Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

candle123

Zimowe buty

Polecane posty

Po raz trzeci tej zimy muszę kupić sobie nowe buty, poprzednie nadają się do wyrzucenia. Postanowiłam tym razem kupić solidne, ciepłe, skórzane buty, żeby nie rozpadły się po jednym sezonie. Jaki sklep polecacie? Czy buty w sieciówkach są złej jakości? A jak to jest z firmami typu ryłko, gino rossi? Czy kupując tam mam gwarancję dobrej jakości czy płacę tylko za markę? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimow panienka
ja mam kozaki z firny Nessi i jestem bardzo zadowolona/Drugi rok w nich chodzę i są ok :) jednak muszę kupić jeszcze jedna na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam odwieczny problem z butami zimowymi. Trzy lata temu kupiłam skórzane muszkieterki za 380 złotych, co bardzo mnie szarpnęło po kieszeni. mimo starannego pastowania i innych cudó wytrzymały breje pośniegową tylko do następnego roku. Od tej pory wkur..am się i kupuję do, 3 pary buów, tak do 100 złotych w okresie jesienno - zimowym i mam spokój. Przyjaciólka kupiła czarne , średniej wysokości kozaczki z Ryłko, nosi je od druga zime i bardzo chwali, więc spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak były mrozy to chodziłam w swoich butach Hi-Tec które kupiłam w lecie przed wyjazdem w góry i sprawdziły się całkiem nieźle. Ciepło, sucho i dobrze się trzymały na lodzie, a co najważniejsze nie zniszczyły się od soli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam w croppie
skórzane czarne kozaki, impregnowałam je i nie przemokły nawet jak weszłam w najwieksza kaluze:) ale tez nie zawsze trafie na buty dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejoanna.pl
Teraz warto kupować buty zimowe z racji wyprzedaży w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Będą służyły na następny sezon,ale myślę że warto. Ceny są o wiele niższe. Pozdrawiam www.Ejoanna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataryna8
No trzeba szukać promocji. Zajrzyj tutaj https://eurobuty.com.pl/ może akurat będzie coś dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×