Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waniliowa90

moj narzeczony i facebook

Polecane posty

Gość waniliowa90

witam, zauważyłam, że moj narzeczony oglada na facebooku rozne profile w tym oczywiscie kobiet. czasem mają wspolnych znajomych ,a czasem nie. Ostanio byliśmy na pewnej imprezie, był tam rowniez koncert i pokazy dwoch dziewczyn, tance bollywood. On pozniej oczywiscie szukal tych dziewczyn an facebooku i ogladal ich zdjecia, zobaczylam to w historii. Jestesmy razem zareczeni, spedzamy prawie kazda wolną chwile, gotuje dla mnie, nie moge narzekac. W lozku jest nam dobrze, mamy zaplanowany slub. Czesto mi mowi ,ze mnie kocha, ze mu sie podobam etc. Ale ja nie umiem zaakceptowac, ze widze czesto w historii ze spoglada na jakies modelki np na onecie czy oglada profile obiet na facebooku. Czsem wchodze na jego facebooka i nie ma tam jakiejs dziwnej korespondencji. Powiedzcie mi, czy ja jestem dziwna, czy on jednak zachowuje sie nie fair w stosunku do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
nie jestem w ciazy, to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto moje zdanie
Gdzieś słyszałam ostatnio, że ten cały fb to ostatnio najczęstszy powód rozstań i rozwodów. Chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOŻLIWE nie możliwe
więc ogląda się za innymi... hmmm... daje do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
nie wiem, co o tym sadzic... planujemy slub, a on oglada na facebooku rozne profile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweessccccc
to że ogląda to jeszcze nic złego nie znaczy :) objaw normalny, gorzej jakby pisał z laskami i sie pokryjomu z nimi umawiał. jestes młoda ale Ci przejdzie taka zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwna sprawa, ale jeszcze dziwniejsze, że mimo iż jesteście zareczenie ni epotraficie ze sobą rozmawiać---> inaczej dawno już byś go o to zapytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
zapytalam, ale nie odpowiedzial, bo chial zobaczyc, tyle tylko powiedzial i wkurzyl sie i powiedzial, ze mu nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i to już jest dziwne... a ogląda ładne kobiety, w jego typie czy każdą, która gdzieś mu się wyświetli, tzn szuka takich w swoim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
nie, nie szuka w swoim typie, tylko przeglada rozne. a te dwie wyszukal po ich ostatnim tancu, z tej imprezy. sa z jego miasta i je ogladal na fc, nie zna ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie martwiła, sama obczajam różnych ludzi i baby i facetów i nie ma w tym żadnych podtesktów tylko ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
jak zapytalam ,czemu je szukal i ogladal ,to sie zdenerwowal, ze go sprawdzam, ze mu nie ufam, a on tylko chcial je zobaczyc. i powiedzial ,ze go klamie, ze go kocham, bo jesli sie kocha, to sie ufa, a ja nie ufam, i tyle wkurzyl sie i taka rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
ja tez szukam czasem z ciekawosci na fc roznych ludzi. on tez oglada moje kolezanki i kolegow, zwlaszcza jak mi ktos cos skomentuje. nie wiem, zrobilam mu awanture i wyszlo ze jestem przesadnie zazdrosna, nie wiem, czy sie martwic czy on tak poprostu oglada, jak gdzies idziemy to sie nei oglada, nie daje mi podstaw do zazdrosci jak wychodzimy itd. tylko ten net..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
o jest chora zazdrosc. ja niestety też tak mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
na twoim miejscu tez bym sie nie martwila bo to ze oglada czyjs profil to jeszcze nic nie mowi. zreszta skoro wchodzisz na jego fb to jak się domyslam sam podał ci hasło wiec widac,ze on tobie ufa a ty to nadużywasz. kurcze tez moj były podał mi swoje hasło do nk i jak byłam znim, przez rok (wielka milosc:) ) i po rozstaniu-ani razu nie weszłam na jego nk bo mnie to poprostu nie obchodzi. to jego profil i uwazam,ze nie mialabym prawa czytac cudzej korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosikjanos --> przeczytaj moze jeszcze raz post autorki bo szkoda twojego czasu na odpisywanie. podobno ponad polowa polakow nie rozumie co czyta... do autorki -- raczej robi to z ciekawosci, ja bym sie tak nie przejmowala, wazne ze z nikim tam nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
moim zdaniem trochę przesadzasz... ludzie z różnych powodów oglądają profile na Fb, zwykle z ciekawości:) ja zawsze facetowi powtarzałam: patrzeć można, dotykać nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
nie wiem, moze jestem przewrazliwiona i przesadzam. robilam mu juz kiedys wielka awanture o smsy od kolezanek, juz nie p isze z nimi, ogladam jego komorke. moze to ja jestem zbyt zazdrosna, ale tak bardzo sie boje, ze mnie oszuka. jestem zgrabna, zadbana, mam fajna prace i nie wiem, czemu tak mysle negatywnie. on jest w stosunku do mnie fair, duzo mi pomaga, gotuje, robi czasem zaupy, pomaga mi w pracy. a ja ciagle mu robie awantury o jakies glupoty tego typu. sama tez ogladam rozne profile na nk i fc, ale jemu nie ufam na tyle by ogladal, juz sama nie wiem. co ja mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest FACET. I ona ZAWSZE bedzie patrzył na kobiety. Co wcale nie oznacza, że Cię NIE kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś peirdolnięta
jesteś peirdolnięta zazdrośnia, powinien cie kopnąć w dupę, psycholka to mało , może przywiąż go jeszcze do kaloryfera wtedy bedziesz miec pewność że jest Twój, jak bedzie chcial odejść to nawet twoje zakazy nic nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee przejmuj się tym wogole! wiem że to bardzo trudne :D mój na szczęście nie ma fejsa ale to dlatego bo on dobrze wie że przeżywała bym każdą dziewczynę, i myślę ze to nie jest kwestia zazdrości czy zaufania bo ja tak ufam mojemu chłopakowi i w ogóle ale kobiety chyba już tak mają ze bez powodu się przejmują :D jakby nie miał fejsa to uwierz - wszystkie problemy by zniknęły :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak można przeglądać komuś telefon i historię w przeglądarce. Chore i nienormalne. Jakbym się dowiedziała, że facet mnie sprawdza, nie podarowałabym. Awantura za smsy do koleżanek? Zachowujesz się jak desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
były już takie, które tu na forum pisały, prosiły o radę, bo je facet zostawił przez ich nadmierną zazdrość... pamiętaj: jak będzie chciał, to i tak Cię oszuka, ale nie po to jest się w związku, żeby się ciągle zastanawiać, czy już to zrobił. Jeżeli nie ma zaufania, to ciężko coś zbudować. To nie znaczy, że trzeba ufać bezgranicznie, ale jeżeli jak piszesz, facet nie daje Ci powodu do obaw, stara się, jest w porządku, to daj mu trochę spokoju. To nie jest dobre, jeżeli on zrezygnuje dla Ciebie ze wszystkich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiki uuoo
masz rację ,że jestes zazdrosna ,też bym była "nie patrz w gwiazdy łajzo wredna ,czy ci nie wystarczy jedna?" naogląda się a pózniej w czasie sexu myśli,przed ślubem powinien byc wpatrzony w ciebie a co pózniej będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia kobiety
mam faceta, bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie być z kimś innym. Ale zdarza mi się też oglądać innych przystojnych facetów, m.in na FB. Nie mam zamiaru absolutnie go zdradzać, ale popatrzeć przecież można.... Myślę, że skoro nie ma żadnych niepokojących maili itp to nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrobedelepsza
zgadzam sie z wypowiedzia powyzej takie ogladanie od czasu do czasu nie jest szkodliwe sama czasem lubie poogladac zdjecia modelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
to co ja mam zrobic, bo ja co chwile cos sprawdzam w jego kompie i robie jakies awantury, np ze z kims pisal na gg, ze ogladal kogos na fc, ze pisal z kims smsy, czasem mysle, ze on jest dla mnie zbyt dobry i dlatego na tyle sobie pozwalam, ze mu ciagle o cos robie sceny. ale zdenerwowalam sie ze widzial te dziewczyny i juz je szukal na fc, zrobilam mu o to duza awanture, moze naprawde to ja jestem dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrobedelepsza
waniliowa jezeli facet zasluguje na zaufanie tylko po prostu jest towarzyski i lub utrymywac kontakty z innymi ludzmi - to zle robisz wiem jak on sie moze czuc - jakbys mu zaciskala petle na szyi swoja zazdroscia...to cie czyni w jego oczach mniej atrakcyjna i odpycha - wiec nastepnym razem przemysl rozsadnie czy faktycznie jest o co robic zadyme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa90
ale on nie ma zbyt duzo znajomych, nie wychodzi nigdzie sam, zawsze idziemy razem, planujemy slub, remontujemy mieszkanie, duzo mi pomaga i jest dla mnie dobry, ale ja nie umiem zaakceptowac tego ,ze on oglada jakies obce dziewczyny czy np te od tanca. ja nie umiem tego zrozumiec, ale chyba nie powinnam ciagle robic mu awantur, wlasciwie, to w tyg sa 3awantury srednio, o jakies pierdoly tego typu. o sms, o nk, o fc, o jakas stronke z onetu gdzie byla modelka, o jakis smieszny tekst gdzie sie pojawia jakis watek kobiety, nie umiem sobie z tym poradzic.. juz raz nawet odwolalam slub i raz zerwalam zareczyny, bo dostal smsa od dawnej znajomej, z ktora byl dwa razy na randce, ale zanim mnie poznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×