Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokra trawa

urosly mi cycki,czy to mozliwe ze przez to?

Polecane posty

Gość mokra trawa

czy mozliwe zeby przez czeste,dosc intensywne pieszczoty malego biustu powiekszyl sie on az a jeden rozmiar? i to nie tylko na chwile i nie przez kilkarazowe pieszczoty...otoz juz jakis czas temu zauwazylam( i moj maz tez) ze mam wtazliwsze piersi niz dawniej.Wiecej zaczal je piescic,dosc intensywnie a ja mam z tego coraz wieksza satysfakcje.Po jakims czasie widocznie zauwazylismy ze urusl...z malego B stal sie duzym DUZYM B,jestem przeszczesliwa.... Czy to mozliwe ze od pirszczot,czy po prostu tak jakos same urosly bo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
a dodam ze okres dojrzewania mam juz dawno za soba...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amator 02
Wszystko możliwe . Ja jak intensywnie masuje ptaszka to też mi rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
moze teraz ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie mozna znalezc wiele artykulow na teb temat. Czy dziala? To raczej zalezy od kobiety. Jaka technike stosowalas? Jak czesto? Od kiedy? Czy masz moze zdjecia "przed" i "po" (oczywiscie bez twarzy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odbierajcie dziewczynie
frajdy z masażu erotycznego :) TAK - to od tego rosną. O ile to lubisz, i mąż też. Masujcie się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym musi byc bo czesto slysze gadki ze jak laska ma male cycki to ktos slabo piesci moja znajoma od kad ma faceta, jej cycki uroslu do miseczki C, z A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
od kilku miesiecy,ale co kilka dni,nie przytylam,waze tyle ile wczesniej a awidentnie sa wieksze,staniki moje sa za ciasne.i to maz pierwszy to zauwazyl a ja myslalm ze se jaja robi bo sama nie zwracalam na to uwagi...ale raz po seksie zobaczylam sie w lustrze i faktycznie,sa wieksze. jaka technika? kazda,tp maz sie nimi zajmowal i robil z nimi wszystko a ja wariowalam....wczoraj nawet przezylam orgazm od tych pieszczot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie że tak!!!
w niektórych przypadkach taki masaż potrafi zdziałać cuda:D popatrz na Dodę - miała wklęsłe AA, a teraz ma F czy G oczywiście od tego, że Radzio tak namiętnie masował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy
a test ciążowy robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
nie robilam ale w ciazy nie jestem....mam juz dwojke dzieci i wiem jakie byly objawy,pozatym wlasnie wczoraj skonczyl mi sie okres.biore tabletki te same od 5 lat z jedna przerwa wiec to tez nie od nich. nie no,z doda to przesada...mi urosly o niecaly rozmiar ale widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
moze sie poprostu ujędrniły i takie wrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
*wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
ujedrnily...niewiem.po dwoch ciazach mialam w miare jedrne bo male,tyle ze porobily mi sie rozstepy na nich w kilku miejscach. ale nie sadze zeby byly bardziej jedrne.Z biustonosza mi wyplywaja ze tak powiem,syaniki sa na scisc.bluzki nosze luzne wiec niema problemu z bluzkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Powiem naukowo, że prawda jest taka, że narząd nie używany zanika. Oczywiście prawo dział w obie strony. Jeśli był niedopieszczony, to był mały. Teraz, gdy doczekał się właściwej ilości pieszczot przybrał swoją prawidłową formę. I nie mąćcie dziewczynie w głowie Dodą, bo ta ma 2 kilo sylikonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
heh...niewiem czy wyrzucac bede czy nie,ale co to ma do rzeczy...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mogę znaleźć
Ty chyba jesteś w ciąży dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
dziewczynka juz dawno nie jestem a cycki powiekszyly mi sie juz ponad miesiac temu,okres mialam juz dwa razy od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
A moze twoj facet zamiast je ssac, to w nie dmucha? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi no i po co ci to było co ci da ze masz wieksze przy pieszczeniu sutkow i przy karmieniu piersią wydziela sie hormon prolaktyna ale od tego raczej nie rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
nieznany odpada taka opcja....moze i tak ale zawsze to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra trawa
a czemu tak ci zalezy,co? na co ci moje biustonosze....:$ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo jak autorka
miesiac temu rozpoczelam pozycie seksualne z moim facetem i on po prostu uwielbia bawic sie moimi piersiami... podobnie jak autorka zauwazylam ze moje piersi sa jakies wieksze moze nie jest to tak duza zmiana jak u autorki ale calkiem widoczna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholery wyjdą przed północą
mi jakoś od masowania nic nie urosło ciekawe dlaczego?:D:D zbyt mocno ugniata czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza sie jeszcze tym podniecac samo masowanie to chuj mi moze nie urosl zawsze mialam spore cxyce, ale ujedrnil sie bardzo, zaokraglil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×