Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżela

TWISTER! ZACZYNAMY

Polecane posty

Cześć dziewuszki. Chcę zacząć z kimś kręcić się na twisterze i opisywać swoje efekty. Podobno są one wyśmienite. Mam koleżankę która pozbyła się boczków właśnie w ten sposób. Kto chce zacząć ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja chętnie dołączę, kręcę od kilku dni plus dodatkowo inne ćwiczenia. Tylko ja mam ten problem, że po kilku minutach twistowania czuję kłucie w prawym boku pod żebrami, ale staram się ignorować .Udaje mi się max 20 min pokręcić, potem to kłucie za bardzo się nasila. Ale nie poddaję się, wskakuję kilka razy dziennie. Efekty ponoć są super, czytałam o tym w innym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa kolka. :) Jak mnie ona łapie wtedy się maksymalnie prostuje tzn plecy no i łapie głębokie oddechy i umiarkowanie wypuszczam powietrze. Po jakiś ok 20 s powinno pomóc, a jak nie to dodatkowo jeszcze łapie się za to miejsce gdzie mnie kuje i tak jakby staram się wcisnąć ten ból do środka, dosłownie ściskam kujące mnie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce do tego dołączyć dietę 10 dniową bieganie 15 min lub 10 codziennie rowerek i orbitrek. Co Ty na to? Dietka: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie dobrych kalorii, takie jednoskładnikowe to nie dla mnie, długo nie wytrzymuję, wiem, bo już kilka razy próbowałam. Jeden, góra dwa dni wytrzymam, potem padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn dzielisz pokarmy na dobre i złe kalorie, po dobrych chudniesz. Wklejam ci link do mojego topiku na kafe, bo tak w kilku słowach to trudno opowiedzieć. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5057507&start=0 Gdybyś była zainteresowana, to pytaj, bo w necie na ten temat kupę bzdur piszą, wczoraj z nudów czytałam dostępne artykuły i wszystkie aż roją się od błędów. Ja kupiłam książkę, więc mam trochę lepszą orientację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚwinkaPIGGY, najlepiej wejdź na allegro i wpisz twister. Są różne modele, ja mam właśnie z allegro taki najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×