Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosssssss

wstydliwy problem,bąki podczas seksu...

Polecane posty

Gość ktosssssss
gumowy Joe , nie mam luznego zwieracza zeby kleksy walic, takze Twoja rada pasuje tu jak świni korale. taka scena jest w filmie "My Life as an Idiot" . koles po pozycji na jezdzca zostawil narte na bialym przescieradle i zwalil na panne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
lila nie dziekuje zeby nie zapeszyc. i mozesz mi wierzyc ,ze to nie jest smieszne.nic a nic wlasnie dlatego,ze moja Pani sobie mysli Bog wie co... , dzisiaj to zalatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
kiedys Wam takze sie to przydarzy i nie bedziecie sie smiac.wogole .zapewniam Was. zobaczymy jak bardzo sie wtedy usmiejecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Ja jak sie spierdze przy partnerce to prosze ja, zeby ''to'' pozostalo miedzy nami, a ona odpowiada, ze lepiej byloby, gdyby sie ''to'' rozeszlo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardo z rowa
walnij bąka w dłoń i się podziel z partnerką wszak to ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
Ed, z Tobą kurwa bardzo chetnie sie podziele dlonią , a dokladnie z liscia dlonią cfaniaczku , ciekawe czy bys sie smial na moim miejscu. zapewniam Cie ,ze nie. swoje rady wsadz sobie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
w swoj rów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosssss hahahahha trzymajcie mnie! opowieść o zupie i o pierdzie połozyła mnie na panele podłogowe! hahahaha noo...już się uspokoiłam to może trochę powazniej teraz... to jak świeczki zapachowe nei pomogą to...hmmmm no własnie co....klamerka na nos? ;) słuchaj....mimo wszystko zanim "wyleczysz" to, to psikaj zapachami i może muzykę włącz głośniej? albo...korki w uszy? dziewczynie oczywiście...ja używam bo mąż chrapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didididi
ktosssssssssss Fakycznie twoj prpblem jest powazny , ale tak to opisujesz ze tez ze smiechu powstrzymac sie nie moge..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didididi
ktos ssssssss z twoim stylem bycia napewno cos wymyslisz by ten problem przeobrazic w cos co zrozumie twoja dziewczyna , tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
Bea,fajnie ,że masz ubaw.jakos nie mam, i jakos tego nie widze, bo co ? romantica jest , tulimy się i niby co ? mam bąknąć ?przeciez to zepsuje atmosfere.wylecze to.jedyna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
opisalem tą sytuacje tak jak myslalem i mysle, piszac to nie widzialem w tym nic zabawnego .dopiero jak mi zwrociliscie uwage na to, to fakt , to smiesznie brzmi chociaz nie jest smieszne.nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosss ojj no ktosssssiu nie gniewaj się. sam jak przeczytasz to za jakiś czas jak już problem zniknie to pękniesz ze śmiechu. póki co jak widzę nikt tu z piszących nie ma problemu takiego jak Ty więc i na nic nasze rady. Lekarz - jedyna rozsądna rada. Powiedzieć dziewczynie - druga rada. I wspólnie rozwiążcie problem. Bo co jak co jest to problem a w dodatku śmierdzący. A jak śmierdzący to musi coś zalegać w Tobie i badania konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
tyle,ze to nie zawsze sie zdarza taka akcja, a jak sie zdarza to mnie wkurza . no nie wiem czy bede sie smial, nie wydaje mnie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza rzecz - powiedz o tym dziewczynie. Być może będziesz się śmiał szybciej niż myślisz. Jeżeli kobieta to zrozumie i pomoże Ci, to wydaje mi się, że zanim się "wyleczysz" już będzie Ci lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
siedze w pracy i chyba posikam sie ze śmiechu.Zajebisty topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak np tez powoduje gazy. A moze zamiast sie zastanawiac jak jej powiedziec, sprobuj dzialac prewencyjnie i kup sobie tabletki Espumisan, albo inne, ktore przeciwdzialaja wzdeciom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
jutro cisne po ten espumisan. chodzi o to ,ze zdrowo jem, warzywa, owoce, ryby, rzadko mieso. czosnek, kapucha, fasola -nie jadam. czosnek, jak jestem chory czasem tak. nie pale. cos tam cwicze... . juz c zytala to, byla rozbawiona .jest ok. ale jak byla dzisiaj , to te jebane wzdecia byly... , kurwa mac znowu. cholerny pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktossss, zabawny jestes i szacun, że sie zdrowo odzywiasz. Espumisan powinien pomoc. Zazyj tak jak na ulotce i mam nadzieje ze next time podczas uniesien bedziesz tylko myslal jak Ci dobrze i jak dobrze zrobic swojej partnerce, zamiast myslec o tym ze masz wzdecia. Pozniej powiedz czy zadzialalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
hot lady jestes goraca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunecik, pewnie ze jestem gorąca, czy jestem w Twoim typie to juz inna kwestia;) ktossss blagam Cie koniecznie wroc i opisz jak bylo, bo teraz doczytalam wszystko co napisalas i sama poleglam na podlodze turlajac sie ze smiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
jakim jestes typem kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
a oczy :) nozki jedwabiscie gladkie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
hmmm czyli nie tylko nozki gladkie :P co porabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
hmmm, nie widzę w tym nic zabawnego. a co mam opisywac ?jak bylo po espumisanie ? kminek nie pomogl rano, wsypalem go hojnie do twarozku, i zmeczylem to paskudztwo. niestety moje poswiecenie poszlo na marne.dowiedzialem sie za to ,ze nie lubie kminku.niedlugo dowiem sie czy lubie espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
rozmawiam z jakas jedwabiscie gladka kobietka :P do tego goraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×