Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Medycyna estetyczna-zakupy grupowe

Polecane posty

Gość gość
Nie polecam wykupywac pakietow wyszczuplajacych w skin clinice w warszawie na modzelewskiego 35. Reklamuja sie, ze sprzedaja pakiet liposukcji ultradzwiekowej, mezoterapii beziglowej, radioterapii i drenazu limfatycznego. Jednak nie zrobia mezoterapii dopuki nie wykupisz preparatu do mezoterapii za 400. To nie koniec. Drenaz to nie jest drenaz cisnieniowy, tylko jezdzi pani taka rolka, ktora wogole nie jest skuteczna. ale jezeli zrobi ci cisnieniowy drenaz to juz pani czuje sie zwolniona z obowiazku zrobienia wykupionej radioterapii.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wykupywac pakietow wyszczuplajacych w skin clinice w warszawie na modzelewskiego 35. Reklamuja sie, ze sprzedaja pakiet liposukcji ultradzwiekowej, mezoterapii beziglowej, radioterapii i drenazu limfatycznego. Jednak nie zrobia mezoterapii dopuki nie wykupisz preparatu do mezoterapii za 400. To nie koniec. Drenaz to nie jest drenaz cisnieniowy, tylko jezdzi pani taka rolka, ktora wogole nie jest skuteczna. ale jezeli zrobi ci cisnieniowy drenaz to juz pani czuje sie zwolniona z obowiazku zrobienia wykupionej radioterapii.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiaa123
fajny artykuł - i tak jak piszą, medycyna estetyczna to w dużej mierze maszynka do robienia pieniędzy ale są wyjątki jak choćby rekonstrukcje po wypadkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o rekonstrukcję to to jest akurat bardzo ważne i taka medycynę popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że ludzie nie widzą tego, że korzystając z operacji plastycznych nie poprawiają sobie urody a wręcz przeciwnie wyglądają później po prostu zabawnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, ze tutaj sa bardzo dobre ceny www.centrumpodplatanem.pl i do tego personel jest baaardzo dobrze wyszkolony. Warto chyba skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos może słyszał jakies opinie o www.kurban.com.pl chce wybrac się tam an serie zabiegow, no ale przed tak powaznym krokiem musze się upewnic! Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Butterfly Body Clinic - czuję się oszukana, bo zabiegi były przeprowadzane w ekspresowym tempie, wszystkie włosy odrosły, a stosowany laser (co niestety zauważyłam dopiero przy kolejnej wizycie) nie był laserem LightSheer. Nie dajcie się nabrać - w mojej opinii nie jest to profesjonalny gabinet kosmetyczny i moja noga już tam więcej nie postanie. Oczywiście złożyłam reklamację, ale została ona odrzucona jako bezpodstawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudźcie się - przez powikłania po zakupach grupowych lekarze zbijają majątki. Młodzi lekarze i kosmetyczki się na Was uczą. Moja koleżanka była na ustach, które zrobiła za niecałe 400 zł - rozpuszczenie krzywych warg , grudek itp kosztowało ją w sumie 800 zł. NIE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie sprawdzone miejsce to lapcie www.kurban.com.pl obsluga i personel medyczyny na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zabieg botoxu w klinice www.drmarosz.pl :) i czekam na drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię to miejsce coco-time.pl – wszystko w jednym gabinecie – zarówno zabiegi laserowe, z zakresu bardziej medycyny estetycznej jak i zwykłe kosmetyczne (i też wizaż, manicure itd.). poza tym w coco-tome można liczyć na profesjonalne podejście do klienta i duże doświadczenie pracujących tam pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś był w Art Medical Center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Art Medical Center, ale nie kupiłam zabiegu na grouponie. Robiłam u nich korektę nosa i wszystko poszło dobrze, efekt ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doprawdy co ty nie powiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuję na gruponie, ale raz poszlam do kliniki z polecenia www.drmarosz.pl :) bylo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że jak lekarz wystawia zabiegi nawet upiększające na zakupach grupowych to jest zwykłym konowałem i oszustem. Przecież do takich zabiegów trzeba najpierw zobaczyć buzie, a co jak będę miała przeciwwskazania? Pieniądze wyrzucone w błoto. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważałabym jednak na takie gabinety bo to masówka, a wolę mieć pewność, że lekarz traktuje mnie indywidualnie. Znajoma korzystała z www.med-one.pl i poszłam w jej ślady. Teraz wyglądam zabójczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic klinike www.lekarze-kolber.pl swietna kadra, dobre ceny i przede wszystkim zabiegi wykonane na mozliwie najwyzszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takich usługach bardzo ważny jest poziom usług, jakość, ja bym nie poszła do niesprawdzonej placówki, zawsze chodzę do http://www.medicaspace.pl/ bo tam wiem, że się mną profesjonalnie zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mieszane uczucia do takich grouponów jeśli chodzi o medycyne estetyczną, ale kto wie... na pewno warto wcześniej sprawdzić dokładnie gabinet, w którym planuje się wykupić zabiegi... sama chyba jednak bym się nie zdecydowała. Od dawna chodzę do medestetic w szczecinie http://medestetic.pl/ i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyznaje, że nigdy nie korzystałam z takich zakupów grupowych na medycynę estetyczną. Wolę jednak korzystać ze sprawdzonego wellderm www.wellderm.pl/ niż ryzykować. W koncu chodzi o moją twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska452
Z koleżankami robiłyśmy sobie laseroterapie u Pani Renaty Budzicz (http://budzicz.pl) i wszystkie jesteśmy zadowolone z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy z czegoś podobnego nie miałam okazji korzystać, zawsze chodzę w te miejsce www.derkomed.pl mam wtedy pewność, ze usługi będą przeprowadzone na najwyższym poziomie bo tak jest z każdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwaaaaaaa12
Szanowne Panie, z pełną świadomością i zdecydowanie odradzam Klinikę BBC w Warszawie przy alei Ken, po pierwsze Pani właścicielka oszukuje pracowników, nie zgłasza ich do np. do ZUS, zabiegi są zapisywane tylko stałym pracownikom, właścicielka po prostu wykorzystuje nowych pracowników, nie szanuje ich, oszukuje. Brakuje szkoleń i dobrej atmosfery w pracy. Zdecydowanie nie korzystajcie z usług tej kliniki. na chwilę obecną klinika już jest nieczynna Ewa Urbańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie ust czy laserowe usuwanie przebarwień i owłosienia będziecie mieć w usługach firmy www.derkomed.pl bardzo polecam dla tych którzy szukają dobrego salonu kosmetycznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet kosmetyczny w miejscowości Piaseczno (www.salon-hana.pl ) jest naprawdę rewelacyjny. Jestem tam już stałym bywalcem, tak nie chwaląc się. ;) w dodatku, jeśli walczycie bez sukcesu z problemem blizn lub rozstępów, to powinniście się jak najszybciej udać do nich bo posiadają Laser frakcyjny. Polecam wejść na stronę i bliżej przyjrzeć się ofercie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zakupów grupowych. Najczęściej jest to forma promocji. Dobre kliniki raczej nie sięgają po takie metody, choć może są wyjątki, nie wiem. Ja chodzę do sprawdzonego miejsca, http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna, trafiłam tam z polecenia i wiem, że lekarz jest doświadczony - już na własnej skórze się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś stosował może zabieg usuwania cellulitu http://www.innaklinika.pl/body-shaping/ w Krakowie? Pytam, bo planuję wybrać się tam, ale chciałabym pozd=nać jeszcze opinie na temat tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×