Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa25

co to moze byc?

Polecane posty

dzis jest moj 30 dc wlasnie dostalam okres, chyba tak to mozna nazwac bo poki co jest skapy..zawsze 1 dzien mialam bardziej obfity a do tego glowa mi peka, naprawde mocno mnie boli czym to moze byc spowodowane? nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z tym to roznie bywa
tez nie zawsze moj 1 dzien@ jest obfity raz jest tak raz jest tak i nie zawsze trzeba miec tak samo mnie tez nie raz glowa boli jak mam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latecafe20
a podejrzewasz u siebie ciąże ?? :P Może akurat :D Ja teraz czekam na okres a raczej na jego brak :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza nie wykluczona staram sie od pieciu lat ale znajac zycie pewnie nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilas jakies badania
aniaaa25 ty mąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilas jakies badania
aniaaa25 tylko hormonalne? to troche za malo jak na 5 lat staran hmm a co na to twój gin leczycie sie gdzies? to podstawa badanie nasienia ja staram sie juz tez bardzo dlugo my leczymy sie i diagnoze praktycznie mamy juz znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latecafe20
UUuuuuu ... No My to się staramy około 8 miesiecy ... Chciałabym mieć już to maleństwo... Teraz właśnie miałam dostać okres wczoraj a jeszcze się nie pojawił więc może istnieje cień szansy że już nie przyyjdzie... coooo ... Boli mnie głowa ... jestem strasznie senna ... i rano dokucza mi dziwny smak w ustach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lattecaffe20 faktycznie moze bys szansa. z calego serca ci zycze:) a u nas wlasnie podstawa sa badania nasienia ale moj maz sie nie kwapi do tego mowi ze on tak nie umie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ah ich
latecafe20 nie tylko ty bys chciala a 8 miesiecy to nic w porównaniu do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latecafe20
wiem że w porównaniu to my się staramy dużo krócej ale dla każdego kto pragnie dziecka każdy miesiąc jest przykrym rozczarowaniem... Ja jeszcze sie nie załamuje ale jest mi przykro gdy widze okres ... wiec teraz się ciesze że może wkońcu sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilas jakies badania
niaaa25 a milas badania na wrogi sluz? badanie na droznosc jajowodów? hormony? masz cykle regularne? masz owulacje? przeciw ciala? troche tego jest no 5 lat to spory kawałek a twojemu m powinno tak samo zalezec jak i tobie bez tego nie ma szans a warto to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na hormony mialam badania, cykle regularne lekarz jak dotad raz miialam monitoring cyklu..ale lekarz powiedzial ze bez badan M nie ma sensu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×