Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seat ibiza

Kłopoty finansowe -pomóżcie!!!

Polecane posty

Bliska mi osoba wpadłam w kłopoty finansowe, które teraz narosły i trzeba dość szybko interweniować. Przeszukując internet znalazłam coś takiego jak kredyty pozabankowe. Zanim udam się do doradcy to potrwa, może więc zanim tam pójdę ktoś z Was poradzi mi czy pchać się w coś takiego? Na czym dokładnie to polega, bo w necie to pogmatwane? Chodzi o kwotę 100 tys złotych... :O Musze im pomoc, bo inaczej stracą dom... Czy zwykła osoba, która w życiu nie miała pożyczki może wziąć kredyt na spłatę długów kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonojad troll
daj se z tym spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zaprosić na stronę http://kredyt.1miejsce.net Na witrynie znajdziesz informacje kredytowe banku mBank; takie jak informacje na temat kredytów samochodowych , kredytów gotówkowych , kredytów hipotecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to "tylko" bliska osoba a nie najbliższa to radzę Ci nie bierz żadnych pożyczek na siebie. Nie pomaga się sobie w ten sposób zazwyczaj a szkodzi sobie. W większości przypadków źle się to kończy dla pomagającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana...dwukrotnie
to bardzo ryzykowne brać pożyczkę na siebie za czyjeś długi, a tym bardziej poza bankiem, bo zamiast 100 tysięcy oddasz im 200... a jeśli już koniecznie taka pomoc jest potrzebna, to lepiej znajdź jeszcze 4 bliskie osoby, które mogą się dołożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
nie wiem jaka jest skala tych klopotow finansowych, ale lepiej najpierw sprobowac poprosic o pomoc rodzine niz brac pozyczki na procenty :/ --- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×