdzali przez szczekaczke moje dane, czy auto nie jest kradzione :o i takie inne duuperelki. Chyba wygladam jak bandyta :classic_cool: na koniec gosc mowi przez te szczekaczke do drugiego ''no nie wiem to co z tym mandatem? Chyba mnie zaczarlowala'' na co drugi - ''a ma cylinder?'' :D no i koniec koncow sobie pogadali troche i puscili mnie i tak. WIec to cale zamieszanie bylo bez sensu, w tym czasie na tym zadoopiu moglo dojsc do jakiejs zbrodni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu chodzi o fakt !!!!! Bo mi sie wydaje, ze oni chcieli mnie oszukac 😭 bo jak zobaczyli auto to pomysleli ze niemcy i sie nie znaja na polskich mandatach i sobie moga zazadac smiesznej kwoty !! No bo chyba 1000 zl za takie cos to przesada :D .....no ale fakt, przyznaje - nie orientuje sie jakie wykroczenie ile kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siebie to bym pewnie dostala max. 25 - 30 euro wiec jednak niemala roznica.. serio mandaty w takich cenach w Polsce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawe gdzie ida te pieniadze bo z pewnoscia nie na drogi :D chociaz tak calkiem szczerze, to musze pochwalic bo cos jednak sie zmienia przynajmniej w okolicach Szczecina, krajowa 10 calkiem calkiem :) Prezes to jest dyskryminacja. Mandat to mandat i kazdy powinien dostac tyle samo bez wzgledu na kraj w ktorym mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka tez tak uwazam :D a byscie widzieli mine typa jak wybuchlam im w tym radiowozie smiechem jak uslyszalam sume :D Prezes w takim razie niemieccy policjanci z drogowki musieliby polskim kierowcom umozyc wszelkie mandaty bo najzwyczajniej w swiecie nie byloby polaczkow stac na ich splacenie. (Orientuje sie jakie chodza kary za niezabezpieczenie towaru, za przemyt towarow, za przekroczenie predkosci) a to by bylo smiechu warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego, ze ja Szczecin podziwiam live mniej wiecej rowno co dwa tygodnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
masz kase to płać SZwaby płacić nam za htilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erterter
Maksymalnie można dostać 500 zł, także 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erterter wiec tym bardziej mi sie wydaje, ze chcieli sie poczuc wielcy po prostu. A tylko sie osmieszyli :) Prezes buahahahaha juz to widze. Jeszcze zalezy co nabroil , bo bzdury to bzdury ale jak np. zapieprza taki na autostradzie z niezabezpieczonym towarem to co? Przez takiego czuba moga inni zginac. Pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×