Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihatemondaysandtuesdays

depilacja laserowa w INSTYTUCIE ILEDALLIST Bielsko-Biała GROUPON

Polecane posty

Gość ihatemondaysandtuesdays

Cześć! Poszukuję osób, które wykupiły groupona na depilację laserową w zeszłym roku za kwotę 699 zł na 4 partie ciała na 6 zabiegów. Jakie są wasze wrażenia po wizytach? Ja muszę przyznać, że zostałam potraktowana, jak klientka trzeciej kategorii. Zabiegi były wykonywane po łebkach, w ogóle trwały 20 minut! a efektu oczywiście żadnego :( Pani właścicielka bardzo niemiła i nieprofesjonalna, sama umówiła mnie na kolejny zabieg za 12 tygodni, po czym jak przyszłam, to zapytała dlaczego taki odstęp między zabiegami i że to może wpłynąć niekorzystnie na efekt końcowy. A teraz jeszcze przeglądając to forum dowiedziałam się, że laser jakim dysponuje Instytut Ideallist nie nadaje się do usuwania włosów, tylko do odmładzania skóry! Na co mi młoda skóra pod pachami! A najlepsze było liczenie przez tą Panią partii ciała. Jak przyszłam do niej przed zakupem groupona na konsultację, to twierdziła, że zrobi mi 2 łydki, 2 uda, bikini i 2 pachy (4 partie). Po czym jak przyszłam z wykupionym grouponem, to nagle stwierdziła, że się pomyliła i 1 łydka to jedna partia. Powiedziałam jej wtedy, że umawiałyśmy się inaczej, to łaskawie zrobiła mi 2 łydki, bikini i 2 pachy. A jakie są wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
co prawda nie robilam zabiegow w BB tylko w Wawie ale chodzi o groupon w ogole o zakupy grupowe jaki jest stosunek kosmetyczek i jak jestesmy obslugiwane....ja tez mam niezbyt mile doswiadczenia z roznymi zakladami niestety. I prawda jest ze traktuja nas tak na odwal, oczywiscie nie generalizuje, ale... takze dochodze do wniosku ze jak placisz mniej to masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatemondaysandtuesdays
tylko że wiesz, oni sami wystawiają te oferty za takie kwoty a nie inne, a my korzystamy. Założenie jest zazwyczaj takie, że jeśli umieszczam jakąś usługę na grouponie, zarabiam na niej bardzo mało, a czasem nawet dokładam, to już usługę wykonuję porządnie po to, aby ten klient do mnie wrócił na pełnopłatny zabieg. A ta Pani zrobiła wszystko, abym nie tylko do niej nigdy nie wróciła, ale też ostrzegała przed jej gabinetem wszystkich, których znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
zalozenia zawsze sa super, gorzej z realizacja zgadzam sie z Toba ze takie postepowanie to szkodzi najbardziej gabinetom bo jak wiadomo poczta pantgoflowa najszybciej dziala takze sami strzelaja sobie w kolano i pewnie sie o tym przekonaja za jakis czas oczywiscie bo w tej chwili to maja max oblozenie pozdrawiam poza tym poczytaj jaki maja sprzet w 75% to chinszczyzna niewiele warta takze i efekty marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooohhh!!!.
Takie gabinety szybko upadną. Zamiast przyciagac klientow tylko odstraszają. Raz bylam z oferty grupowej ,wiecej nie poszlam, niech sie cieszą ze nigdzie tego nie zgłosiłam...zamiast peelingu kwasem o niskim stezeniu, w koncu to byl moj 1 peeling chemiczny , młoda dziewoja nalozyla mi kwas najsilniejszy, mowilam ze boli, łzy mi lecialy ,ona : tak ma byc ,zawsze szczypie. Wrocilam do domu czerwona z bolącą skora, rano poparzona twarz, rany na brodzie i nosie...wlascicielka oddala kase ,przepraszala i dawala rabat na inne pierdoly,. Mialam wrazenie, ze do pacjentek z grupona przydzielane sa niedoswiadczone mlode pracownice po jakis niby studiach albo zwyklym kursie. Nie chce myslec co by bylo gdyby sie pomylila i zamiast kwasu glikolowego dala kwas TCA na tak dlugo !? Pewnie do konca zycia bylabym poparzona albo dostala martwicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatemondaysandtuesdays
oooohhh!!!. bardzo Ci współczuję, w takim razie cieszę się, że przy depilacji nie zostałam poparzona, bo o to też nietrudno. Właściwie to podejrzewam, że maszyna do depilacji pracowała na najmniejszej mocy, bo praktycznie nic nie czułam podczas depilacji (no może minimalnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd kropka
gabinet ktory ma duzo klientek nie ogłasza sie w gruponach i na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi gruponami tak jest. Ja robiłam teraz w salonie kalia przy żywieckiej i jestem zadowolona. miła pani, efekty po 2 zabiegu widzę no i nic tanszego nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gdzie w b-b najlepiej zrobić depilacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja robiłam na żywieckiej w kalii, mogę spokojnie polecić, tanio mają i nic nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33s
Miałam robiony laser parę tygodni temu w Estelium na Broniewskiego i mogę gabinet polecic. Cały zabieg nawet nie bolał a w każdym razie nie tak bardzo jak się nastawiałam i jak mi mówiono, że Moze boleć. Sam gabinet nowoczesny no i wgl mnie ładnie urządzony, ale to kwestia ind. Plusem jest też sam laser, którego używają, jest to najlepszy tego typu sprzęt jaki w ogóle istnieje na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3ww
Dobrą obsługę mają w Estelium w Bielsku przy ul. Broniewskiego. Wszystko mi przed zabiegiem laserem wytłumaczono, dokładnie wiedziałam czego nie jeść i nie pić przed zabiegiem i jak pielęgnować skórę. Zero stresu, a efekt po depilacji jest rewelacyjny! W końcu po problemach z odrastającymi codziennie włoskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessa33
Warto się umówić na laser do Estelium. Nowoczesny gabinet z bardzo miłymi paniami. Początkowo się bałam takiej depilacji, bo różne opinie słyszałam, ale było spoko. Najbardziej zadowolona jestem z efektu, w końcu przestanę się męczyć z ciągle odrastającymi praktycznie z dnia na dzień włoskami...a latem to jest szczególnie uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkii
W temacie depilacji to ja bym doradzała się skontaktować z kosmetyczką z Estelium na Broniewskiego. Tutaj mają super skuteczny i bezpieczny laser Lightsheer. Gabinet jest długo czynny, co mi akurat bardzo podpasowało. Można się było na późne popołudnie umówić na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insttt
Warto sobie na Broniewskiego podjechać do salonu Estelium. Ofertę mają bardzo wszechstronną, robią praktycznie każdy zabieg kosmetyczny. Ja do nich chodzę na laser. Jestem po pierwszej sesji i już jestem umówiona na kolejną. Pani, ktora mi zabieg wykonywała była bardzo delikatna i po prostu życzliwa. W takiej atmosferze to nawet laser nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam depilację laserową w normalnej cenie w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/bielsko-biala i jestem bardzo zadowolona z rezultatów włosków się pozbyłam calkowicie po 6 zabiegach w okolicach bikini i pach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie w Laser Delux depilację laserową nóg. Łącznie 6 zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z efektów tak samo! Mają świetny laser! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×