Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thaisse80

czy sa tu jacys tlumacze?

Polecane posty

Witam, czy sa tu moze osoby ktore mieszkaja za granica i pracuja jako tlumacze? Mam taki maly problem, skontaktowala sie ze mna pewna agencja tlumaczen i chca bym z nimi wspolpracowala. Przeslali mi formularz w ktorym pytaja ile biore za strone tlumaczenia. Jako, ze nie mam jeszcze duzo doswiadczenia i pracuje glownie dla malych i zaprzyjaznionych firm to bralam malo bo 5 euro za strone (1500 znakow). Agencja jednak wydaje sie byc duza i obawiam sie, ze 5 euro to bedzie dla nich za malo i powiedza mi, ze dzialam nielojalnie wobec konkurecnji itp (widzialam na roznych forach pretensje profesjonalnych tlumaczy, ze ci nieprofesjonalni zanizaja ceny - ja jestem jedna z nich) . Z drugiej strony jednak boje sie wyceniac sie bardzo drogo bo jak pisalam, nie mam ani wyksztalcenia w kierunku tlumaczen ani duzego doswiadczenia. Zaczelam zajmowac sie zawodowo tlumaczeniami przez przypadek, moje wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe jest nieco inne (choc w ostatniej pracy miedzy innymi tlumaczylam). Jak wedlug Was powinnam postapic, podniesc cene, jak wysoko? P.S Mieszkam we Wloszech, tutaj profesjonalny tlumacz startuje od 10 euro za strone (tak mniej wiecej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kocham Chandlera
lepiej napisz ten post na dziale dyskusja ogólna, bo tu raczej odpowiedzi nie uzyskasz albo uzyskasz po długim czasie. najwięcej ludzi siedzi na uczuciowym, erotycznym i ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumaczenianntt
To, że jesteś początkująca nie oznacza, że masz proponować niskie ceny, taka pratyka powoduje, że klienci nie szanują tłumaczy. Poza tym cena, którą się podaje zostaje z tłumaczem na wiele lat. Często się zdaża, że kiedy chce się podnieść stawkę, klient odchodzi i szuka takiej właśnie osoby jak Ty, bo wiem, że na rynku łatwo znajdzie kogoś, kto tłumaczenie zrobi tanio, bo jest początkujący. Wejdz do katalogu na proz.com znajdź tłumacza w Twojej parze i z Twoim doświadczeniem i zobacz jakie ma stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgtyuiop[
syn dostal 35 funtow na godzine a jest po collegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×