Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalia 1986

Jakie krzesełko do karmienia?

Polecane posty

Gość katerina881
polecam ta markę, mam od nich inne fajne krzesełko, śrubki się nie odkręcają, dobrze się czyści, perfekcyjnie wykonane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luddkowska2
No własnei takie krzesełko wyglada super. I musze przyznac ze jednak chyba ostatecznie kupimy takie krzesełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avelaa
Ja polecam Bertoni Candy. Kosztuje ok. 150 zł na allegro. Moje dziecko uwielbia w nim siedzieć i nawet w nim zasypia :) Nie ma regulacji ani kółek ale nie jest to według mnie potrzebne. Krzesełko ma bardzo fajną tapicerkę - jest miękka ale jednocześnie łatwo z niej usunąć wszelkie nieczystości. Dla mnie to ważne.Dokładnie krzesełko opisałam na moim blogu więc zainteresowanych zapraszam bo szczegółowa recenzja jest długa :) http://mama-i-gu.blogspot.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1982
Jeśli chcesz aby krzesełko było wytrzymałe, a zarazem, żeby Twoje dzicko czuło się w nim wygodnie zainwestuj w jakiejś marki Beticco - bardzo lubię tą firmę, ma solidne produkty. Do tego ja miałam akurat takie co zajmowało mało miejsca, a że mieszkamy w kawalerce to było idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatttta
Ja zakupiłam krzesełko Fem Star. Mam małą kuchnię, a to krzesełko szybko się składa i rozkłada, zajmuje mało miejsca po złożeniu (tyle ile wędki :). Nawet jak zostawię je rozłożone to mieścimy się w kuchni, jest lekkie, wiec je z łatwością przesuwam. Krzesełko, wynika z opisu, powinno mi służyć do 3 roku roku życia malucha, a nawet troszkę dłużej. Jest solidnie wykonane (holenderska firma), łatwo się czyści, można wszystko wyprać (ale w sumie ścierka przecieram i nie ma takiej potrzeby). Maluch gimnastykuje się na wszystkie strony w nim, a ono ani drgnie, więc jest bezpieczne. Zabieram je na basen, bo w szatni niestety nikt nie pomyślał o dzieciach raczkujących i nie ma krzesełek, a na mokrą i brudną podłogę nie chce synka sadzać. W sumie polecam, jest to mało znane krzesełko i być może nie wygląda mega atrakcyjnie na fotce w necie, ale jestem z niego zadowolona. Jeśli ktoś ma mało miejsca w kuchni to super rozwiązanie. Ja kupiłam je w active baby shop, też w sumie polecam, mają solidne produkty, dobry kontakt, doradzą, a i z przesyłką, zwrotem nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anngelina
Ja nasze zamawiam w necie nie kojarzę jakiej firmy, ale wiem że to bardzo fajny gadżet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka dostała parę lat temu jakieś takie http://bajkahurt.com/asset/images/images/krzeselka/ONO%20KRZ_SLON_197x186.png i nie narzekała za bardzo ;p wazna była regulacja oparcia, żeby władać tam dziecko (szczególnie jak juz byl wiekszy, a u teściów nawet do 4 roku go tam wkładali, żeby mieć spokój ;p) i podnóżek, no i ten blat wyjmowany, to przyjanmniej łatwo posprzątać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa8
moj synek uzywa krzeselka kinderkraft sun. wybralismy wzor w zwierzatka (byly trzy do wyboru). jestemy z niego bardzo zadowoleni z mezem bo jest bardzo stabilne, szelki sa regulowane, tacka wyjmowana. i jedno z najwazniejszych- bardzo latwe w myciu. balam sie, ze na materiale dziecko bedzie sie slizgac ale okazalo sie ze jest wszystko ok :) generalnie polecam, cena jak najbardziej adekwatna do jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwucha
My dostaliśmy "w spadku" krzesełko do karmienia BabyOno. Jest spoko. łatwe w utrzymaniu czystości a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZZZ
Wybór krzesełka tak naprawdę może być sporym kłopotem, większość produktów na rynku to tak naprawdę te same krzesełka, które opakowane są w inny karton z innym logiem, czasami różnią się kolorystyką. Postanowiłam kupić drewniane krzesełko, bo takie będzie pasować do wystroju mojej kuchni, znalazłam ciekawy produkt, ale nie znam opinii na jego temat, chyba jest od niedawna w sprzedaży. Może miał ktoś sposobność " macania" tego modelu, bardzo proszę o informację. Podaję link do sklepuhttp://dzieckoity.pl/pl/krzeselko-do-karmienia-noah-bababing.html Strona producenta to www.bababing.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam fotelik Baila z euro cart, spodobał mi się dlatego, że jest lekki, funkcjonalny i łatwy do czyszczenia, ma regulowane siedzisko i podnóżek, dwie tacki w zestawie, dla mnie super i cenowo nie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze krzesełko Baila nie było takie drogie, a myje je wodą z mydłem poprostu, wszystko schodzi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krzesełko Nemi. Jest proste i tanie i łatwo się je czyści. Takie zdecydowanie nam wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ikea. Popełniam ten błąd i kupiłam odjechane w kosmos krzesełko i teraz tylko klnę, że przepłaciłam. Ikea jest super. Proste, plastik więc latwo czyścić, albo nawet wsadzasz do zmywarki i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje bliźniaczki miały zwykłe drewniane krzesełka, które później rozkłada się w stolik i krzesełko. Siedzonko było obite różową ceratką w kwiatuszki. Niestety nie znam firmy bo te krzesełka mają 20 lat. Służyły mi i mojej siostrze, kuzynom, a teraz moim córeczką. Jedyną rzeczą jaka była naprawiana w tych krzesełkach to ceratka. Po każdym dziecku ceratka została wymieniana. Jedyną wadą tego krzesełka jest to, że nie ma ono pasów i dziecko może w nim siedzieć dopiero gdy jest stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chicco polly 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chicco polly 2 w 1 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×