Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bez majtek?jak

Chodzenie bez bielizny... Ktora z was chodzi bez?

Polecane posty

Gość kobieta bez majtek
Nigdy nie zaklaam majtek lubie jak iatr podwiewa i glaszcze mnie op mojej cipce.Latem chodze w mini i nie mam problemu czy panowie widza moja c**e czy nie w pracy tez.Wiem ze jak siedam wpracy to panowie wzrok kieruja na moje krocze bo wiedza ze chodze bez belizny.Jak jest goraco zaklafam przewiewna sukienkie tylko sukienkie i pod spodem nie mam nic jestem nago jest super.Tak samo jak ide na plaze czy do sklepu na zakupy nie lubie majtek zima zakladam tylko rajstopy zadnych majtek moja cipka nie lubi majtek sa jednak dni ze musze ale wtedy cipka moja sie meczy jest mi nie wygodnie.Wchodza majty tam gdzie nie piwinny dlatego moje panie chodzimy wszystke bez majtek jest super i nasze cipki odpoczywja nawet do seksu jest lepiej i latwiej przekonajcie sie a caly czas bedziecie xhodzily bez gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było by wspaniale gdyby napisała to dziewczyna kobieta lecz mam wrażenie iż pisał to facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allliiiicjjjaaa

super jest bez majtek!!!! uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaanka

uwielbiam lato bez majtek pod spódniczką - polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

ja lubie latem w upalne dni  poczuc wiatr w tamtych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona na codzień po domu chodzi bez stanika a bez majtek to tylko latem. Ale jak nie ma majtek to mnie to podnieca i co chwilkę chce mi się z nią bzykać. I na oguł po trzecim numerku tego samego dnia zakłada majtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie bez bielizny uzależnia 😄 Nie pamiętam kiedy miałem ostatni raz coś na sobie pod spodniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×