Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Panowie, co Was najbardziej wkurza w dzisiejszytch kobietach?;)

Polecane posty

Gość pan z kafe
gadulstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej, że nie odbijacie piłeczki jak się z wami niewinne flirtuje, odbijesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo bardzo dziś
jakbyś mi odpowiedziała na ten temat choć nie mój... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5093935&start=0 A co mnie wkurza w dzisiejszych kobietach... taka laleczkowatość. Kurewstwo. Udawanie niedostępnej cnotki. Wysoko podniesiona dupa a w rzeczywistości dziewczyna ze wsi. Przeglądanie avonu oriflame itp przez pół dnia. ja tego katalogu jeszcze nie widziałam pokażcie. o jakie fajne o jakie ładne. A i obmawianie dupy 2 giej jeśli się tylko odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poco ty zaczynasz od takich
do anonimowo dziś a co wioska ci przeszkadza ,, gdzie ty żyjesz w bloku czyw w wieżowcu 20 m 2? dlaczego ludzie wieilkich miest spieprzają na wioski na osiedla?bo mają dośc syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anirolak88
Panowie to poszukajcie takich kobiet które maja jakieś pasje pod warunkiem ze będą sie one wam podobać i będziecie je wspierać w tym co robią. Jeżeli kobieta nie czuje sie atrakcyjna naturalnie to używa makijażu i innych sztuczek aby sie komu podobać wam Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poco ty zaczynasz od takich
aby nie przesadzać z makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nic bo sa dla mnie
obojetne te istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo bardzo dziś
Chyba jestęś taką panną ze wsi bo nie rozumiesz.. TU NIE CHODZI O MIEJSCE ZAMIESZKANIA tylko o wysoko uniesioną dupę. Można mieć willę na wsi np. Ale zdarzają sie kobiety jak ty mniemam. Które uważają się za królowe, zmienią świat one są najpiękniejsze najlepsze itd. Potem okazuje się że ni chuja i sprzedają się bogatym facetom jak nasza forumowa jennifer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lorn2po
a o tych cnotkach to rozumiem ze lubisz dziewczyny nadmiernie otwarte na ciebie(fizycznie najlepiej) ale nie kurwy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tutaj czy nie ma ?
do anonimowo bardzo dziś coż za przenośnia cieżko cie zrozumiec, rzucasz rebusami w kazdym temacie/ a gdzie ty takie niesiwsty poznajesz ?nierozumiem czegoś moze idz na dziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tutaj czy nie ma ?
do anonimowo bardzo dziś coż za przenośnia cieżko cie zrozumiec, rzucasz rebusami w kazdym temacie/ a gdzie ty takie niesiwsty poznajesz ?nierozumiem czegoś moze idz na dziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie irytuje właściwie tylko to, że niemal wszystkie potraficie na jednym wdechu mówić przez dwie godziny :P A tak całkiem serio. Nie zastanawiam się, co mnie w kobietach denerwuje. Jak spotkam jakąś irytującą, to ją omijam. Szkoda marnować z taką czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak robię, Lomu, omijam szerokim łukiem:). A jeśli chodzi o to gadanie, hmmm, pewnie coś w tym jest, że my zawsze mamy dużo do powiedzenia;). Wiele kobiet też myśli na głos i wiem, że to Was często wkurza, temu czasem się zamykam na dłuższą chwilę, ahahahaha! A potem dalej sobie brzęczę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny28
Mnie najbardziej przeszkadza to że wolą przestępców, narkomanów, lowelasów, nieudaczników życiowych i obcokrajowców od normalnych facetów - i mówię tu o kobietach ładnych, które są niesamowicie wybredne i nieprzewidywalne. Pozostałe lecą na cokolwiek i często Ci porządni przymykają oko na ich brak urody, bo mają lepsze pola do realizacji niż sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem niedawno w pubie z kumplem i przy stoliku obok siedziały dwie dziewczyny. Słowo Ci daję, że przez trzy godziny milczały może ze dwie minuty. Jak nakręcone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BojówkarzOgolonyNaŁyso
Nikotynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nic wkurza jedynie nie
mogę wyjść z podziwu, że wciąż są tępe, ale pokazują to na różne sposoby, zależnie od mody i roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×