Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolas

Dobry sklep internetowy z meblami

Polecane posty

Gość michasia

Polecam i-meble.eu zamawiałam tam większość mebli do mojego mieszkania i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona. Meble w stylu nowoczesnym, w atrakcyjnych cenach polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble_do_salonu

Praktyczną niedużą konsolę w indywidualnej stylistyce zamawiałam przez sklep Woodenadesign ( woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html). Chodzi mi dokładnie o wzór Kare, można go sobie wyszukać w tym linku. 2 szuflady, długie stalowe nogi, świetny metalowy stelaż, szuflady wbrew pozorom są całkiem pojemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy meblujemydom.pl prowadzi sprzedaż mebli z dostawą do każdego miejsca w Polsce i wybranych krajach europejskich. Polecam, zwłaszcza ze względu na fachowe porady konsultantów oraz całkiem dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłem meble w /meble-allegro.pl i to fajna opcja, bo jest wiele dobrych produktów i dobre ceny. Polecam bo jakość mebli również na wysokim poziomie, na pewno będziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim sklepem z meblami polecam zajrzeć na stronę http://www.meblesosnowe.eu/ Jest to świetny sklep meblowy oferujący solidne meble wykonane z drewna. W ich ofercie znajdziecie meble sosnowe, bukowe, dębowe, olchowe i brzozowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Jak dla mnie najlepsze cenowo jak i jakościowo meble można kupić na allmeblopl. Bardzo szybko realizują zamówienia.Mega duży wybór kolorów i materiałów że ciężko się zdecydować. Kupiłam u nich sofę do salonu i fotele z funkcją spania i jestem bardzo zadowolona!Niedługo remont sypialni i też planuje zrobić u nich zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania bon 500 zl tesco za cos sie mozemy wymienic oferty na prywatna wiadomosc, chetnie cos dla dziecka przyjme, jeden już wykorzystałam, a drugiego niestety nie mogę użyć, bo sprawdzają dane czy ktoś już nie korzystał przypadkiem z tej promocji. A bon sie przypisuje do karty clubcard w obsłudze klienta, podajemy numerek tylko i tyle, oni nam doładowują. A bon dostałam stąd https://www.likwidacje-bony.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Wszystko, co do ogrodu to tylko u ePraktyk.pl. Moim hitem tego roku jest taki mebelek do ogrodu: stojak na drewno kominkowe GRAB-2. Świetnie wygląda, a do tego pozwala na przechowywanie sporej ilości drewna do kominka. REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia - jeśli ktoś szuka mebli z salonów sieciowych, to abra trzyma poziom. Wiadomo, że nie będą to meble wprost od stolarza, a łatwiej pozwolić sobie na rzeczy z tej półki cenowej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Świetnie prezentują się narożniki z serii Amarylis od firmy VERO. U nas pasuje doskonale, choć wnętrze nie jest typowo klasyczne, my zdjecydowaliśmy się na ten model b2b.vero.pl/oferta-amarylis-p1 i w naszej ocenie ten narożnik jest uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×