Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszynownia

Jak / gdzie znaleźć fajnego faceta po 30

Polecane posty

Gość muszynownia

Tak się rozglądam to jakoś mi się wydaje że faceci są jacyś niefajni, nie potrafią o nic zawalczyć, stworzyć naprawdę fajnego związku. Bo jak się chce z kimś być a nie musi to można naprawdę fajnie się dogadać, wspierać, wzajemnie rozwijać i motywować. Wydaje mi się że tak niewiele trzeba, takie to proste w opisie a takie trudne do realizacji. Czy tylko ja tak myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziesci lat minełooo
wiesz co ja sama mam 32 lata i o ile mialam bardzo duze powoidzenie kiedys to teraz straszna posucha. Bardzo malo jest wolnych facetow to raz a dwa jak juz wolny to rpzewaznie coś z nim jest nie tak. Umawialam sie przez neta ale ze spotkania na spotkanie miałam randek tego typu serdecznie dosc.. Nie wiem co ci doradzic bo sama jestem w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziesci lat minełooo
wiadomo ze juz sie tak nie wychodzi z domu bo nie ma z kim w tym wieku bo kolezanki dzieciate i zonate. Ogólnie straszna kiszka, zostaje chyba ten net i nadzieja ze ktos normalny sie wreszcie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjhgjkhke
tyle, ze taki 35 latek woli 25 latke a nie 32 latke, weic tym bardziej kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynownia
ale nie każda 25 latka woli 35 latka a jeśli już to mu postawi taką poprzeczkę... w necie na portalach to zauważam tendencję do przeglądania profili, rozmów ale na spotkanie mało kto się decyduje, mam takie wrażenie że boją sie poświęcić jednej znajomości bo nie daj boże obok jakaś inna będzie a on zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo lepiej poznawać w realu
nadużywasz słowa "fajny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może na kafe?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga33
Ja tez umawiam się z neta i powiem wam kiszka! Chciałam poznac faceta mniej wiecej w moim wieku a normalnych jak na lekarstwo pisze do mnie wiecej 40+ a tacy mnie nie interesują. Powoli mam dosyc tych spotkan , bo co randka to porazka jakaś. Gdzie sa fajni faceci po 30????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
podobno nie ma fajnych facetow po 30, kobiety ich wymordowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska lat 29
Wolny facet po 30tce ?? NIE ZNAM ŻADNEGO (a znam wielu) który bylby w tym wieku sam i nie miał jakiegoś "feleru" : albo po prostu brzydki, albo zarabiajacy 1700 netto i mieszkajacy z rodzicami, albo pijus i prostak itp. Wszyscy fajni faceci po 30tce mają kobity albo zony albo kochanki. Reszta to kompletni nieudacznicy życiowi o ktorych wspomniałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
albo zarabiajacy 1700 netto i mieszkajacy z rodzicami, a jak kobieta zarabia tyle i mieszka z rodzicami to juz nieudacznikiem nie jest? kobiety to hipokrytyki i materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska lat 29
Wiesz, jesli facet po 30tce mieszka ciagle z rodzicami , to nie nadaje sie na męża i ojca rodziny. Jeśli nie potrafi podjąć tak prostej i błahej decyzji o wyprowadzce z domu i usamodzielnieniu się, to co mówić żeby wziął odpowiedzialność za DZIECKO/CI ???? No halo !! Proszę państwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
a jesli kobieta po 30 mieszka nadal z rodzicami to sie nadaje na matke i zone? Wielu facetow po 30, mieszka z rodzicami nie dlatego ze mamisynkami tylko z powodow ekonomicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska 29 To że ktoś mieszka w jednym domu z rodzicami nie oznacza że ktoś nie jest samodzielny. Po co kupować mieszkanie w bloku np jak starzy mają wielki dom? Dla mnie to bezsens i zbędne wydawanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska lat 29
Uważam że jak chce, to stanie na głowie zeby sie wyprowadzic i chocby wynajac kawalerkę 20m kw ale zyc samodzielnie i osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
No wlasni, niestety wyglada na to ze zrozumienie tego przerasta boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
baska lat 29 Zrozum ze czesto jest to nieoplacalne. Tu chodzi o zdrowy rozsadek. Mozna mieszkac z rodzicami i byc samodzielnym, a mozna mieszkac samemu i nie byc samodzielnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska lat 29
Panowie, no mam swoje zdanie na ten temat I KROPKA !!! :) Nie zgadzacie sie z nim ,ok , szanuję to. :) Kilka lat temu moja znajoma wygoniła z domu takiego faceta ktory wile lat mieszkal z mamą , bo nnie robił w domu kompletnie nic i byl przyzwyczajony że jak przychodzi z pracy, to mama podawala mu goracy obiad, gotowala , sprzatała a on siedzial tylko przed TV lub lecial od razu do kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska lat 29
Panowie, no mam swoje zdanie na ten temat I KROPKA !!! :) Nie zgadzacie sie z nim ,ok , szanuję to. :) Kilka lat temu moja znajoma wygoniła z domu takiego faceta ktory wile lat mieszkal z mamą , bo nnie robił w domu kompletnie nic i byl przyzwyczajony że jak przychodzi z pracy, to mama podawala mu goracy obiad, gotowala , sprzatała a on siedzial tylko przed TV lub lecial od razu do kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
baska lat 29 Mozesz sobie miec takie zdanie, wiedz tylko ze jest ono glupie, miej tego swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy faceci mieszkający w jednym domu z rodzicami są lewi. Ja umiem posprzątać, odkurzyć, włączyć pralkę ja trzeba ugotować. Ale są tacy co stwierdzą że takich rzeczy facet nie powinien umieć. I jak tu komuś dogodzić. Trzeba mieć to w dupie :) po prostu że komuś coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battuta
Mam 35 lat jestem samodzielnym facetem z czysta karta. Mieszkam na Slasku. Potrafie kochac. Napisz do mnie. Nic nie ryzykujesz a wiele mozesz zyskac. Battuta1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Najpierw zdefiniuj co rozumiesz przez fajnego faceta ? Nie wierzę, że nie spotkałaś nikogo, to chciałbym się zaangażować. Pewnie mieli inne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobieta szuka samca ojca swoich dzieci i on musi byc bardzo zaradny -w konncu glowa domu rodziny !! 25 latkowi to jjjeszcze dzieci tak nnaprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet ma prawo zwracać uwagę na atrakcyjność fizyczną i spotyka się to z waszym pełnym zrozumieniem i akceptacją, za to kiedy kobieta chce przystojnego faceta to budzi to w was jakieś dziwne oburzenie? Co każe wam sądzić, że atrakcyjna kobieta powinna się interesować przeciętnym mężczyzną, a negatywnie wypowiadacie się o tych, które chcą kogoś " na swoim poziomie" ?? TO egoizm hipokryzja . Kiedys gdy kobiety byly malo wyksztalcone manipulowano nimi i wmawiano,ze kobieta to musi byc ladna zgrabna,a facet nie musi ...zeby bylo na korzysc faceta,miec wladze nad kobietami glupimi ,cwane nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zawsze bawi jak wyjątkowo nieatrakcyjny/przeciętny facet próbuje podbijać do naprawdę pięknej kobiety. Tak jakby to, że ON uważa, że skoro ON w swoim wyobrażeniu do niej pasuje to powinno tak być .. I w sumie nie byłoby w takich próbach nic złego, gdyby nie to, że większość tych facetów kobiety trochę poniżej tego swojego ideału, do którego podbijają, traktują jako niegodne siebie Tak jakby nie mieli lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia DLACZEGO piękna kobieta miałaby wybrać przeciętnego ??? Co w nim jest takiego niesamowitego, że tej seksbombie by się nogi ugięły i wpadła w jego ramiona? To się nazywa fantazja. A w realnym życiu, to pomyślałabym, że kobieta ma poważne problemy emocjonalne, albo jest naprawdę inteligentna inaczej, albo bawi się w matkę Teresę miłosierdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto Ci pseudoprzystonjni ,maja bajere" dokupi dobre auto,dobre ciuchy i nabierze ladna laske naiwna ,materialiste dla ktorej facet moze byc "niezbyt fajny,nic specjalnego " bo dla niej liczy sie kasa "brzydki ,ale ma kase " ;) bedzie stawial ,sponsorowal,placil ;) ,ale prawdziwa wartosciowa fajna kobieta ,na to sie nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×