Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalia 1986

Jakie krzesełko do karmienia?

Polecane posty

Witajcie Drogie Mamusie, proszę Was o pomoc i wyrażenie opinii nt. krzesełka do karmienia. Moj synek ma 6miesięcy i mam już dość prania tapicerki nosidełka co chwilę, bo w nim obecnie sie karmimy. Jest mi go po prostu szkoda. Zaczelam szukać krzesełek i wpadło mi w oko Peg Perego Prima Pappa Diner Ecopelle. Cena kosmiczna, ale skoro ma posłużyc do 3 r.z. to chyba warto? Nie wiem co zrobic. Proszę Was o opinie. PS. Nawet nie biore pod uwagę,że miałabym za synkiem biegać z miseczka po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xawera8
Ja kupuję własnie drugie krzesełko (urodziłam drugie dziecko, a krzesełko po straszym juz sie nie nadaje) i wybiorę http://allegro.pl/max-wypas2011-krzeselko-chicco-jazzy-i2052841782.html czyli bardzo proste lekkie i jednoczesnie solidnie wykonane krzesełko. Poprzednie miałam bardzo rozbudowane (wszelkiego rodzaju konfiguracje i wysokości, dwa blaty itd.. ) i moje wnioski są takie: regulacje wysokosci nie byly mi potrzebne - dziecko karmilam zawsze majac go na poziomie siebie w pozycji siedzacej na krzesle wiec cale to rozbudowanie nog krzesla okazalo sie zbednym balastem drugi blat sprawial ze zamiast za kazdym razem wycierac pierwszy, zdejmowalam go i odkładałam "na potem" bo przeciez pod spodem mialam jeszcze jeden czysty... i tylko miejsce zajmowalo i krzesełko bylo ciezsze koszyczki, przegrodki itp przy foteliku sa niepotrzebne.. bez przesady zabawki mam wszedzie i jeszcze mam je wkaladac do fotelika? wazny jest: duzy, zdejmowany blat, wygodny fotel, lekka konstrukcja - bedziesz go czestokroc przenosic, podnosci, przesuwac i bezpieczenstwo maluchy. Co do ceny wybranego przez Ciebie modelu.... brrr znacznie przesadzona, wg mniedo 300zł mozna kupic swietny markowy fotelik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xawera8
sprawdziłam teraz ile wazy to krzesełko ktore wybrałas a ile to ktore ja zamierzam kupic Peg Perego Prima Pappa Diner Ecopelle 10,5 kg Chicco Jazzy 5,5 kg z tego co pamietam to wlasnie najwiekszym problemem naszego poprzedniego modelu byla jego waga... zastanow sie najlepiej gdzie bedzie u Ciebie stalo krzeselko, czy bedziesz je skladac, przewozic, przenosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xawera8
sądzę, że o stabilności swiadczy nie sama waga krzesełko ale jego konstrukcja, tak by nie mogło się przewrócic. Producent pisze ze jest idealne do 15 kg wiec wydaje mi się ze spokojnie powinno dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, o przewozeniu nie ma mowy, bo podczas wyjazdow i tak mmay samochod do granic zapchany, a przestawiac w mieszkaniu, mysle,ze tak. Dlatego patrze na kolka, ktore by to ulatwialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ja szybko zrezygnowałam z karmienia dzieci w krzesełku, wolałam przy małym stoliczku. Pozatym nie mamy dużego, wysokiego stołu więc dzieci mogłam sadzać na zwykłych krzesłach. Po drugie krzesełko musi być maksymalnie proste w budowie, żadnych bajerów. Miałam krzesełko podobne do tego o czym pisze xawera8 i nigdy więcej bym go nie kupiła. Kasza manna właziła wszędzie i ciężko ją było wymyć. Koszyczek na duperele wiecznie wisiał niedopięty i pusty a drugi blat tak samo odstawiony na bok. Przy kupowaniu zwróciłabym też uwagę, czy jest pokrowiec (może go spokojnie nie być) a jak jest czy łatwo się zdejmuje i można włożyć do pralki. W naszym były różnego rodzaju gąbki, które długo schły. Jakbym teraz miała kupować nowe krzesełko do karmienia bym nie szła za modą i nie kupowała tych nowoczesnych a myślałabym nad zwykłym drewnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam podobne do tego co anita i właśnie było beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie: http://www.delti.com.pl/krzeselko-nam na Allegro kupiłam za 125 zł, jeszcze jako pierwszy klient nie płaciłam za przesyłkę. Koniecznie chciałam z pasami i łatwe do mycia- tu mam porządne pasy, z otulinkami na ramiona, i tapicerka gładka. Ma miękką bawełnianą wkładkę ale tej nie używam. Jest stabilne, ale lekkie i można łatwo złożyć na płasko, no i nie ukrywam że chciałam ładne- mam zielone i bardzo mi się podoba :) Tak że polecam. Tacka jest zdejmowana i można ją też montować na różnych głębokościach. Jedyne czego nie jestem pewna- czy na pewno będzie dobre aż do 15 kg, ale zobaczymy. Spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dokładnie taki model, tylko kolor żółty :) drugi raz kupiłabym takie samo a za rok stolik z normalnym krzesełkiem :) drewniane jakoś do mnie nie trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w Ikei , plastikowe na metalowych nóżkach, przetrzesz szmatką i jest czyste, można do niego dokupić materacyk na oparcie, a caly koszt to ok. 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-i2061014500.html ja mam takie tylko ze niebiesko granatowe ,strasznie mi sie nie podoba wizualnie ale tesciowa chciała byc miła i nam kupiła. Z obrzydzeniem na nie patrzyłam każdego dnia aż wkońcu chyba sie przyzwyczaiłam. heh Ogólnie jest fajne tylko że ma materiałowy pokrowiec i non stop go piore , fajne jest to ze mozna z niego zrobic osobno krzesełko i osobno stoliczek, czy polecam hmmm niewiem , ja bym go nie kupiła drugi raz ze względu na wygląd a reszt ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam z IKEI
to najprostsze, plastikowe. 65 zł i jest ok. Spełnia swoją funkcję, łatwe do utrzymania w czystości,a mała bardzo je lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka44
ja tez sie nad tym fisherem zastanawiam, bo a bardzo ładne i nie beda wsciekle kolorowym straszakiem mieszkania. Zastanawwiam sie wlasnie czy dla dziecka wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam krzesełka Antilop z Ikei - są naprawdę rewelacyjne. Trzeba dokupić tackę i polecam poduszkę do kompletu (skutecznie utrzymuje wiercipiętę). Jest baaardzo stabilne, dla dziecka siedzacego w środku. Łatwe do utrzymania w czystości. Łatwe w montażu i demontażu - zajmuje mało miejsca po rozłożeniu. My kupiliśmy używane i muszę powiedzieć, że niewiele straciły z estetyki w porównaniu z nowymi. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00069725/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbkkkkkkkkkkkkkkkk
jak dla mnie każde tylko nie z ikei!!!!! nogi się chwiały żle się małego tam wkładało teraz jeszcze wycofuja jedną z partii bo cos tam wadliwe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wycofują partii, tylko wymieniają pasy, bo dostali sygnał o możliwości samoczynnego wypięcia się tychże. Jak wszystko jest dobrze zmontowane, to nic się nie chwieje :) Dwójka moich dzieci z nich korzysta i jestem usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na etacie
nie wycofuja krzeselak tylko pasy zabezpieczajace mozna je po prostu wmienic w ikea a krzeselka sa super naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbkkkkkkkkkkkkkkkk
dobrze było złozone. jeszcze była teoria że krzywą podłogę mamy ale robilismy eksperyment w 3 innych domach. może mi się wadliwe trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdzsf
ja kupiłąm krzesełko na kółkach, z regulowanym oparciem, podnóziem, za ok 200zł jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
polecam te 2w1 - ktore sie rozkłada na stolik i krzesełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jesteś zainteresowana krzesełkiem do karmienia? Jeśli tak to ja bym poleciła ci bardzo fajne i funkcjonalne krzesełko. Łatwe do utrzymania w czystości a przede wszystkim montowane to zwykłego krzesła. Możesz go nawet zabrać ze sobą kiedy wybierasz się z wizyta, na wycieczkę oraz wakacje. Potem jak dziecko będzie większe możesz zastosować jako krzesełko dla maluszka ;) Córka mojej znajomej przetestowała (ma już 2 latka i krzesełko wciąż jest wykorzystywane) i ja tez postanowiłam kupić podaje ci link http://www.abakus-baby.pl/krzeselko-i-sliniaczek-do-karmienia-p1008.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWawka
czasem można kupić tanio używane na aukcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×