Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzwi

wymiana dzwi-jaką firmę wybrać nakładki na ościeżnice

Polecane posty

Gość dzwi

Chcę wymienić dzwi w całym mieszkaniu, niektóre firmy proponują nakladki na ościeżnice metalowe, bez ich wykuwania, czy ktoś z was to robił i jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiujc
A co to są "dzwi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, ja tak robiłam
ale robił mi to prywatnie stolarz - producent drzwi drewnianych. Otwór dzrwiowy zmniejsza się o 2-4 cm - musisz sie z tym liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jeśli nie chcesz sobie zepsuć wystroju, a nie jesteś w temacie, to najlepiej dać działać fachowcom. Jak ja rok temu wymieniałam m.in. drzwi to znajomy polecił mi firmę Leon z Będzina. Nie znam się kompletnie na temacie, ale przedstawiciel wszystko za mnie pozałatwiał razem z załatwieniem ekipy monterów, a ja tylko wybrałam odpowiedni model kolor i akcesoria. Naczekałam się, przeżyłam remont i teraz jestem bardzo zadowolona, bo moje drzwi są eleganckie i solidnie wykonana robota. Zawsze remonty robił mi wujek, który "coś się znał" i zawsze efekt był średni, teraz nareszcie mam porządnie wykonane wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Widziałam to rozwiązanie już zrobione i sama zdecydowałam się wykuć stare futryny i wstawić nowe. Więcej bałaganu, ale niższe koszty (przy obudowaniu futryn zmniejsza się okno drzwi i same skrzydła trzeba robić pod wymiar na zamówienie - standardowe nie będą pasować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o ościeżnice, to najlepiej wybrać je u producenta, u którego się kupuje drzwi - po prostu zdecydować się na komplet. jeśli chodzi o pozostawianie starych ościeżnic, typ metalowy (wszyscy mieliśmy swojego czasu takie ościeżnice w blokach), to zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×