Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosssssss

wstydliwy problem,bąki podczas seksu...

Polecane posty

Gość ktosssssss

mozecie sie smiac pokemony, a to sie czasem zdarza... .dodam ,ze w czasie dnia, jesli chce pierdnac, to wychodze do lazienki. a w czasie seksu ?np taka sytuacja: piescimy sie , rozbieramy, mam wzwod, i czuje ,ze che baka.wiem ,ze bedzie smierdzial.wiec go powstrzymuje, bo co mam powiedziec ? Kochanie wybacz ,musze wyjsc do lazienki pierdnac smierdzaca ? Wiec tak nie mowie.Jak powstrzymuje to zbieraja sie gazy i zaczyna mnie bolec brzuch, i klap... , moja Pani moze sobie myslec,ze przestala na mnie dzialac . i jeszcze jak sobie wtedy to pomysle,ze Ona tak moze myslec to juz wogole sie poce i nici z seksu. co mam zrobic ? wszelkie pokemony jupikajej . to nie jest smieszne.kazdemu moze sie zdarzyc. na marginesie, unikam potraw po ktorych mam gazy, a czasem niezaleznie od tego co zjem tak sie zdarzy... . kurwa mac.katastrofa. jak byscie wybrneli ? bo chyba musze Jej to powiedziec, nie chce zeby zamienila mnie na lepszy model. przeciez to moze zniszczyc zwiazek. uklada nam sie swietnie,. kobieta idealna. ale ten problem... . kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
nie chodzi o anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
lepiej napisz jak bys wybrnela ?pogadac ? chyba nie ma wyjscia. to nie pierwszy raz sie zdarzylo, jak sobie pomysle co ONa moze myslec wtedy... . Poprostuy potrzebuje wtedy wiecej pieszczot,czasem jest tak ze zaczynamy sie kochac , i po chwili klap.jebane gazy. nie zdarza sie to czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
nie wiem, nie pociaga mnie anal . nie o tym jest temat. pisalem wczesniej ,ze nie wdupcam rzeczy po ktorych gazuje. fasoli tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
a jak mi cos zanika , to Ona na bank tak mysli,bo chcialbym zeby mnie wtedy troszke dluzej popiescila, a przechodzi Jej ochota, bo mysli,ze juz na mnie nie dziala.kurwaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
chyba musze Jej o tym powiedziec, ,ze nie mowilem wczesniej tego , bo nie chce zeby tak myslala,ze na mnie nie dziala. chociaz czuje to, bo calujemy sie ,rozbieramy, jest ok, a czasem te kurwa gazy ... . mowi mi ze mysle o czyms innym. nie mowilem ,ze to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
predzej czy pozniej Ci sie zdarzy taka sytuacja. moze juz teraz w takim razie wsadz sobie korek w dupe ? :) mysle ,ze w Twoim przypadku, to lepsze rozwiazanie niz to co mi proponujesz. to nie sa kurwa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
nieee, widze za to nie ma sensu . to nie jest temat dla powaznych ludzi, jakkolwiek temat moze wydawac sie smieszny. na zadna pomoc nie mozna liczyc. tylko na siebie.ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze
trzeba pogadac z nia szczerze i juz, To sa ludzkie sprawy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze
w przeciwnym razie dziewczyna moze wyciagnac mylne wnioski a po co Ci to? Temat z pozoru smieszny, ale prawda jest taka ze taki pierd za przeproszeniem moze czasem uniemozliwic skupienie sie na tym co trzeba w czasie seksu. Zamiast tego skupiasz sie na wstrzymywaniu, zaczynasz sie denerwowac a to jeszcze bardziej napedza ta reakcje. Tylko rozmowa tu jest wskazana i przetestowanie co ewentualnie zwieksza ryzyko bakow :) Moze mleko i jego przetwory? potrawy smazone? cebula, czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środek bąka a my jemy
Puścić bącura i powiedzieć "ooo kuffa dobrze że się nie zesrałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORA TEMATU
CZY TY JESTEŚ JEJ STAŁYM KLIENTEM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
zmien diete,bezwzglednie! ogranicz wszelkie miesa a szczegolnie kielbasy,Zastap popularne mieso rybami i to grilowanymi. Duzo surowych owocow i warzyw z dodatkiem kminku .kminek jest antywiatrowym ziolem A TAK GENERALNIE PRZYNAJMNIEJ 4-6 GODZ PRZED STOSUNKIEM \WYCZAJNIE NIE JEDZ i wypierdz sie :) Przyczyna dolegliwosci jest niewlasciwa dieta i spsob jedzenia tzn zbyt duze kawalki polykasz i krotko zyjesz.Polykany posilem ma byc papka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
dzieki za pomoc :)p , tez piszac z Magda18 doszedlem do wniosku,ze musze Jej o ty powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
tyle,ze malo jem miesa, warzywa, ryby, owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Masz zapewne problem z watroba i woreczkiem zolciowy.Popytaj w aptece o srodki przeciw-wiatrowe i profilaktyki watroby i po prostu lecz sie ! Mysle ze tzw brzuszki codziennie 20x tez by ci dobrze zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
Mariner jestes Bogiem ! z watroba mialem jakies problemy w podstawowce. ogolnie brzuch na dole mi pecznieje jak wstrzymuje te gazy. cholera, nigdy nie leczylem watroby.brzuszki robie setke staram sie codziennie, czasem co 2 dzien robie. dobrze rzeczesz ,ze to cos z watroba, wydaje sie logiczne w moim przypadku, a z woreczkiem zolciowym czemu moze cos byc ?z watroba znam przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu z góry przepraszam Pana ktosssssssss, ale popłakałam się ze śmiechu. Nie dlatego, ze masz taki problem, bo on nie jest śmieszny i szczerze Ci współczuję. Ale to jak to opisałeś to komedia normalnie - w dobrym tego słowa znaczeniu :) tak sobie pomyślałam, że może to tez być problem "psychiczny"? ja raz takiego faceta miałam, że nie mogłam przy nim spać bo ciągle mi się pierdzieć chciało a wstyd mi było bo to świeża znajomość była. No zagazowałabym chłopa. Więc może być tak, że jak już zaczynasz się kochać to nagle zaczynasz myślec o tych pierdach i masz babo placek... ale dobrze ktoś poradził. do apteki idz. ja to bym chyba nawet do fachowca się udała. Bo przez pierdy zawalić związek to się nie godzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
beeeaaa ,eh, juz taki mam sposob bycia :) .samemu chce mi sie smiac z tego, chociaz zapewniam Cie ,ze wcale a wcale nie jest to dla mnie smieszne, a jak tak sam bym to przeczytal i nie dotyczylo by mnie to, to bym sie zesmial niezle. nie to nie jest w psychice, chociaz czasami jak sie czyms przejmuje, to nicic z seksu, a wtedy Niunia o tym wie,ze jest problem, wiec luz, nie przejmuje sie, a z tymi jebanymi gazami to czasami sie zdarza tylko , nie zawsze.ogolnie czesto puszczam baki jak nawet nie jem szkodliwych dla mnie w tym sensie rzeczy- unikam kapusty, pasztetu to juz wogole, cebuli ,czosnku... . kurczaki, w podstawowce leczylem watrobe, krotko, mialem powiekszona, a pozniej nie, nigdy w zyciu bym tego nie skojarzyl. kurwa mac. chyba dam Jej to do przeczytania dzisiaj poprostu, juz cos w smsie wspomnialem,pozniej pytala sie przez tel, a jakos nie moglem Jej powiedziec. hmm, ciekawe jak zareaguje. jebane gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
jak tak sobie pomysle, problemy ze wzwodem moga zniszczyc zwiazek, Ona mysli,ze nie jest atrakcyjna itp, a to cholera jest chwilowe, rozchodzi sie zaraz, wtedy trzeba wiecej pieszczot, a Jej odchodzi ochota na nie bo tak mysli , a ja potrzebuje chwilki zeby to sie ulozylo, i wlasnie nie rezygnowania z nich, bo jak rezygnuje z nich , to wtedy sie zlewam potem i myslami niepotrzebnymi,co Ona w tej chwili mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
jak sie kochamy , mysle o Niej wtedy, jest cudowna, zadna kobieta na mnie tak nie dzialala, a bardzo rzadko tak sie zdarzy ,ze cos sie tam zbierze i brzuszek boli.kurwa mac, niepotrzebne mysli rozpraszajace, ktore potrafia zepsuc mi kurwa seks, leki macie racje, to sie przeciez leczy w 21 wieku. kiedys to ludzie mieli przejebane , chociaz moze nie mieli, teraz jest tyle chemii w jedzeniu ,ze mogli nie miec takich problemow. jebane konserwanty i inne E w jedzeniu. cale szczescie ,ze to sie nie zdarza czesto, ale jednak... w dupe jeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktossss hehhe nieee no Twój dystans do siebie i Twoje poczucie humoru mnie rozwalają :) ale z tym, żeby to dziewczyna przeczytała to chyba dobry pomysł...jak ma takie samo poczucie humoru jak Ty to popłacze się ze śmiechu jak ja i będzie klawo ;) a słuchaj...bo rozumiem, że problem nie tkwi w samym pierdnięciu a w jego smrodzie? (o matko - hahahhaha) bo jeżeli tak to zapal świeczkę zapachową, włóż dozownik do prądu, popsikaj odświeżaczem...lepiej zadusić się przyjemnym zapachem jak bąkiem nie? :) domyslałam się, że sam fakt pierdzenia przy stosunku nie jest dla Ciebie komfortowy. Gdyby mi partner pierdział to ryczałabym ze śmiechu...co tez mogłoby zakończyć dalsze igraszki :) ale gdybym była Twoją dziewczyną to byłabym wdzięczna jakbyś zapoznał mnei ze swoim problemem. Nie ma chyba nic gorszego jak myśl o tym, że się nie podnieca swojego partnera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prukbździuk
wyzwól swój odbyt i prykaj przy niej, przecież to ludzkie. jak cię kocha to nie będzie jej przeszkadzało. mnie wyzwoliła moja kobieta i od tamtej pory jest cacy na tym gruncie. prukpruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardo z rowa
Pierdnięcie przy kimś to najwyższy stopień wtajemniczenia wtedy więź się zacieśnia albo związek się rozpada możesz zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
tak beeeeaaa , troche mnie rozumiesz, wlasnie tego sie obawialem, myslalem,ze jak sie pojawil ten bączliwy problem i o nim powiem , to odejdzie ochota na seks, nastroj prysnie, ludzilem sie ,ze po chwili sie ulozy w brzuszku cos tam , i bedzie dobrze, a tymczasem zlewalem sie potem ,ze Ona cos mysli ,ze na mnie nie dziala itp , i moja sytuacja sie pogarszala... . leki mnie uratuja, tak wlasnie. a swieczki zapachowe nie pomoga, bo smrodzik i tak doleci, .a to rowniez zepsuje nastroj, tak mi sie wydaje, a co w czasie seksu mam prykac ? jeszcze smrodliwie ? nawet jesli nie smrodliwie, to pozostaje dzwiek, a sama mysl o tym , uczucie w brzuchu, moze rozproszyc skutecznie, a jeszcze gorsza jest mysl jak Ona to odbierze i wtedy : klap... . juz dzisiaj jadlem kminek.oby pomogl.a mysle ,ze leki mnie wyzwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
najwyzszy stopien wtajemniczenia, no kurwa bardzo smieszne Ed. nic nie bede ryzykowal , dam Jej to do przeczytania i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssss
to mi przypomina jak pare lat gotowalem zupe, doprawialem ją , juz dochodzila. , no i sobie pierdnolem. a w tym czasie pech chcial ,ze akurat weszla do kuchni dziewczyna i przytulila sie... . wtedy powiedzialem do Niej ,ze moze bedzie lepiej jak sie odsunie , bo przed chwilą pruknołem - nic bym nie mowil , jesli bym wiedzial,ze to bezzapachowiec, a nie mialem pewnosci. skonczylo sie to tak ,ze wyszla obrazona i przez tydzien jadlem tą zupe sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Nie przejmuj sie, jak sie zesrasz, to mozesz zaprzeczyc i zwalic na nia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduardo z rowa
stary ja też mam podobny problem z tym nie wygrasz! Gorzej u mnie bo siedze w biurze i chce mi dupsko rozerwać weź ty yebnij przy wszystkich to zostaniesz naznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilann86
Autorze, od rana dałes tutaj takiego czadu że dawno nie bylo. tak zabawnie piszesz pewnie,że nie jest to w realu śmieszne ale czytając to jestem upłakana ze śmiechu. Na poważnie powinieneś jej to powiedzieć bo ona biedna nie wie o co chodzi.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×