Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radika

cukrzyca problem z zapłodnieniem

Polecane posty

Witam od 1,5 roku staramy się z mężem o dzieciątko ... niestety mąż ma cukrzycę co uniemożliwia mi zajście w ciążę mam nadzieję że są tu jakieś pary które były w podobnej sytuacji a pomimo to udało się ... proszę o jakieś rady mianowicie w tym czy próbowaliście różnych specyfików , leków czy też czekaliście na cud z góry bardzo dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
radika moja szwagierka ma meza ktory ma cukrzyce od paru dobrych lat i udalo jej sie zajsc w ciaze po pól roku staran tak wiec cukrzyca to nie problem a ty robilas badania? mąz badal nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie badaliśmy się ... ale lekarz powiedział mu ze może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
to radze ci sie zbadac !!!!! a mąz nasienie bo moze byc za słabe ale co gorsza mam tez znajomych tylko ze znajoma ma cukrzyce od 6 roku zycia tez zaszla bez problemu radze sie zbadac hormony ,monitoring owulacji droznosc jajojowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki ma cukier mąż od szfagierki bo mój ma bardzo wysoki i nie wiem czy to czasem nie jest przyczyną ja nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciążę mam 1 dziecko w wieku 6 lat i dwie ciąże poronione za sobą ... ale te dwie pierwsze z pierwszym partnerem a tą ostatnią ciażę właśnie z mężem który ma cukrzycę i sama nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zaszłam po pół roku ... ale teraz minie zaraz rok i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
hmm z czegos te poronienia tez moga byc albo powiklania czy cos tak mial wysoki cukier bierze leki a mimo tego sie udalo mały zdrowy sama piszesz dziecko ma 6 lat a za ten czas moze wiele sie zmienic w kobieycym organizmie mozesz miec problemy z hormonami np rózniem moze byc albo endometrioze bo tez poronienia byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...... w sumie masz rację o tym nie pomyślałam a mam bolesne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
ja sam staram sie od 3 lat o pierwsze dzieciatko niedlugo 1 inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jacha
tak placi sie oko 1000 zl za jedna próbe najczesciej trzeba powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaCukrzyka27
Witam. Mam 27 lat i od 3 lat z mężem "staramy" się o dziecko. Napisałam staramy w cudzysłowiu ponieważ gdy się ma mężczyznę z cukrzyca ciężko coś zaplanować ze względu na jego chumorki i kaprysy(mój mąż ma cukrzycę od 4 roku życia) ... Postanowiłam opisać nasza sytuację ponieważ widzę że nie ma zbyt wielu informacji dla kobiet które mają mężów z cukrzyca a starają się o dziecko i szukają pomocy, kiedy kolejne próby schodzą na niczym. My aktualnie jesteśmy na etapie badań tj. Ja jestem po badaniu i jak mój lekarz powiedział wyniki mam wyśmienite.. A mój maz hmm na widok kubeczki na nasienie tak się wystraszyl że miał orgazm bez wytrysku. Pomyślałam że może ze strachu bo tak też słyszałam ale mój lekarz mnie oswiecil że może być to neuropatia cukrzycowa lub wytrysk zwrotny i w takim wypadku w grę wchodzi tylko in vitro.. Aktualnie mieszkamy za granicą więc mamy mało czasu na badania, ale w najbliższym czasie jedziemy i wybieramy się do androloga który z moczu zbada mojego męża i będziemy wiedzieć czy przypuszczenia mojego lekarza są słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×