Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilka234

Wasze ideały - zdjęcia !!

Polecane posty

Gość gość
Ja wlasnie majac wielki tylek sie tego wstydze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ja mam pytanie do facetów. Czy rzeczywiscie podobaja wam sie dziewczyny z kruchym cialem modelki i perfekcyjnym rozmiarem 34? Czy moze lubicie jak dziewczyna ma duze piersi i pupe? Pytam sie tak z ciekawosci jezyk.gif Ja sama nie mam idealnego ciala ale zapisalam sie dzis na basen i silownie zeby nad soba pracowac bo przyznam szczerze nie zbyt podoba mi sie mój tylek i biust ;/ Wolalabym miec miseczke A niz teraz ta D :/ xxx xxx Ja zwracam uwagę głównie na twarz. Jeżeli chodzi o ciało, to ważne żeby kobieta nie miała zbyt dużej otyłości. Jeżeli chodzi o tyłek to taki mi się podoba: http://images4.fanpop.com/image/photos/19100000/sharapova-ass-tennis-19103573-1745-2560.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gość nr 1000
Ciała modelek są beznadziejne - chyba tylko projektantom odpowiadają, bo byle łach będzie ładniejszy, niż paskudna szkapa, na której to szkapie ten łach leży. Swoja drogą (dyplomatycznie mówiąc) Anja Rubik nie ma zbyt wiele urody i uroku, a gdy zaczyna mówić, to już totalna katastrofa, jej wada wymowy jest po prostu nie do zaakceptowania - szok. Jakim cudem stała się modelką ? Perfekcyjna znajomość francuskiego ? Lubi ręczne robótki ? A może "idź na całość " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ideał to Nicki Minaj, może nie twarz ale ciało ma fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztuczne cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumam
Lola88 wczoraj no akurat mój narzeczony jest moim ideałem, kręci mnie Jego silne, wyrzeźbione ciało, Jego śliczna buzia, gęste włosy - po prostu wszystko, nikt na mnie nie działa tak jak On; moim zdaniem właśnie miłość to zarówno przyjaźń jak i pociąg seksualny. po co facet, który się średnio podoba? po co być z kimś, jak się samemu ogląda za innymi "po co facet który się średnio podoba" więc jeśli Twój narzeczony się postarzeje, może przytyje i wyłysieje (jak większość mężczyzn), dostanie zmarszczek na twarzy to każesz mu robić sobie operacje i przeszczepy włosów, czy od razu go zostawisz bo "po co facet który się średnio podoba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pod ideal to on nie podchodzi ;) ale o gustach sie nie dyskutuje a kazdy ma przeciez inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee przystojny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×