Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okno na szrobury świat

pomysl na 'ubranie' okna w salonie - co myślicie???

Polecane posty

Gość okno na szrobury świat

w salonie mam okno balkonowe - wymyśliłam sobie, że na okno powieszę woalową roletę rzymską (na karniszu na szelkach) a na drzwi balkonowe długą firankę z takiego samego woalu (też na szelkach). Jak oceniacie ten pomysł? dobrze to będzie wyglądało? wiem, że lepiej na drwzi balkonowe też zrobić roletę ale jest ona mniej wygodna bo drzwi się często otwiera i łatwiej odsunac firankę niż zwijać roletę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli będa z tej samej tkaniny
to czemu nie uszyjesz taką roletkę czy kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na szarobury świat
kupię - tzn. zamówię w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na szarobury świat
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhygtfrde
srednio to bedzie wygladalo...ale albo wygoda albo wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na szarobury świat
hmmm już sama nie wiem :( a na okno lepiej jedną dużą (szeroką) roletę czy dwie mniejsze (o szerokości każdej z szyb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już, to 2 rolety: jedną o szerokości okna, drugą o szerokości drzwi balkonowych. Ja mam 2 okna balkonowe w domu. Na jednym mam białe panele, które wiszą na karniszu i prezentują się całkiem fajnie, na drugim zwykłą roletę zwijaną na łańcuszku. obydwie opcje się sprawdzają. Ale twoja wizja muślinowych rzymskich rolet bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na szarobury świat
Laura ale ja chę uniknąć rolety na okno balkonowe i pytam czy to ma sens i będzie dobrze wyglądało. to, że roleta na balkonie jest ładniejsza to wiem ale mniej praktyczna więc odnieś się jeszcze proszę do mojej wizji ;) http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/1277_334.1/850/0/Roleta-woalowa-Palermo_334.jpg taka mniej więcej roleta plus firanka na szelkach na drzwi balkonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na szarobury świat
Laura ale ja chę uniknąć rolety na okno balkonowe i pytam czy to ma sens i będzie dobrze wyglądało. to, że roleta na balkonie jest ładniejsza to wiem ale mniej praktyczna więc odnieś się jeszcze proszę do mojej wizji ;) http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/1277_334.1/850/0/Roleta-woalowa-Palermo_334.jpg taka mniej więcej roleta plus firanka na szelkach na drzwi balkonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhgt....
w sumie wspolny mianownik bedzie-ten sam material,te same szelki.... ten sam kolor.... bedzie dobrze....na dodatek funkcjonalnie... im wiecej mieszkan wiedze tym mniej mnie zaskakuje:) to nie komuna,ze u wszystkich musi byc to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×