Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilka234

Wasze ideały - zdjęcia !!

Polecane posty

Co w z tym metroseksualny i gejowaty... Są kobitki, które mając nadmiar testosteronu preferują u panów bardziej kobiecy typ urody...:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocoszanel - Kiedy nadejdzie mój czas chce być pochowana twarzą do dołu, żeby każdy kto mnie nie lubi... mógł pocałować mnie w d**ę. REWELACJA HA HA HA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaJestem
Podnoszę bo fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu, ale jak ktoś chce zobaczyć to wpiszcie sobie w wyszukiwarke: -Stuu -Niekryty Krytyk -Czarek z Abstrachuje -Kuba Jankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie rozumiem jarania się jakimiś bałwanami, aktorami etc. nigdy nawet przy nim nie stałaś, słowa nie zamieniłaś, a sikasz w majtki jak żałosna małolata za bieberem. śmieszne. ja tam mam mężczyznę z krwi i kości przy sobie, który jest bardzo atrakcyjny do tego bardzo inteligentny i nie muszę się rozglądać za aktorami jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o jaranie się czy zakochiwanie bo tak robią tylko małolaty ale każdy człowiek ma jakiś typ urody ktory szczegolnie przypada mu do gustu ale to wcale nie oznacza ze zaraz masz sie zakochac czy zauroczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się właściwie podoba tylko mój facet, ale ja to jestem ekstremalnie wybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie wolno stwierdzić ze ktoś jest przystojny i nam si podoba z wyglądu bo zaraz twierdzisz ze to załosne? nie można mieć jakiegoś typu urody ktory sie podoba bo nie wypada pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj jest fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj jest najfajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i slusznie :) najważniejsze zeby kochać kogoś z kim się jest :) mi np podoba się (tylko z wyglądu, typu urody) pewien dalszy znajomy ale przecież to nie znaczy że nie kocham przez to swojego chłopaka który wygląda całłłkiem inaczej ale mi to nie przeszkadza. nalezy rozgraniczyć czysto fizyczne podobanie się od miłości jedno z drugim nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo przystojnych kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat mój narzeczony jest moim ideałem, kręci mnie Jego silne, wyrzeźbione ciało, Jego śliczna buzia, gęste włosy - po prostu wszystko, nikt na mnie nie działa tak jak On; moim zdaniem właśnie miłość to zarówno przyjaźń jak i pociąg seksualny. po co facet, który się średnio podoba? po co być z kimś, jak się samemu ogląda za innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do facetów. Czy rzeczywiscie podobaja wam sie dziewczyny z kruchym cialem modelki i perfekcyjnym rozmiarem 34? Czy moze lubicie jak dziewczyna ma duze piersi i pupe? Pytam sie tak z ciekawosci :P Ja sama nie mam idealnego ciala ale zapisalam sie dzis na basen i silownie zeby nad soba pracowac bo przyznam szczerze nie zbyt podoba mi sie mój tylek i biust ;/ Wolalabym miec miseczke A niz teraz ta D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×