Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja tak pytam.....

pozew męża

Polecane posty

Gość a ja tak pytam.....

Witam. Mam pytanie: Mąż złożył (podobno) pozew o rozwód... Czy potrzebny mu do tego mój dowód osobisty bądź ksero? Domaga się ksera. Z tego co wiem to sąd raczej nie chce przyjmować ksera tylko oryginał... domaga się ode mnie wielu rzeczy i pytam bo nie wiem co tak na prawdę kombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzeba Twojego dowodu tylko akt ślubu na mur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak pytam.....
Czyli coś kręci:/ wiedziałam:/ zawsze był kłamcą:( Ale wziął akt małżeństwa i inne dokumenty...więc kurczę...po co mu mój dowód? i to ksero w dodatku? chyba,że jak zwykle chce się pomścić za kłótnie z innymi i wyładować swoje nerwy na mnie a za zwyczaj robi to psychicznie:( Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akt małżeństwa musi być aktualny,akty urodzenia dzieci też wiem ,bo składałam niedawn pozew nawet jak miał jakiś w domu to mu to po nic musi w urzędzie wyrobić nowe trzymaj się mocno,nie daj się gnębić,a skoro taki jest to może lepszy rozwód niż tkwienie w takim małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzeba
nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak pytam.....
właśnie... bo wziął tylko "stary" akt małżeństwa.... nic mi nie wiadomo czy był w USC po nowe (można to sprawdzić?? ) jeśli nie...to znów pogłębia znęcanie psychiczne:( jak ja bym chciała,żeby jednak tak na serio złożył ten pozew...choć przez to miałabym wiele problemów,więc ja tego nie mogę zrobić:( tak trwam w takim bagnie...a i jest jeszcze dziecko,które jest tak znerwicowane a ma dopiero 4 lata... ok. Dziękuję za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja.p.
nie dawaj mu zadnego ksera dowodu, ani dowodu, moze jeszcze pozyczek nabrac i ty bedziesz musiala splacac,jak beda potrzebne jakies twoje dokumenty,to sad tobie kaze doniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja.p.
a dlaczego ty nie mozesz załozyc sprawy rozwodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda285
To prawda na pewno chce wziąć pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak pytam.....
ja nie mogę bo on tak nastawił wszystkich do mnie,że to ja jestem ta zła:( nie chcę pisać co i jak bo za dużo pisania....tak szybko: znęca się psychicznie, robi ze mnie kur.... , co chwilkę mi mówi ,że go zdradzam ,że na pewno mam kogoś bo nie chcę z nim "spać" często nastawia dziecko przeciw mnie a później przy wszystkich mówi,że nie potrafię dziecka wychować i dać sobie z nią rady.... ech.... o pieniądzach nie wspomnę... a po rozwodzie będę miała też problem z dzieckiem bo pracuję od 6 rano więc nie będzie miał mi jej kto zaprowadzić... mam też II zmianę na 14 więc odebrać i z nią zostać do 23 też nie będzie miał kto:( powiedział teraz,że zapłacił 350 złotych w sądzie i potrzebuje tylko ksera mojego dowodu.....i mam mu go dać!!! chyba chory jest:/ pożyczki raczej nie weźmie bo mu żaden bank nie da-tak jest zadłużony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sądzie płaci sie 600 ,a nie taką dziwną kwotę i nie dawaj mu dowodu w zadnym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w banku nie
ale np w providencie na dowod dostanie pozyczke .Uwazaj kobieto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinek67
do pozwu twój dowód nie potrzebny. potrzeba: akt małżeństwa zupełny,nie taki który jest w domu,akt urodzenia dzieci,opłata 600 zł żadna inna. wiem to na 100% bo sam składałem.jeśli chce dowód to po to żeby na kasie cię orżnąć,tak że uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra_Włoszka
nic mu nie dawaj, a zwłaszcza swojego dowodu wszelkie dokumenty może sobie odtworzyć w odpowiednich organach ZA WYJĄTKIEM tych którymi legitymujesz sie sama i służa do potwierdzenia TWOJEJ tożsamości on nie ma potrzeby potwierdzać TWOJEJ tożsamości jeśli niczego nie kombinuje przeciw tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak pytam.....
Dziękuję bardzo za odpowiedzi i ostrzeżenia. Będę wiedziała,żeby mu nic nie dawać. W sumie to dziwne dla mnie było,że chce KSERO dowodu... dlatego zapytałam. teraz wiem,że coś kręci;/ tylko teraz nie wiem co? w każdym razie dziękuję raz jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko poczytaj topik o przemocy w rodzinie oraz życie po rozwodzie tam są kobiety które wspierają i pomagają w pokonaniu takiego zakrętu w życiu jak rozwód,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie kobieto
sama zloz pozew najpierw o alimenty. w miedzyczasie o rozwod wyrob dziecku paszport bo potem bedziesz miala problem. zrob cos z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie kobieto
pilnuj swoich papierow w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie kobieto
i pamietaj ze za wszystkie dlugi ty tez bedziesz odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie kobieto
od rozwodu 5 lat musi uplynac wtedy nie ponosisz odpowiedzialnosci za dlugi w malzenstwie ,meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×