Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
seat ibiza

Kłopoty finansowe -pomóżcie!!!

Polecane posty

Bliska mi osoba wpadłam w kłopoty finansowe, które teraz narosły i trzeba dość szybko interweniować. Przeszukując internet znalazłam coś takiego jak kredyty pozabankowe. Zanim udam się do doradcy to potrwa, może więc zanim tam pójdę ktoś z Was poradzi mi czy pchać się w coś takiego? Na czym dokładnie to polega, bo w necie to pogmatwane? Chodzi o kwotę 100 tys złotych... :O Musze im pomoc, bo inaczej stracą dom... Czy zwykła osoba, która w życiu nie miała pożyczki może wziąć kredyt na spłatę długów kogoś innego?

Jeśli to "tylko" bliska osoba a nie najbliższa to radzę Ci nie bierz żadnych pożyczek na siebie. Nie pomaga się sobie w ten sposób zazwyczaj a szkodzi sobie. W większości przypadków źle się to kończy dla pomagającego.

Gość zafascynowana...dwukrotnie
to bardzo ryzykowne brać pożyczkę na siebie za czyjeś długi, a tym bardziej poza bankiem, bo zamiast 100 tysięcy oddasz im 200... a jeśli już koniecznie taka pomoc jest potrzebna, to lepiej znajdź jeszcze 4 bliskie osoby, które mogą się dołożyć...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować