Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mała83

noże kuchenne proszę o radę

Polecane posty

Gość Zytka34
A znacie noże Victorinox? Co o nich sądzicie, zastanawiam się nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że są dobre ale osobiście ich nie posiadam i nie wiem jak drogie są komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy ja często będziesz tych noży używać. Często cena wynika ze znanej marki. Te tańsze nie muszą być gorsze. Kupiłam kiedyś mały nożyk "warzywniak" chyba za 3 czy 4 zł i bardzo go lubię. Chociaż częściej używam teraz do warzyw ceramicznej obieraczki - wcale nie z najwyższej półki, a jest świetna. Polecam noże ceramiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie noże kiedyś będą wymagały ostrzenia - czy te z wyższej półki, czy z niższej. Osobiście uważam, że nie warto nastawiać się na noże, które będą służyły do końca życia, bo po co? czy nie lepiej wymienić sobie je od czasu do czasu? Technologie produkcji noży, jak zresztą wszystkiego, zmienia się, wciąż wymyślane są nowe. Teraz modne są noże ceramiczne, które nie przywierają i nie wchodzą w reakcję z żywnością. Więc jeżeli stawiasz na zdrowie, to polecam właśnie takie. Poczytaj więcej w dodatkiDoDomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W artykule jest mowa o tym, że dobra stal to zdrowy kontakt z żywnością. Poniekąd to prawda, ale jeżeli chcesz kroić warzywa i owoce, to lepiej noże ceramiczne lub z powłoką nieprzywieralną. Dlaczego sałaty nie należy kroić nożem, tylko rwać? Właśnie dlatego, że w kontakcie z metalem traci swoje odżywcze właściwości, a nożami z powłoką można ją kroić. http://dodatkidodomu.pl/noze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę w takim razie sklep samura.pl, wiele różnych noży w całkiem dobrej cenie. Japońska profeska :D Mam nawet od nich zestaw stojaków xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam sobie noże na samura.pl, naprawdę polecam. Przeczytałam o nich na innym forum, myślałam że to ściema, ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do noży musisz jeszcze kupić kamienie do ostrzenia, dobre są na allegro, ale ja proponowałbym na samura,pl - oryginalne, nie starte xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe stronki polecacie, ale jeśli chodzi o noże japońskie to oryginały znajdziecie tylko na japonskie-noze-kuchenne.pl, przy okazji wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się na forach - czy wiedzieliście że noża chroma 301 używa Makłowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurcia33
Dobre noże ceramiczne można też kupić w Philipiaku. Mam taki zestaw i bardzo go sobie chwalę w kuchni. Noże są ładnie wykończone, ostre i świetnie się nimi kroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
Ja swój zestaw kupiłam na pokazie . Ostrzone laserowo więc z ostrzeniem mam spokój. Dobry zestaw w kuchni to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenkawach
A co to za pokazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
Na pokazach przez firmę philipiak można zobaczyć garnki maja w swojej ofercie. Dodatkowo pokazują jak w nich gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pokaz Philipiak jest przede wszystkim okazją do zapoznania z produktami i wyrobienia sobie o nich opinii. Nie należy go traktować jak zobowiązanie do czegokolwiek. Zachęcam do zadawania pytań - chętnie pomogę w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenkawach
A jak tam można się dostać? Płaci się coś za udział w takim pokazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Po informacje na temat pokazów garnków Philipiak zapraszam pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406. Aby wziąć udział w prezentacji wystarczy do nas zadzwonić i wyrazić chęć przybycia. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenkawach
Pani Marto a za udział w takim pokazie trzeba coś płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namra
Ja mam philipiaka , niestety tylko jeden, tak zwany szefa kuchni, stalowy laserowo ostrzony. Owszem drogi ale do końca życia mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nóż jest bardzo dobry - sama go kupiłam do swojej kuchni. Jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocurro666
A te noże są pojedynczo czy w zestawach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Noże dostępne są zarówno w zestawie jak i pojedynczo. Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc - zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagana
Pani Marto, czy w Waszej ofercie są noże tylko stalowe czy można znaleźć ceramiczne również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loombard Działdowo
Witam, posiadam rewelacyjny nóż jednej z najbardziej renomowanych firm na świecie zajmujących się produkcją NOŻY kuchennych a nie jakichś tam nożyków ze sklepu chińskiego... Jest to firma GLOBAL. Tutaj podaję link do strony na której sprzedaję model G-5: http://www.loombard.pl/produkt/5064684/ekstrawagancki-noz-global-cromova-18cm-g5-nowy/ Nóż NIGDY nieotwierany, nieużywany. W oryginalnym opakowaniu, z oryginalnymi zaciskami mocującymi producenta. Idealny na prezent dla mistrza kuchni, wymagającej osoby która zna się na PRAWDZIWYM sprzęcie kuchennym... Jeśli ktoś otwiera restaurację z prawdziwego zdarzenia - ten produkt jest dla niego! Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×