Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
thaisse80

czy sa tu jacys tlumacze?

Polecane posty

Witam, czy sa tu moze osoby ktore mieszkaja za granica (w Polsce tez moze byc) i pracuja jako tlumacze? Mam taki maly problem, skontaktowala sie ze mna pewna agencja tlumaczen i chca bym z nimi wspolpracowala. Przeslali mi formularz w ktorym pytaja ile biore za strone tlumaczenia. Jako, ze nie mam jeszcze duzo doswiadczenia i pracuje glownie dla malych i zaprzyjaznionych firm to bralam malo bo 5 euro za strone (1500 znakow). Agencja jednak wydaje sie byc duza i obawiam sie, ze 5 euro to bedzie dla nich za malo i powiedza mi, ze dzialam nielojalnie wobec konkurecnji itp (widzialam na roznych forach pretensje profesjonalnych tlumaczy, ze ci nieprofesjonalni zanizaja ceny - ja jestem jedna z nich) . Z drugiej strony jednak boje sie wyceniac sie bardzo drogo bo jak pisalam, nie mam ani wyksztalcenia w kierunku tlumaczen ani duzego doswiadczenia. Zaczelam zajmowac sie zawodowo tlumaczeniami przez przypadek, moje wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe jest nieco inne (choc w ostatniej pracy miedzy innymi tlumaczylam). Jak wedlug Was powinnam postapic, podniesc cene, jak wysoko? P.S Mieszkam we Wloszech, tutaj profesjonalny tlumacz startuje od 10 euro za strone (tak mniej wiecej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×