Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajkowa555

Zerwać czy nie ?! :(

Polecane posty

Niby jak sie ma dowiedziec. Maila z potwierdzeniem konta możesz usunąć, a korzystajac z kafe logujesz sie na hasło, potem się wylogowujesz i po problemie. Zresztą rób jak uważasz. To co zainteresowani mieli Ci do powiedzenia - powiedzieli. Teraz z tego wyciągnij wnioski. Tu się już nic nie da dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowa555
spoko ale z tym przeszukiwaniem kompa to nie ja pisalam .... dziekuje wszystkim :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alexis_
ja tez mialam takie male zachwianie w zwiazku, ale nie pisalam z zadnymi i staralam sie nie dawac mu powodow do zazdrosci i klotni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×