Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

jakich srodkow czystosci uzywacie

Polecane posty

Ja uzywam: Do wc duck ultra gel,cillit,domestos a do zawieszenia breften zel co sie uzupelnia i duck fresh discs lazienka:cif cillit kamien i rdza oraz domestos w sprayu kuchnia: cillit bang pranie lenor niemiecki proszek i plyn do plukania salon : pronto i mr muscle to samo w sypialni Podlogi: mr proper cif brilliance oraz ajax a do drewna pronto reszta:plyn do podlog dzieki za propizycje i nie namawiajcie mnie na biedronkowe rzeczy bo to bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam tańszych zamienników
z biedronki, i nie narzekam na brud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo tego. ja mam w sumie tylko plyn do naczyn, plyn do szyb/luster, ktorym myje rowniez inne powierzchnie (np. kuchenne), zel do kibla i cos a la cif do zlewow. ale lada moment bede miala drewniane podlogi, to trzeba bedzie cosik i na to wymyslec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Płyn do mycia naczyń (do mycia większości, w tym podłóg), odkamieniacz w spreju, żel do prania, płyn do płukania, jakieś coś w spraju do mebli i płyn do toalet. Tyle. Oprócz rzeczy do prania wszystko z Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubie z biedronki a do fug mam bref disinfectant czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguly marki sklepowe kupuje w ramach oszczednosci ;) z roznych sklepow. zapomnialam jeszcze dodac - plyn do prania (proszku nie lubie), do plukania nie uzywam. oraz plyn do zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarottka
Sporo tego :) Najczęsciej do czyszcenia kurzu z mebli używam wilgotnej szmatki, do mycia podłóg mam fajny siuwaks; do prania bryza albo e. Do zmywania Fairy, w sumie jeden z lepszych płynów dostępnych na rynku z ładnym, świeżym zapachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko do czyszczenia plyn do mycia -uniwersalny(ajax) plyn do naczyn zel do wc plyn do lazienki (cif) chusteczki uniwersalne (kuchnia, lazienka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfarella
Mleczko Cif do czyszczenia jak najbardziej, Cilit bang, kuchnia: Cif Clean and Grill (piekarnik, wnętrza urządzeń do szyb Clin do podłóg Ajax, Pronto różne do naczyń Fairy - bo najwydajniejszy na rynku WC - Bref czarny, Domestos Zero Kamienia i kostki Domestos, Bref pranie - oryginalne: Persil i Lenor do płukania na rdzę wynalazek ojca-chemika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfarella
Podobno te środki z Lidla są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyn do naczyń z w5 jest
świetny, mega gęsty, można go rozrobić na 3 lub więcej bo naprawdę bardzo gęsty, domywa idealnie i jak się go nie rozrobi z wodą to ciężko go spłukać bo naprawdę jest gęsty a przez to wydajny ;) Sól, tabletki do zmywarki, nabłyszczacz do zmywarki też z lidla z w5. Płyn do wc domestos, do mycia wanny, kabiny, umywalki używam płynu z w5 takiego w sprayu, jest naprawdę super, kiedyś jak wynajmowałam mieszkanie to własciciel zostawił taką obleśną wanne, aż czarno było od kamienia i osadu z brudu, próbowałam myć to wszystkim czym się dalo, nakupiłam tyle preparatów różnych i ręce zdarlam od szorowania tej wanny do krwi i nic to nie dało :o Kupiłam taki płyn w sprayu z lidla, później Wam napiszę dokładna nazwe jeśli ktoś chętny i co? spryskałam wanne, odczekalam 15 minut przejechałam szorstką gąbką i co? wszystko schodziło idealnie, dosłownie jak w reklamie, wanna z brudnej, czarnej, zakamienionej nie nadajacej się do kąpieli stała się idealnie czysta, biała jak nowa :) Tak samo piec gazowy był taki syfny, że strach było w nim cokolwiek piec czy gotować :o też go czyściłam wszystkim i dopiero ten płyn pomógł. Jest naprawde super i u mnie ma nr1 ze wszystkich wynalazków czyszczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode ziemniaki z koperkiem
jaki kolor ma butelka tego cudownego płynu z lidla, dziś tam idę, a potrzebuję czegoś mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
w biedronce jest swietny odkamieniacz FIST, rewelacja. W rozowej butelce. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Ja nie przywiązuje wagi do jednego środka czystości,zawsze używam kilku i dobrze się sprawdzają. Zamawiam w sklepach internetowych lub dużych marketach. Pozdrawiam www.Donicestalowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-tynka
Ja używam domestosa do kibla+ kostka też domestos i 2 zawieszka Ambipur w żelu.Do mycia Wanny Ajaxu i cifu, do zlewu też, czasem domestos, kuchnia gazowa czasem cif, czasem tylko płyn do naczyń Fairy, do mebli pronto lub brait miodowy, cudnie nablyszcza, podłogi Ajax,Kamień i rdza+ tłuszcz zamiast Cilit bang kupuje ten właśnie w biedronce, bo nie widzę różnicy, a jest mega tańszy. Płyny do płukania Lenor i softlan, proszek Ariel niemiecki, odplamiacz Ariel w płynie. Do prania delikatnych Dreft.Dziecięce piorę i płuczę w Loveli.Używam też elektrycznego odświerzacza 3w1 Ambipur oraz w spreyu japanese garden, jest nieziemsko piękny.Jak sobie coś przypomne jeszcze to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-tynka
A nabłyszczacz do zmywarki ten z rossmana, a kostki ludwika lub somat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze się zastanowić
czego ja używam. Na pewno domestos, ajax, cif (taki z wybielaczem), do naczyń fairy lub ludwik, proszek do prania jakikolwiek, płyn do prania - też jakikolwiek, coś do szyb... to takie główne, jeszcze coś się znajdzie w szafce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Przygocka
Jakiś czas temu przeczytałam na którymś forum o mało znanych środkach, dostępnych na złote środki pl. Postanowiłam spróbować i o dziwo okazały się rewelacją. Na każdym napisane jest " do zastosowania profesjonalnego". Ich jakość mocno odbiega od tych marketowych. Płyn do szyb dr clean glass nie zostawia smug, dr clean surfa używam do wszystkich powierzchni, czasami jako mycie wstępne. Dr sanit fresh jest rewelacyjny do zakamienionej armatury i pod prysznicem itd. dr clean grill jest super do kratki od grila czy przypalonego garnka. Jak na razie nie zawiodłam się na żadnym środku od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłogi myje wodą z płynem do naczyń, kurze wycieram sciereczka z mikrofibry, okna i lutstra wodą z octem, łazienkę cała myje jakims zelem niebieskim do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten płyn do naczyc to Apta cytrynowy, a zel do wc Tytan. Oba produkty z inter marche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
wc domestos albo coś co znalazłam w promocji:P łazienka płyn do mycia z biedronki (podróbka cifa) podłogi gumoleum płyn do mycia naczyń, parkiet pronto kurze mikrofibra, lustra mikrofibra, okna płyn do mycia naczyń i mikrofibra naczynia fairy, gazówka: płyn do mycia naczyń, wrzątek i gąbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
aha zawieszka do toalety bref niebiesko żółta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×