Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamba7e3

czy nawiązałyście kiedyś kontakt z chłopakiem który siedzi w więzieniu?

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, piszę do Was, bo potrzebuję pomocy. Do materiału dziennikarskiego poszukuję kobiet, które związały się z mężczyzną, odbywającym już wyrok. Jeśli macie ochotę porozmawiać, to proszę o kontakt. Życzę, aby wasi mężczyźni szybko do Was wrócili. Pozdrawiam, Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podałam maila: d.zimolag@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuuuusia
Moja droga. Nie słuchaj rad kogoś kto nie ma pojęcia o kryminale , a co dopiero ludziach którzy tam odbywają kare. Ja nawiązałam kontakt lecz to była osoba z dawnych lat i chciałam tylko się zemścić za własne cierpienia lecz natomiast jestem prawie 2 lata z tzw. kryminalistą i mogę stwierdzić , że taki facet jest milion razy lepszy od przeciętnego, spokojnego (cicha woda brzegi rwie) . Skoro dzwoni, pisze to chyba jednak coś w tym jest. Jeśli jezdzisz na widzenia gdy się podpisujesz sprawdz liste kto do niego przychodzil żeby się upewnić. Pamiętaj po prostu , że zazwyczaj są to osoby które są nieufne i mają w pewnym stopniu jakieś swoje zasady. Większość ma dystans do kobiety ze względu na to , że nie poczekały za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna0707
hej , ja jestem w podobnej sytuacji co Ty :). Strasznie mi się to podoba . teraz w listopadzie idę na pierwsze widzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Hej :) utrzymuj z nim kontakt dalej, to ze jest kryminalista nie oznacza od razu ze jest zlym facetem :) tacy ludzie maja zasady i szanuja swoje kobiety:) mam faceta w wiezieniu i lepszego na wolnosci bym nigdy nie znalazla. Nie skreslilam go poniewaz odsiaduje wyrok... kazdemu moglo sie to zdarzyc :) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Siedlec, tu w centrum miasta jest więzienie otoczone murem. Zad***e takie.. Ile razy to ja widziałem jak stoją durne kobiety pod tym murem i rozmawiają niby językiem migowym z tymi baranami. Aż żal.. Zaraz padną pytania albo obelgi, że oni wcale nie są źle, że to dobre chłopy tam siedzą a te kobiety ich kochają... bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiscie kazdemu moglo sie zdarzyc :D Az ciekawe czemu niektorzy cale zycie nie trafiaja do wiezienia. Wy naprawde jestescie p**********a patologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jeżeli szukacie na codzień wsparcia osób, które są w takiej samej sytuacji jak Wy- czyli mają swoje połówki serducha w więzieniu, to zapraszam na forum: www.dzienekobietki.pun.pl zachęcam do zarejstrowania się i wspierania! do zobaczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jeżeli szukacie na codzień wsparcia osób, które są w takiej samej sytuacji jak Wy- czyli mają swoje połówki serducha w więzieniu, to zapraszam na forum: www.dzielnekobietki.pun.pl zachęcam do zarejstrowania się i wspierania! do zobaczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dzielnekobietki.pun.pl Forum dla Kobiet Czekających. Tam znalazłam pomoc i zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chore,chore,chore.nikt w dzisiejszych czasach nie idzie do wiezienia za przyslowiowe powiniecie nogi.przewaznie to recydywisci,ktorzy wyczerpali juz inne srodki na wolnosci.aspoleczni osobnicy.zeby zwiazac sie z takim to trzeba byc podobnego kalibru patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×