Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdat12

Chcesz schudnąć.

Polecane posty

Gość asdat12

Mam trochę lat. Kiedy straciłam pracę, zaczęłam zajadać złość, bezsilność. Z kobiety szczupłej stałam się grubą babą. Nie mogłam się otrząsnąć z tego co się stało. Zamiast zająć się domem, dziećmi to ja zaczęłam więcej spać, rozleniwiłam się no i przytyłam. Opamiętałam się, że tak nie można żyć. Z pomocą dzieci zaczęłam się odchudzać, a przede wszystkim zaczęłam dbać o siebie. Znów zaczęłam żyć. Zaczęłam szukać w internecie diet, które by pasowały do mnie, a mianowicie nie kosztowne, i takie, które mogła jeść cała moja rodzina. Wszystkie diety, które przeczytałam wiązały się z tym że musiałabym gotować osobno dla mnie i rodziny a to jest zbyt drogie. Stosowanie różnych specyfików też zbyt kosztowne. Tak szukałam długo , aż przypadkiem trafiłam na taką stronę, która pozwoliła mi inaczej patrzeć na problem otyłości i jak schudnąć. Nie chcę opisywać co na tej stronie przeczytałam bo bym musiała przepisać a to jest nierealne dlatego przytoczę tę stronę: http;//jakschudn-poradyyciowe.blogspot.com bo naprawdę warto poczytać i te wszystkie rady zastosować i na pewno będą efekty, bo ja zastosowałam i po trochu widać efekty, a przede wszystkim porady te są za darmo i do zastosowania dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×