Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolas

Dobry sklep internetowy z meblami

Polecane posty

Gość gość
Możesz sprawdzić też sklep www.meblesosnowe.eu. Mam kilka mebli od nich i cechują się bardzo dobrym wykończeniem oraz solidnym wykonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1852
czasem i warto spojrzeć na inne sklepy, mi bardzo przypadł do gustu http://liiving.pl , dużo mebli skandynawskich i nie wiem jak oni to robią ale maja dużo wnętrz z ich meblami i to mi najbardziej się podpoba bo można sobie wyobrazić meble skandynawskie we własnym wnętrzu.polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam przedpokoje.pl - naprawde oryginalne meble w dobrej cenie! Teraz jeszcze mają promocje do - 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble sklepowe to mogę polecić Teta Meble. Bardzo dobrej jakości meble do sklepu. Mają także wyspy handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super komody i szafki mają na topeshop.pl - szczególnie białe, a bardzo ciężko znaleźć fajne meble w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma, która dostarczyła nam meble pod wszystkie nasze pomieszczenia, trzymajcie namiary - http://intermeb.pl/ Wszystko udało się szybko ogarnąć, dostawa w ciągu kilku dni, a w lokalnych sklepach przy wyższej stawce kazano nam czekać 3 tygodnie. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy okazji wyposażania mieszkania trafiłam na sklep internetowy www.slateplate.pl gdzie zamówiłam eleganckie talerze z kamienia łupkowego. Może komuś też wpadną w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić też sklep www.meblesosnowe.eu. Zamawiałem tam meble i uważam że to jeden z najlepszych w Polsce. Wcześniej miałem sporo mebli z sieciówek i jakość była o wiele niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Jest taki internetowy salon meblowy jak Burzyńscy na stronie www.burzynscymeble.pl Oni też prowadzą sklep stacjonarny. Dostawa okej, mebel zgodny z opisem, a kupowałem u nich łóżko do sypialni. Klasyczne, drewniane, z profesjonalnym materacem, solidny stelaż, mocno rama, opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy meble z drewna , takiego litego, jak za dawnych lat... to w http://sklep.wisad.pl całkiem spory asortyment mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuśkaB
Każdy patrzy na co innego, ja kupując meble zwracam uwagą na jakość wykonania i na detale jak wykończenia, np szwy, to dużo mówi o meblu i jego producencie. Takim jest dla mnie Meblehot.pl, to nasz krajowy producent materacy i mebli tapicerowanych, który wielką wagę przykłada do jakości i owych właśnie wykończeń, dlatego ich meble sa tak bardzo popularne i doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirunia antoś
Ja polecam firmę HAPPY BABIES maja świetne meble dla dzieci, kupiłam i korzystam z nich www.happybabies.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://intermeb.pl/ Sprawdzony sklep internetowy z bardzo dużym wyborem, nie brakuje fajnych okazji, można nieźle trafić, a prawda jest taka, że dostępność tych mebli okazuje się być znacznie lepsza niż na mieście, co już jest moim zdaniem śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj na stronie www.mebel-partner.pl Bardzo dobrze zaopatrzony salon meblowy, mam od nich co najmniej kilka rzeczy w mieszkaniu kupowane. Prowadzą swój sklep online, sprzedają na allegro, można ich też znaleźć stacjonarnie w Kępnie. Część mebli z importu, poza tym sporo też pochodzi od polskich producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam sklep Mebel Partner ich produkty i całą obsługę. Na stronie www.mebel-partner.pl jest pełny opis mebli, którymi handlują. Cały zestaw mebli do salonu stąd właśnie mamy razem z narożnikiem. Dowieźli terminowo, meble były odpowiednio ochronnie zapakowane, także w samochodzie nic nie ucierpiało po drodze. Kontakt miły i sympatyczny, nie było problemów z tym, żeby się chociażby dodzwonić, dopytać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derkaonwe
Świetnym doradcą to ja jestem sama sobie bo wiem co chcę i od razu jade do agaty po meble które wcześniej podgladałam w ich aranżacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zaglądam do nich i sugeruje sie przy wyborze mebli ich aranżacjami, dzięki temu moje mieszkanie jest ładnie urządzone, wszytskie meble pasują do wnętrza i dodają klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufanie mam do sklepu Mebel Partner (ich sklep online – www.mebel-partner.pl ). Już parę razy kupowałem tutaj meble i się nie zawiodłem. Mają na stanie sporo rzeczy, więc nie trzeba ekstra czekać aż skądś sprowadzą. Za to duży plus, bo sporo sklepów ma braki na magazynach, a się ogłaszają w necie, że mają dostępne meble, których realnie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble biurowe, to ja mogę polecić sklep http://ergoexpert.pl. Mają bardzo duży wybór mebli biurowych od topowych producentów, super ceny, z możliwością negocjacji, gwarancję nawet do 5 lat i darmową dostawę. Moim zdaniem to świetna oferta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bienia
Ja ostatnio też szukałam jakichś fajnych mebli i trafiłam na stronkę http://homlando.com/ . Dopiero się otworzyli z tego co widzę, więc dają darmową dostawkę do końca roku w prezencie ;) Myślę, że opcja mega spoko, bo dobrze wiem, że transport mebli nie kosztuje wcale mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny stosunek ceny do jakości posiada firma www.refas.pl. Specjalizują się w sprzedaży mebli szkolny oraz przedszkolnych. Mają szeroką ofertę i bardzo starannie wykonane produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jeśli o mnie chodzi to raczej sceptyczny jestem w kwestii sklepów online, ale meble niedawno właśnie przez internet zamawiałem, dokładnie ze strony www.mebel-partner.pl To też dlatego się zdecydowałem że ten salon znam, bo mają stacjonarny punkt u mnie w Kępnie. Dobra jakość, oryginalny design – te dwie rzeczy chyba najbardziej ich ofertę wyróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep pindur-meble.pl Strona jest aktualizowana n, ale zamawiałam krzesło obrotowe przez stronę, a także ostatnio materace przez telefon, pani doradziła cena najlepsza szybka dostawa. Polecam, mam nadzieje że z czasem rozwinął działanośc sklepu, podobno jest też stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZKA_A
Sprawdź na www.OurDecor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo dobre meble sprzedaje Mebel Partner na swojej stronie - www.mebel-partner.pl Trochę miałem obawy jak pierwszy raz u nich kupowałem, ale okazało się, że rzeczywiście łóżko ma porządną drewnianą ramę, nie jest to jakaś cienka sklejka. Podobnie jeśli chodzi o regały, czy szafki z szufladami – mocne, solidne zawiasy, jeszcze nic mi się nie urwało, nie wyszczerbiło, a kupowałem u nich już prawie rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×