Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to facet pownien

Czy to facet zawsze powinien pierwszy sie odzywac na poczatku znajomości?

Polecane posty

Gość czy to facet pownien

Jaki macie pogląd na ta sprawę? Czy to facet powinien pierwszy dzwonić, pisac smsy itd a wy prawie w ogole czy raczej powinno byc po równo? Mam na myśli czas kiedy sie dopiero co poznajecie. Bo ja nie chce zeby pomyślał ze mam go gdzies ani tez ze sie narzucam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Nie, myślę, że powinni odzywać się oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqasas
kobieta powinna sie 1 odezwac, kobiety maja pierwszenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
jak komu się chce, to pisze lub dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toitoitotit
jak to nie jest zwi,ązek a zabieg o ciebie to On. Jak bedziesz Jego, to porówno, a jak kochany facet toi ty wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to facet pownien
jak to nie jest zwi,ązek a zabieg o ciebie to On. a jesli jest sytuacja ze np on sie odezwał np 10 razy czyli prawie codziennie a teraz od kilku dni cisza ale wiem ze mówił swojemu kumplowi ze nie lubi, nie chce sie narzucac? to niby miala byc tajemnica ale en kumpel powiedzial to swjej dziewczynie a ta dziewczyna mi. On jest młody, ma dopiero 20 lat, ja mam tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to facet pownien
no i problem jest taki ze ja nie jestem pewna co czuje i tez sie nie lubie narzucac. boje sie ze jesli jednak nic by z tego nie wyszło to by mógł miec zal po co zawracałam głowe, odzywałam sie pierwsza skoro mi nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjhj
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
To zależy, jak odpowiadałaś na jego odzywanie się. Moim zdaniem facet powinien pierwszy, ale my możemy wtedy odpowiadać i podtrzymywać to zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypła sie sprawa
Jezeli juz facet nawiązał kontakt to miło by było jakby kobieta tez sie odzywała, pisała sama, zeby oboje podtrzymywali kontakt. Nie musi to byc nachalne, moze byc mało ale tak zeby chłop wiedział ze ona chętnie do niego pisze i jest zainteresowana. Jak tylko facet bedzie sie odzywał pierwszy i póki nie napisze w ciągu dnia to nic nie bedzie to sie chłop zniechęci. Wiem po sobie, ja pisałem co 2 -3 dni, czasem codziennie, ale nigdy ona pierwsza, czasem spotkania. Trwało to pół roku ale wkońcu odebrałem to jako lekceważenie i w sumie poco mam tracic czas na kogos kto sam nie wykazuje inicjatywy mimo ze zapewnia ze jest inaczej? Zaprzestałem kontaktu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta też powinna. Jeśli facet odzywa się pierwszy kilka razy/dni z rzędu a kobieta nie, to ja bym pomyślał, że ona ma mnie gdzieś i cały zapał szlag trafia, kobieta też powinna pokazać, że jest zainteresowana. Mam taki przypadek, piszę z dziewczyną ale to ja zawsze pierwszy się odzywam, nigdy nie napisała pierwsza. jak pytam co u niej, co robi to pisze chętnie ale nigdy nie zapyta co ja robię, co u mnie słychać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću

Pi razy drzwi jeżeli pisze do ciebie codziennie to na luzie możesz pisać do niego kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×